فال روزانه : فال امروز ۱۰ شهریور

فال روزانه : فال امروز ۱۰ شهریور

فال روزانه ۱۰ شهریور

فال روزانه

از صبح تا آخر شب بر شما چه می گذره؟!…

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال ماه تولدفال چینی

فروردین: حالا که ماه وارد خونه ششم شما یعنی خونه سلامتی شده، شما خیلی نگران شرایط جسمی خود هستین و به فکر بهتر کردن وضعیت سلامتی خود افتادین. اگه احساس خوبی ندارین از انجام دادن کارای سخت دوری کنین. مثلا به جای اینکه یهو از همین الان به جای غذا شروع به خوررن هویج و سبزیحات کنین، کم کم رژیم غذایی خود رو تغییر بدین! هیمشه قدمای کوچیک یافته های بزرگی به دنبال داره.

اردیبهشت: امروز واسه انتخاب کردن یه تفریح و یا سرگرمی جدید روز مناسبیه، ولی باید تفریحی رو انتخاب کنین که قبلاً در موررش فکر کرده باشین. اگه سرگرمی شما براتون به درد بخور هم باشه که چه بهتر!! هر چند الان شاید وقت مناسبی واسه باغبانی نباشه، اما شما می تونین در گوشه ای از حیاطتان باغچه ای کوچیک و قشنگتر ترتیب بدین.

خرداد: به جای اینکه کاراتون رو به خونه آورده و در خونه هم کار کنین، می تونین واسه یه مدت از زیر کار فرار کنین و واسه تفریح از خونه خارج شید. شما حتی اگه وظایف خیلی زیادی هم داشته باشین، دوست ندارین تموم روز رو کار کنین. به هرحال شما نمی تونین به طور کاملً بی خیال وظایف و تعهدات خود بشوید. اگه قولی می دین باید حتماً بهش عمل کنین. بعد از این کار شما می تونین به بچهایی که در محوطه شنی پارک بازی می کنن ملحق شید!!

تیر: شما امروز با آبجی و داداش و یا با یکی از دوستان نزدیکتان بحث ای لفظی دارین. اما نباید اجازه بدین که این حادثه تموم روزتون رو خراب کنه. شما در مقاومت کردن در برابر تجربه های قدیمی لنگه ندارین! ولی از تجربیات هیجان انگیز و به یادآوری خاطرات روزای سخت حال می کنین. ولی نباید از یاد ببرین که که زندگی کردن در زمان حال از فکر کردن به گذشته شیرین تره.

مرداد: شاید امروز فردی خوشحال و پر نشاط وارد زندگی تون شده و زندگی تون رو از این رو به اونو کنه. اگه این اتفاق افتاد تلاش نکنین که ماجراهای احساسی رو تحتِ کنترل خود درآرین، فقط هر جا شما رو به دنبالش کشید همراهش برید. اما تا وقتی که این کار رو نکردین نباید انتظار رابطه ای عاشقانه رو داشته باشین. هنگام قضاوت کردن در مورد خود و بقیه هرچقدر از منطق و عقل خود استفاده نکنین بهتره.

شهریور: امروز بهترین روز واسه بذرپاشی و آماده شدن واسه اهداف و آرزو هاتون هستش. واسه اینکه دیروز ماه جدید شرایط مناسبی واسه صحبت کردن در مورد ایده های جدید رو جفت و جور کرده. اما اگه دوستانتون فکر کردن شما احمق هستین نگران نشید، به خاطر اینکه شما قوانین و اصول اونا رو قبول ندارین. فقط به خودتون قول بدین که با هر سازی برقصید!!

مهر: امروز ماه دردوازدهمین خونه تون یعنی خونه خودآگاهی الهی قرار داره و شمام وقت و فرصت کافی واسه فکرکردن و تفکر کردن در مسائل الهی رو دارین. اما این موضوع ربطی به حوادث اجتماعی و یا نمایشای متملقانه نداره. راه های خیلی زیادی واسه نیایش کردن هست. راهی رو پیدا کنین که واسه شما مناسب باشه.

آبان: مهم نیس که امروز چقدر کار دارین- چه از نظر پروژه های کاری و چه از نظر وظایفتون نسبت به خونواده- حتماً وقتی خالی پیدا کنین، بشینین و در مورد امکاناتی که پیش روتون قرار داره فکر کنین. ماه هنوز در خونه یازدهم شما یعنی خونه اهداف دراز مدت قرار داره و از شما می خواد که ذهنتون رو از سیاستای کاری دور نگه دارین. نگران هفته آینده نباشین. چه بخواین چه نخواهید آینده فرا می رسه.

آذر: شما در عین حالا که در بین دوستان و خونواده تون نقش یه راهنمای پردل و جربزه رو بازی می کنین، لازمه اهل عمل هم به نظر بیایید. اما فقط انجام دان کاری که به نفع همه باشه کافی نیس، چراکه واسه اینکه بتونین واسه انجام دادن کارایی که دوستشون دارین دواطلب شید به پول هم نیاز دارین. فقط نباید کاراتون رو به گردن بقیه بندازین. وقتی شما کنترل خود رو از دست می دین اونا به طور کاملً می فهمن و با این رفتار بد شما به روشنی مخالفت می کنن. کمتر به ظاهر خود توجه کنین و بیشتر به صداقت و درستی اهمیت بدین تا بتونین از کمک افراد پشتیبان دست و دل باز خود استفاده کنین.

دی: اگه به مسافرت رفتن فکر می کنین و یا می خواین واسه پیک خوب از خونه خارج بشوید، امروز واسه برنامه ریزی کردن روز مناسبیه. حالا خوبیش اینه حالا که شما زیاد ماجراجویی و خطر پذیری رو دوست ندارین راحت تر می تونین با شرایط و شریط کنار بیایید. امروز وقتی در مورد یکی از افراد فامیل صحبت می کنین می تونین به شایعات بی پایه در مورد اون گوش بدین. این سخن معنیش این نیس که شما دنبال فضولی کردن در زندگی خصوصی مردم هستین!! بلکه می تونین کارای لذت بخش تر دیگری هم بکنین.

بهمن: اگه شما دنبال معامله ای تجاری هستین، حتی اگه روزای قبل هم کار خاصی نکرده باشین، امروز بهترین فرصت واسه گرفتن تصمیم نهاییه. چیزی که مهمه اینه که زودتر دست به کار شده و عزم خود رو جزم کنین. امروز روز خوبی واسه یادآوری خاطرات گذشته هم هست؛ ولی با فکرکردن به حواث تلخ که هیچ سودی هم براتون ندارن خودتون رو ناراحت نکنین.

اسفند: شما امروز فکر می کنین که به آخر خط رسیدین؛ در حالیکه از شدت ناامیدی اندازه استرس و ناراحتی شما بسیار زیاد شده و وسوسه شدین که همه چیز رو به حال خود رها کرده و فرار کنین. اما فرار کردن راه حل مناسبی نیس. واسه اینکه اگه امروز از این مشکلات فرار کنین، درجای دیگه و روز دیگه به سراغ شما میان. پس بهترین روش، رو راست رفتار کردن و مقابله کردن با مشکلاته.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*