فال روزانه : فال امروز ۱۰ مرداد

فال امروز ۱۰ مرداد – ۳۱ july

از صبح تا آخر شب بر شما چه می گذره؟!…

فروردین:شما امروز احساس می کنین که از خواب غفلت بیدار شده اید، واسه اینکه در بخشهای مهمی از زندگیتون خیلی سریع عمل کرده اید. با وجود اینکه الان کیفیت کار شما بهتر شده، اما براتون لازمه که کارتون رو متوقف کرده تا یافته های واقعی اون رو نظاره کنین. اگه شما واسه منتظر موندن و فکر کردن زمان کافی ندارین، فقط پس از اینکه فهمیدین که تموم برنامه هاتون رو طوری پرداخت کرده اید که بتونین به رویاهایتون برسین، خیلی راحت می تونید خودتون رو مقاعد کنین که آدم کاملی هستین.

اردیبهشت: اهداف غیر عادی کاری شما امروز باعث ناامیدی تون می شن. از طرف دیگه شما با به کار گیری رویاهایی که واسه تموم کردن کاراتون بهتون انگیزه میدن می تونید تصویر بسیار روشنی از آینده خود در ذهنتون مجسم کنین. نگران رسیدن به اهدافی که در ذهنتون تجسم کرده اید نباشین. الان فقط حرکت کردن در راهی معمولی براتون کافی هستش.

خرداد: حتی اگه شما از زندگی روزمره تون راضی هم هستین، با فکر کردن و تمرکز کردن توانایی بهتر شدن رو هم دارین. به جای اینکه بی هدف رویاپردازی کنین، در حالیکه با احتیاط افکارتون رو به راهی می کشونید که تصاویر مثبتی رو در ذهتان می پروراند، اونا رو تحتِ کنترل خود درآرین. شما همون طور هستین که خودتون فکر می کردین، پس با تغییر دادن تصویرهایی که نگاه شما رو می سازند، روزای بهتری داشته باشین.

تیر: با وجود اینکه شما چند فرد بسیارخلاق و سازنده رو می شناسید، وقتی که شما از اون طرف فیلترهای ذهنی خود به اونا نگه می کنین، می تونید ارزش کارای اونا رو درک کنین. تشویق کردن بقیه واسه استفاده کردن از استعدادهایشان عملی لایق تحسینه، اما نباید استعدادهای خودتون رو هم ندیده بگیرین. به جای اینکه احساس خود از زیبایی رو به کس دیگه ای نسبت بدید واسه تخیلات زنده و روشن خود یه راه خروجی خلاقانه پیدا کنین.

مرداد: اعتماد کردن به یه داستان خوب کاری به طور کاملً جذابه، اما شما باید بیشتر حواستون باشه، واسه اینکه سادگی و بی تجربگی شمام کنون می تونه باعث فریب خوردن شما شه. به بقیه انگیزه دادن واسه اعتمادکردن به خودشون کار پسندیده ایه، اما سادگی مبرهن شما می تونه به افراد دیگه واسه فریفتن شما جربزه دهد. امروز به ندای درونتون بیشتر از حرفه های بقیه گوش کنین.

شهریور: امروز باید حواستون جمع باشه که خودتون رو به دردسر نندازین و قربونی نکنین. قبل اینکه مسئولیتهای بیشتری رو قبول کنین، به وعده هایی که باید بهشون عمل کنین با جدیت بیشتری توجه کنین. شما با تأمل کردن خیلی راحت می تونید یه مأموریت پیچیده رو به یه شغل ساده تبدیل کنین. اما الان ذهن شما با جزئیات بخصوصی که باید وجود داشته باشن رابطه برقرار نمی کنه، پس باید بخشهای مهم شغلی تون رو پراهمیت تر نشون بدید. وقتی که واقعاً نمی تونید کاری رو انجام بدین، فکر نکنین چاره ای ندارین جواب مثبت بدین.

مهر: امروز شما خیلی راحت می تونید زیبایی های دنیای بچه ها رو ببینین– به خاطر اینکه شما می تونید کودک درون خودتون رو هم ببینین. حتی اگه امروز چاره ای ندارین کار کنین، در زمان حال بودن رو تجربه کنین و لذت ببرین. اگه در دور و بر شما افراد جوون زیادی وجود دارن، شادی طبیعی اونا نیاز شما به خوشحال بودن و تفریح کردن رو ارضا می کنه و شما رو راضی نگه داره.

آبان: امروز وقتی که شما به دوران کودکی خود نگاهی می اندازید، بر خاطرات بدتون تمرکز نکنین. درعوض به روزای لذت بخش فکر کنین، روزهایی که لبخند رو به لبان شما نشانده ان. با اینکه شما می تونید در مورد زندگیتون به طور کاملً واقع بین باشین، حتی اگه چاره ای ندارین از قدرت تخیل خود واسه تغییر دادن اون چیزی که در گذشته اتفاق افتاده استفاده کنین، یادآوری گذشته هم می تونه آرامش بخش باشه. واسه داشتن دوران کودکی خوشحال هیچ وقت دیر نیس.

آذر: امروز شما از برنامه های خود جلو افتاده اید و این موضوع می تونه آدمایی رو که قصد مشکل درست کردن واسه شما رو داشتن ناراحت کنه. شما دلتون می خواهد به جای اینکه درگیر و بند عقربه های ساعت باشین، بتونین آزادانه زندگی کنین. شاید صرف نظر و گذشت کردن لازم شه، پس تلاش کنین به دوستانتون احترم بذارین. به بقیه اجازه بدید که از قبل بدونن شما به خاطر اینکه مانع از ناراحتی کسی شید، ممکنه کمی دیرتر به قرار ملاقات خود برسین.

دی: امروز هیچ تصمیم مالی مهمی نگیرید، واسه اینکه شما همه حقایق رو نمی دونین. قضاوتهای کاربردی شما ممکنه درگیر اعتقادات معنویتان باشه، اما وقتی که به مسائل مالی دقت می کنین، وقتی که باید این کار رو بکنین، باور این موضوع که همه چیز عالی پیش میره کار خیلی سختی هستش.

بهمن: امروز حتی اگه مشا بارها در مورد خود با دوستان و همکارانتون حرف بزنین، اونا نمی تونن شما رو بفهمن. اما اونا به جای ایجاد کردن جو متشنج در حالی که فکر می کنن منظور شما رو درک کرده ان به علامت توافق فقط سر خود رو تکون میدن. با اینحال ممکنه که شما به شکل ناراحت کننده ای متوجه اختلاف نظرهای خود بشوید. تلاش نکنین که این فضای خالی رو پر کنین، فردا وقتی که مشکلات برطرف شد همه چیز به حالت طبیعی خود برمیگرده.

اسفند: امروز به شما پیشنهاد می شه که فکر خود رو روی جهان مادی متمرکز کنین، چون شما به خاطر اینکه بیشتر به فعالیتها و مشغولیتهای الهی فکر کرده اید احساس رضایت می کنین. در حالی که سیر کردن در راه پر پیچ و خم متافیزیک هیچ اشکالی نداره، اما لازمه که حضور خود در شغل و وظایف کاری خود رو هم ادامه بدین. حالا خوبیش اینه تا وقتی که شما وظایفی که برگردنتانه رو انجام می بدید، امروز امکان این رو هم دارین که به طور یه در میان هم به واقعیت و هم به  معنویات رسیدگی کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *