فال روزانه : فال امروز ۱۱ آذر

فال روزانه : فال امروز ۱۱ آذر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال مخصص شب یلدافال ابجد

فروردین: امروز قدرت پیش بینی تون قوی شده، چراکه شما به حوادث عجیبی که رخ می دهد مشکوک هستین. حتی اگه اینجور نباشه، به خصوص اگه بتونین در شغلتون خلاقیت داشته باشین، شما در هرصورت قادر هستین اوقات خوش و لذت بخشی داشته باشین. اگه در طول روز خستگی تون به نارضایتی مبدل گشت، یادتون باشه که فردا می تونه یه روز به طور کاملً جدید و جذاب باشه.

اردیبهشت: شما امروز حتی اگه تلاش کنین که جدی نشون داده شید، بازم نمی تونید از لبخند زدن دوری کنین. شما نمی خواهید خوشحالی خود رو مخفی کنین، بلکه فقط نمی خواید بدین وسیله خود نمایی کنین. یادتون باشه این فقط طرز فکر خود شماس. تا موقعی که واسه بقیه هم آرزوهای خوب و قشنگتر داشته باشین، هیچکی به خاطر اینکه احساس خوبی دارین بهتون ایراد نمی گیرد.

خرداد: شما امروز با تجربه های باحال و عجیبی محاصره می شید، اما چیزی دلیل عقب گرد شما شده و اجازه نمی دهد از این تجربیات استفاده لازم رو ببرین. شاید از وقتی که تصمیم گرفته اید نظرات خود رو بگید، از گرفتار شدن می ترسید. بدیش اینه ترس های بی پایه و بی دلیل شما مانع از به دست آوردن خوشبختی واقعی می شن. اجازه ندین افکار منفی روز خوب و خوش شما رو خراب کنه.

تیر: شما امروز نمی تونید خیلی راحت به بقیه اعتماد کنین، چراکه اونا خیلی بزرگ نمایی می کنن. شما می دونین بیشتر گفته های اونا حقیقت داره، اما حس ششم تون بهتون می گوید هنوز مشکلی هست. همه چیز خوبه، با اینحال سستی ها و لرزش های شما تحریک تون می کنن که قضاوت های تند و تیز داشته باشین. تلاش کنین انتظارات خود رو کنار گذاشته و حواستون فقط به اتفاقاتی که دور و برتون رخ می دهد باشه. در این صورت واقعاً از یافته های کارتون حیرت زده میشین!!

مرداد: تا موقعی که در تموم روز به طور کاملً فعال و سازنده باشین، نسبت به خود و دور و بری ها تون حس خوبی دارید. اما اگه کار خیلی زیادی هم انجام ندین، بازم می تونید به سرزنش های بقیه به خاطر نبود توجه تون پایان بدید. یادتون باشه که راه های متفاوتی واسه رسیدن به هست. شما بدون اینکه مورد عینی و ملموسی واسه ارائه دادن به بقیه داشته باشین بازم می تونید به بالاترین موفقیت ها برسین.

شهریور: شما امروز بالاترین اندازه خلاقیت خود رو دارین، اما می خواید مثل همیشه به جای اینکه خودتون اثری هنری بوجود بیارین واسه دیدن آثار هنری به تماشای موزه برید. از سخت تر کار کردن و ساختن بعضی از چیزها به تنهایی طفره نرید! شما می تونید با چشم عقل اون رو ببینین. ولی وقتی که این نعمت رو با دور و بری ها تون در میان می گذارید احساس می کنین مسئولیت سنگینی روی دوشتون سنگینی می کنه، مگه اینکه این منبع الهام از دل شما باشه.

مهر: شما امروز نسبت به خونواده خود خیلی خوش بین هستین، واسه اینکه ً ونوس یعنی سیاره بخت شما و ژوپیتر مطمئن یه چرخه رو کامل می کنن. اما اعتماد به نفس بیشتر از اندازه می تونه مشکل ساز باشه، چون که در این صورت شما تحریک می شید بدون اینکه بدونین چیکار دارین می کنین به احساسات و علائق مردم دیگه بی توجهی و بی توجهی کنین. در حالیکه همیشه عاقلانه ترین راه اینه که به جای اینکه با عجله به مرحله بعدی برید، در جستجوی نگهداشتن تعادل و میونه روی باشین. یادتون نره که از بقیه در مورد احساسشون سئوال کنین.

آبان: الان بهترین زمان واسه رو دوش گفتن پروژه ای جدیده، واسه اینکه هر کاری شما انجام بدین، الان از طریق نظام هستی تقدیس می شه. حالا که رابطه ونوس و ژوپیتر پربار و غنی می تونه این جهان رو اینقدر وسوسه برانگیز بسازه، ملزومات خوشبختی و ثروت هم هم می تونن جریان پیدا کنن! قدرت اراده شما قبلا مورد امتحان قرار گرفته، پس به دنبال این باشین زندگی ای که دوست دارین رو واسه خود جفت و جور کنین. اما اجازه ندین زیاده روی ها و زیاده روی ها شما رو از پا بندازه.

آذر:امروز تغییرات زیادی در زندگی تون رخ می دهد که شما رو عصبی می کنه. شما فکر می کنین باید زندگی خود رو اثبات کنین و با در نظر گرفتن مشکلات زیادی که تحتِ کنترل تون نیستن، این کار غیر ممکنه. به جای اینکه تلاش کنین کاری نشدنی انجام بدین، به عکس العمل خود نسبت به این اتفاقات دقت کنین. اگه یه بار در برابر این تغییرات تسلیم شید زندگی تون ساده تر می شه.

دی: شما حس می کنین اتفاقی افتاده که به طور کاملً قادر نیستین اون رو درک کنین و به خاطر همین مطمئن نیستین که چه کاری از دستتون بر میاد. ً خطر کردن غیر ممکنه؛ شما ترجیح می بدید در خونه استراحت کرده و بذارین بقیه این کار رو براتون بکنن. ولی شما دست کم باید به سر کار برگشته و قبل اینکه کار جدیدی رو شروع کرده کارای تموم نشده تون رو کلکشو بکنین.

بهمن:امروز در عین حالا که نقش یه آدم اجتماعی رو بازی می کنین، خیلی اهمیت داره پاهاتون رو روی زمین ثابت نگه دارین! شما امروز افسون زیبایی ها و جذابیت ها شده اید، اما نمی تونین از زیر بار مسئولیت های واجب و لازم که روی دوشتون سنگینی می کنه فرار کنین. وقتی رو به فعالیت های جدی تر دادن کار خوبیه، اما نباید زیاد به خودتون سخت بگیرین. واسه اینکه زندگی آنقدرها هم که شما فکر می کنین آسونه.

اسفند:  شما اگه بخواین فرق های وسیع بین احترام به گذشته و نیازتون واسه تغییر رو با هم تطبیق بدید، به رقابت می خورین. موقعیت قوی و محکم شما در هر دو بخش ممکنه افراد دیگه رو گیج و یا پریشون کنه، واسه اینکه شما قادر هستین هر دو روی سکه رو ببینین! بلند پروازی های شما کمک تون می کنه یه شغل تموم وقت و عالی داشته باشین و این به طور کامل ً ارزشش رو داره.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*