رمضان شوکت زیبایی و زیبنده شدن

رمضان شوکت زیبایی و زیبنده شدن

امسال به مناسبت شروع ماه مبارک رمضان شرکت ایرانسل کمپینی رو هم جهت با معرفی برنامه های کاربردی مناسب با این ماه برگزار کرده. کاربران محترم امکان دانلود و به کار گیری این برنامه ها رو هم جهت با کسب فضایل این ماه مبارک دارن. این کمپین از اول تا انتهای ماه مبارک رمضان برگزار می شه، هم اینکه امکان شرکت در قرعه کشی یه دستگاه خودرو تویوتا CHR، بسته های شارژ و اینترنت رایگان ایرانسل هم واسه اونا جفت و جور شده. به کار گیری هرکدوم از این اپلیکیشنا به صورت روزانه فقط ۳۰۰ تومن هزینه داره که در مقابل کاربران محترم می تونن از همه محتوای این اپلیکیشنا استفاده کنن.

این شش برنامه به توضیح زیره:

  • ماه رحمت

این اپلیکیشن یه شبکه اجتماعی ویدیو محور که با موضوعات رژیمها و پیشنهادای حفظ سلامتی، ادعیه و اذکار مخصوص، معجزات قرآن و آفرینش، آشپزی و تغذیه خاص رمضان، تزیین غذاها و سفره آرایی افطار، آداب و رسوم شهرها و کشورای جور واجور و … است که روزه داران رو در ماه رمضان همراهی انجام میده.

  • نسیم

این اپلیکیشن شبکه ای کامل با بیشتر از ۴۰۰۰ محتوای مذهبی مثل دعای روزای هفته، کلیپای عزاداری و مداحیه که امکان به اشتراک گذاری شکلای جور واجور محتوای متنی، صوتی، تصویری و ویدیویی رو واسه کاربران جفت و جور کرده.

  • آسمونی

اپلیکیشن آسمونی قرآن همراه شماس. در این اپلیکیشن می تونین به قرائتا و تفاسیر جور واجور از قرآن دسترسی داشته باشین. ترجمه آیات به زبون انگلیسی، انتخاب سوره و آیه مورد نظر فقط با اشاره انگشت، تکرار دوباره آیات و توانایی تغییر فونت از جمله  امکانات دیگه این اپلیکیشنه. آسمونی دارای سه ترجمه و دو تفسیر متفاوت از قرآن بوده، از دیگر ویژگیای استثنائی این اپلیکیشن میشه به امکان تنظیم تکرار آیات تا ۱۰ مرتبه جهت حفظ قرآن اشاره کرد.

  • کرفس

این اپلیکیشن به کمک روشای علمی کمک می کنه تا کاربر بدون نیاز به حذف غذای دلخواهش و تحمل رژیمای سخت، رژیم بگیره. با اپلیکیشن «کرفس» کاربر خیلی راحت غذاهای هر وعده و فعالیت روزانه خود رو به اپلیکیشن میده و بعد برنامه به کاربر میگه که چقدر کالری دریافت کرده و چه مقدار اونو سوزونده س. بر این پایه کاربر می تونه بدون حذف غذای دلخواهش، هر غذا رو به اندازه مصرف کنه بدون اینکه تناسب اندام اش از تعادل خارج شه.

  • زعفرون

این اپلیکیشن یه استارت آپ آموزش و شبکه اجتماعی آشپزیه که با روشی نوین و واسه اولین بار، فوت و فنای آشپزی رو با فیلم و عکس و متن، به طور کامل و مرحله به مرحله آموزش میده. همه ویدئوها و تصاویر این برنامه اختصاصی و تولیدی در استودیو زعفرونه. الان بخش اجتماعی به محصول اضافه شده که به تموم کاربران امکان میده دستور غذایی شخصی خود رو در اختیار بقیه بذارن.

  • ترنجستان

یه بات تلگرامی مذهبیه که با در نظر داشتن نیاز همه مردم در ماه مبارک رمضان، طراحی و اجرا شده. از بقیه ویژگیای استثنائی بات ترنجستان میشه به : اطلاع از اوقات شرعی دقیق براساس موقعیت جغرافیایی، قرائت تموم سوره و جزءای قرآن کریم به صورت صوت و تصویری، به کار گیری ادعیه مستحب و روزانه ماه مبارک رمضان، ارائه دستورهای تغذیه ای متناسب با ماه رمضان، انتخاب نام چندین قاری واسه دریافت قرائت قرآن و ادعیه مذهبی اشاره کرد.

توجه: کاربران جهت اطلاع بیشتر در مورد کمپین رمضان، عضویت و شرکت در قرعه کشی می تونن به نشانی سایت .com فروشگاه برنامه کاربردی چهارخونه آماده شده مراجعه کنن.

هم اینکه مشترکین ایرانسل می تونن جهت رویت لیست سرویسای نامبرده و عضویت در هر کدوم، کد دستوری #۱۳۹۶* رو از گوشی موبایل خود شماره گیری کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*