فال روزانه : فال امروز ۱۱ آبان

فال روزانه : فال امروز ۱۱ آبان

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

 

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال چای – فال شغل آینده

فروردین:بیشتر وقتا نگاه کردن به جلو راحت تر از موشکافی کردن گذشته س، واسه اینکه شما بیشتر تمایل دارین چیزای جدید رو تجربه کنین. اما الان شما به خاطر اینکه از زمان حال فرارکنید روی آینده تمرکز کردین. زمان کافی واسه کار و فعالیتای جدید خود اختصاص بدین و قبل اینکه دیر بشه کارایی که لازمه رو انجام بدین.

اردیبهشت: امرزو داشتن ایده های خیلی زیاد باعث فعال تر شدن شما می شه. شاید شما بخواین یه پروژه رو با روشای به طور کاملً متفاوت از گذشته انجام بدین. اما شما نباید اهداف و برنامه های خود رو با هم قاطی کنین، چون تو کاراتون با مشکل مواجه میشین. فقط روی یکی از کاراتون تمرکز کرده و تا موقعی که اونو انجام نداده اید به سراغ کار بعدی نرید و در مورد کاری که می خواین بعداً انجام بدین خوب فکر کنین.

خرداد: مثل اینکه امروز هرکی نظر متفاوتی میده و در تصیم گیری هاتون شما رو گیج می کنه! شاید اگه دوست نداشته باشین به حرف هاشون گوش بدین همه چیز ساده تر شه، همه ایده های اون خوب به نظر می رسه. وقتی که شما تشخیص دادین چند راه رو می تونین انتخاب کنین که همه اونا شما رو به مقصود می رسونن، پس راهی که قبل از این رفته بودین رو انتخاب کنین.

تیر: شما امروز به اندازه ای خوش بین هستین که حتی اگه مشکلات خیلی شدید پیش روی خود داشته باشین، بازم به وظایفتون توجه می کنین. آرزوی شما واسه تغییر دادن با نیازتون به امنیت و آسایش مغایرت داره، اما حالا خودتون تشخیص دادین که بعضی از چیزها نباید ادامه داشته باشن. اگه فکر می کنین خطر کردن فرصتی واسه بهتر کردن شرایط اخیره پس نترسین.

مرداد: شما احساس می کنین که مدتیه به اندازه کافی کار کردین و حالا باید تفریح کنین. بدیش اینه فشارهای مالی مانع از این می شه که شما برنامه ریزی کنین و یه روز رو به تفریح کردن اختصاص بدین. با اینحال صبور باشین و آماده باشین که تا امروز عصر برنامه های خود رو تغییر داده و از تفریحی که انتظارش رو داشتین لذت برید.

شهریور:شما امروز می تونین نسبت به وظایفتون در خونه خیلی آزادانه و بی قید رفتار کنین، اما این معنیش این نیس که باید از انجام دانشان دوری کنی.  باوجود اینکه دوست دارین امروز رو با تفریح کردن بگذرونین، ولی شاید مجبور شید کارایی که بقیه نیمه کاره رها کردن رو انجام بدین. امروز اگه یکی از دور و بریا تون به قولی که داده عمل نکرد تعجب نکنین. شما خودتون می دونین که بعضی وقتها بهتره که به تنهایی کاری رو انجام بدین!

مهر: امروز شما هرچقدر بیشتر تلاش می کنین به آرزوهای خود نزدیک شید، فشارها و تنشا بیشتر می شه و افراد دیگه هم به اهدافتون توجهی نمی کنن و دلایلش از دید شما مخفی. شما می خواین شرایط رو تحتِ کنترل خود درآرین. اما حالا که که از همه چیز خبر ندارین، از افراد دیگه هم بخواین که بیان و عقاید خودشون رو ارائه بدن. الان اصلاً لزومی نداره شما به تنهایی تصمیمی بزرگ بگیرین.

آبان:شما امروز ادعا می کنین که می خواین به خاظر خودتون کار خوبی بکنین، اما شاید این کار اون طور که فکر می کردین راضی تون نکنه. وقتی که جزئیات کار گیج تون می کنه و یا وقتی که رابطه های دوستانه تون کامل نباشه، مشکلاتی به وجود میاد. پیدا کردن راهی واسه متعادل کردن چیزایی که می خواین و چیزایی که به دست آورده اید، می تونه تعیین کننده خوشبختی و ناامیدی باشه.

آذر: حالا که ماه در نشونه شما به ونوس دوست داشتی ملحق شده، شمام دوست دارین آزاد و بی قید باشین. اما حالا که افراد دیگه ازتون توقعاتی دارن پیدا کردن خوشی و لذت بردن هر لحظه سخت تر می شه. ولی شما حتی اگه مجبور شدید که بخشی از تفیراحت و سرگرمی هاتون رو به تاخیر بندازین و به روز دیگری بندازین، الان به انتظارات اونا توجه کرده و کمترین حد مقاومت رو داشته باشین.

دی: امروز شما بر سر دوراهی قرار می گیرین. از یه طرف شما می خواین کار خاصی انجام بدین؛ شما کارای عقب افتاده زیادی واسه انجام دادن دارین و شور و هیجان شما می تونه تبدیل به عصبانیت شدید بشه. از طرف دیگه اگه کمی تلاش کنین محیط امن و آرومی واسه خود درست کنین، عجیب اینکه احساس می کنین بیشتر از خلوت و محیط دنج خود جدا افتادین. اما الان نباید نگران این باشین که چه راهی رو انتخاب کنین؛ فقط ببینین که طالع شما چیه و سرنوشت شما رو به چه راهی هدایت می کنه.

بهمن: دوستان تون شاید امروز کمی براتون ایجاد زحمت کنن، چون که شما می خواین در فعالیتا و کاراشون به اونا ملحق شید. شما شاید خودتون هم کارای دیگری داشته باشین، اما اگه نتونین کاراتون رو با برنامه ریزی وقتی خود هماهنگ کنین عصبانی میشین. در آخر شما باید یه نفر رو از خودتون ناامید کرده و دست رد به سینه اش بزنین. اگه به برنامه های شخصی خود برسین خوشحال تر هستین.

اسفند: شما امروز زیر فشار بار سنگین مسئولیت هاتون خسته شدین، اما نمی تونین از انجام دادنشون فرار کنین. حالا خوبیش اینه شما می توایند کمتر از قولی که داده بودین کار کنین و در عین حال خوب پیش برید. شما هنوزم باید کارایی که به تاخیر انداختین رو انجام بدین، اما حالا که درصدد تفریح کردن برآمده اید، این روش هدف دار بهتون فرصت لذت بردن از فعالیتای اجتماعی تون رو میده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*