فال روزانه : فال امروز ۱۱ اردیبهشت

فال روزانه : فال امروز ۱۱ اردیبهشت

فال روزانه ۱۱ اردیبهشت

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما در مقام و مرتبه اجتماعی تون  دارای رتبه خوبی می باشین که خیلیا در حسرت این مرتبه هستن و آرزو دارن که ای کاش اونا هم در اینجور مرتبه ای بودن. پس قدر شغل و یا مقام اجتماعی تون رو بدونین، خیلی راحت و به خاطر دلایل بیخود شغل تون رو از دست ندین. کمی بیشتر مراقب رفتارتون باشین چون شما با رفتار و گفتارتون باعث شدین که افراد خیلی از شما برنجند با این که شما با قصد قبلی یا از قصد این کار رو انجام نداده اید.

اردیبهشت: شما در این روزا احساس می کنین مسئولیت هاتون بسیار زیاد شده و شما توانایی انجام تموم کاراتون رو ندارین. شما با یه دست چند هندوانه بلند کردین به خاطر همین دچار سر در گمی شده اید، و یا شاید به یه احساس پوچی رسیده باشین. شما در بین عمل کردن به صحبت های دل و ذهن تون متحیر شدین، نمی دونین باید احساساتی باشین یا منظق گرا ؟؟ سریع تصمیم نگیرید اجازه بدید استرس هایی که الان بر قلب شما حاکیه کمی فرو کش کنن و بعد تصمیم هایی رو در پیش بگیرین.

خرداد: شما در این روزا دارای مشغولیات بسیاری هستین و از این همه فعالیت خسته شدین. پیشنهاد می کنیم تموم کاراتون رو متوقف کنین چون شما واسه انجام  بعضی از کاراتون حوصله و تمایل ندارین به خاطر همین بیشتر از قبل خسته می شید. بهتره کارایی رو که مایل به انجام دادن هستین از کارایی که تمایلی واسه انجام شون ندارین جدا کنین. چون انرژی رو که واسه اون کار می گذارید اگه واسه کار دیگری هزینه کنین  نتیجه های بهتری داره.

تیر: تمایلاتی که در قبلی داشتین دیگه شما رو راضی نمی کنن بلکه می توان گفت حتی از اونا  دلزده هم شدین. این کارا رو کنار بذارین چون مسائل غیر قابل حلی رو واسه شما جفت و جور می کنه.

مرداد: همه به حال شما غبطه می خورند و به شما حسادت می ورزند چون فکر می کنن شما زندگی عالی رو دارین اما شاید در درون زندگی تون این طور نباشه. شما از این موضوع رنج زیادی می برید چون این مسئله رو نمی تونید به شخص دیگری انتقال بدید و فقط اذیت می شید و شنیدن این صحبت ها و نبود عکس العمل هاتون دلیل شده که اختلافاتی وارد زندگی شخصی تون شه و انرژی شما و افراد خونواده تون رو بگیره  بهتره به این صحبت ها اهمیتی ندین.

شهریور: امروز زمان بسیار خوبی واسه شما می باشه. تموم آرزوها و تمایلاتی که در قبلی داشتین به تحقق می پیوندند البته با واقع نگری و دور بینی که نسبت به آینده دارین.  در اول فقط به موضوعاتی که خواهان انجام شون هستین فکر کنین و بعد با افراد خونواده تون مطرح کنین، بعد اجرا کنین چون ممکنه شرایطی پیش بیاد که بقیه افراد خونواده تون شما رو به خاطر تصمصم گیری غلط در کاری مقصر بدونن. به خاطر همین شما دچار عذاب وجدان شید پس واسه پیش گیری از این کار با بقیه مشورت کنین.

مهر: شما با رفتارای خوب و مثبتی  که با دوست یا همکارانتون دارین باعث شدین که در قلب اونا خیلی راحت جا باز کنین و این رفتار شما باعث پیشرفت هاتون در آینده می شه. اما بدیش اینه شما حساسیت های بیشتر از حدی رو در مورد دور وبریا تون  به خرج می بدید که نباید بدین سبک باشه، چون شما مسئول زندگی خودتون هستین نه دوستان یا همکاران تون. بهتره محبت زیادی رو با دخالت جابه جا نگیرید.

آبان: به دلیل اتفاقات عجیبی که براتون پیش میاد، شما کنترل های سریعی رو روی رفتار یا گفتارتون ندارین و این موضوع می تونه واسه شما خطرناک باشه. چون در اثر اتفاق این اتفاقات کارایی رو انجام می بدید که بعدا از انجام شون پشیمون می شید پیشنهاد می کنیم که عکس العمل های سریعی رو از خود نشون ندین. اما حالا خوبیش اینه شما با درایت بالایی که دارین می تونید خیلی راحت بر این موضوع پیروز شدین.

آذر: شما درگیری لفظی بزرگی با شخصی داشتین که بر اثر این گفتگو هنوز ذهن تون مشغوله. به مرحله ای رسیدین که دلتون می خواهد از زندگی فرار کنین اما  حالا خوبیش اینه دوره ای رو که سپری می کنین به مانند یه امتحان می باشه که واسه رفتن به دوره بعدی صبر و ایستادگی بیشتری داشته باشین پس پردل و جربزه باشین چون خدا تقدیر خوبی رو واسه تون رقم زده، در آینده از تموم این موهبات لذت میبرین، شکر گذار خدا هستین.

دی: شما جربزه و دلیری بیشتر از حدی  واسه شرکت در موارد بحث دارین، اما این همه جسارت شما لازم نیس چون ممکنه شما رو به راه های منحرف کننده ای بکشونن که دلیل پشیمونی شما شه. در رباطه با اظرافیان تون قضاوت های بدی رو تو ذهن تون می پرورانید، این قضاوت های مضرر رو از ذهن تون دور کنین تا بتونین با خیال راحت تری کاراتون رو پیش ببرین.

بهمن: امروز دوباره شانس به شما روی آورده در چند ماه گذشته شما کم شانس بودین و در مورد مسائلی که براتون پیش می اومد شانس تون به شما کمک نمی رساند اما در این روزا در تموم کاراتون شما رو همراهی می کنه، شما هم متوجه این موضوع شده اید. اجازه ندین بقیه بر شما حکومت مطلق داشته باشن چون شما رو به بی راه می برند راه هایی که خودتون دنبال می کنین به زودی یافته های باور نکردنی براتون داره. واسه این که از انرژی های منفی تون کم کنین با شخصی یا اشخاصی گفتگوهایی رو انجام بدین.

اسفند: شما می خواهید بقیه و تموم دور و بری ها تون متوجه کارای سختی که شما انجام می بدید باشن. کار شما شاید سخت باشین اما تموم افراد در تموم ممالک مانند شما در حال تلاش کردن هستن پس نباید این تفکر رو داشته باشین که شما از بقیه افراد فعالیت های بیشتری رو انجام می بدید و به خود مغرور شید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*