فال روزانه : فال امروز ۱۱ اسفند

فال روزانه ۱۱ اسفند

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما بیشتر وقتا آدمی هستین که قبل اینکه فکر کنین اعمال تون چه تاثیری روی بقیه داره دست به عمل می زنید. به هر حال امروز این کلمات شماس که دوستان تون رو ناراحت کرده و بیشتر از اینکه متوجه باشین به روابط تون صدمه می زند. بزرگ نمایی کردن در این وضعیت یا کش دادن به حقایق تغییر یافته دیگه در این رابطه به شما کمک نمی کنه. شما نمی تونید از واقعیت فرار کنین. پس بهتره خوب از شروع کار اهل عمل باشین.

اردیبهشت: بلندپروازی شما خیلی راحت می تونه شما رو از راه تون منحرف کنه ولی شما میتونین که با تغییر مقداری از عوامل جانشین شرایط خود رو تغییر بدید. طبیعتا زندگی بسیار پیچیده س پس تلاش نکنین تا خود رو حتی در جزیی ترین امور استاد بدونین و بخواین که به تنهایی گلیم خود رو از آب بیرون بکشین. فقط روی بخش های مهم تمرکز کنین.حالا خوبیش اینه بقیه چیزها به خودی خود حل می شن.

خرداد: شما معمولا وقتی مجبور به بحث و جنگ با کسی می شید خوب می تونید از این موقعیت ناخوشایند فرار کنین اما امروز مریخ حساس با سیاره حاکم شما عطارد در اتصاله. شما می تونید در جستجوی دردسر باشین یا اینکه یه مخالفت و درگیری ساده رو به یه موقعیت پیچیده و خیلی سخت تبدیل کنین. خود رو قربونی این وسوسه نکنین؛ به خاطر اینکه مجبور می شید که رفتار ناخوشایند تون رو اصلاح و حتی با وجود کسائی که با افکارتون موافق نیستن مجبور می شید همکاری کنین.

تیر: ممکنه شما روزتون رو با یه رفتار و حالت آسون گیر و بی قیدانه شروع کنین اما بازم که روز پیش می رود می ببینن که شرایط چقدر سخت می شه. شما حالا قصد تغییر رو ندارین اما یه موقعیت سخت به توجه فوری شما بستگی داره. دوستان تون عاشق توانایی شما واسه درک یه موضوع پیچیده هستن و همه شون از درک استوار شما از واقعیت های امروز حیرت زده هستن. جلو برید و رهبری رو بدست بگیرین اما زیادتر از اندازه سخت گیری نکنین.

مرداد: با وجود اینکه ممکنه در حال تجربه جنگ داخلی سختی بین عقل و قلب تون باشین شاید تصمیم میگیرین که احساسات خود رو ندیده بگیرین. شاید شما بدرستی باور داشته باشین که افکار مناسب در نردبون تکامل زندگی بر احساسات برتری داره. اما واقعیت اینه که عقل و منطق اصلا بر عشق و علاقه برتری نداره.این جنگ داخلی خود رو کنترل کنین و تلاش کنین در حالیکه در جستجوی تعادل در زندگی تون هستین از اون واسه ایجاد کانالای ارتباطی استفاده کنین.

شهریور: سیاره حاکم شما عطارد می تونه شما رو فریب دهد تا فکر کنین که امروز به شکل خاصی باهوش و درایت شده اید با این حال نمی تونید از میدون مشکلات که در سر راه شما قرار داره فرار کنین؛ این یه زمان از این رو به اون رو کننده س. شما باید تصمیم بگیرین که به جلو برید یا سر جای خود بمونین یا اینکه می خواهید که عوامل جایگزینی که می تونه تغییرات مهمی در زندگی تون بده رو بررسی کنین. الان وقتشه؛ ذهن تون رو سروسامون بدید و حرکت کنین.

مهر: امروز واقعا سخته که تعادل رو در زندگی خود دوباره برقرار کنین به خاطر اینکه ممکنه احساس کنین بسیار سخته که بلاخره “بله” یا “نه” بگید! شما دوست دارین که از حاشیه بیرون برید تا بتونین در متن زندگی محدودیت هایی واسه خود بسازین اما شاید واسه تون سخت باشه که ازآن قوانین پیروی کنین. تنها راهی که می تونید عکس العمل دنیا و کائنات رو نسبت به تصمیمات تون امتحان کنین اینه که “خلاق و مبتکر” باشین. این کار آنقدرها که به نظر می رسد آسونه؛ فقط زمان لازم دارین تا راه خود رو پیدا کنین.

آبان: امروز زمان خوبیه که در میدون زندگی حاضر شید و موقعیت سختی رو که پیش اومده به جای اینکه از اون فرار کنین تحتِ کنترل خود درآرین. درباره اتفاقاتی که در حال وقوعه فکر کنین؛ و بعد بر مبنای موشکافی های خود عمل کنین. طبیعتا شما آدم بسیار محتاطی هستین که هر کدوم از افکار خود رو اندازه گیری می کنین. به هر حال حالا الان آماده اید که به درون استخر”کار” بپرید بدون اینکه ببینین آب درون اون هست یا نه! خود رو از احساسات تون جدا نکنین به خاطر اینکه اونا چیزای زیادی دارن که به شما یاد بدن.

آذر: ممکنه امروز اونقدر مستبد و خود رأی باشین که اشتباهی یکی از نزدیکان خود رو عصبانی کنین. شما فکر می کنین که آماده اید که احساسات خود رو با هر کسی تقسیم کنین به خاطر اینکه شما ادعا می کنین که فقط گفتن حقیقت آسون تره. اما وقتی زمان این کار فرا می رسد شما اولین کسی هستین که از اون فرار می کنین. یادتون باشه اگه بخواین احساسات خود رو به عنوان رازی در قلب تون مخفی کنین هیچ اتفاقی نمی افتد!

دی: سیاره حاکم شما کیوان امروز روابط شما رو کنترل می کنه و زمانیکه شما در حال صحبت با تحکم هستین لحن شما رو آروم می کنه. ممکنه شما با همه این موضوعات درگیر باشین با این حال تلاش های ناتموم شما حتما نتیجه میده. قوانین بازی رو تغییر بدید تا انرژی تون هم از ان رو به اون رو شه. قدرت در دستان شماس تا با سخنان الهام بخش های خود رویاهای بقیه رو پرورش بدید. فقط تعهد نکنین همه اون رویاها رو یهویی تحقق می بخشید.

بهمن: موضوعی در زندگی شما هست که هیچکی از اون خبر نداره شاید یه نگرانی درباره یه رابطه شخصی باشه. اگه شما یه شریک آروم و ساکت در محل کار دارین زمان بسیار خوبیه که قرارداده ها و بعضی تغییرات رو دوباره بررسی کنین.اونقدر صبر نکنین تا دیر شه؛ همین امروز با یه دوست مورد اعتماد مشورت کنین زمانیکه فرصت دارین تا در محیطی بدون استرس اون رو انجام بدین.

اسفند: نیمه مهربون تر و آروم تر شما با شور و شوق خیلی زیاد این تعطیلات آخر هفته ظاهر می شه در حالیکه صدای شما ممکنه حالا بسیار قوی و اثر داشته باشه که زمانیکه دارین کسی رو به خود نزدیک می کنین اون رو ناخواسته بترسونین. حالا خوبیش اینه می تونید از ایجاد این مسئله ناخوشایند توسط توجه و احتیاط در همه عکس العمل هاتون جلوگیری کنین. امروز صبوری می تونه به نفع شما باشه پس هر اون چیزی که انتخاب کردین تا با دیگری تقسیم کنین رو دست کم نگیرید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *