فال روزانه : فال امروز ۱۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۱۱ تیر

فال روزانه ۱۱ تیر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: سیاره بهرام الان وارد ششمین خونه شما شده و شما رو تحریک می کنه که بهره وری و کارآیی خود رو کلا افزایش بدین، دراین هنگام تحولی در وقایع روزمره زندگی شما به وجود میاد. یه روش واسه بالا بردن کارآیی توجه کردن به محیط دور و برتون می باشه. با وجود اینکه امروز با مشکلات زیادی مواجه می شید، هدفهای الان شما میدون ای واسه شما جفت و جور می کنن که بتونین در روزای آینده فعالیتهای خاصی رو شروع کنین.

اردیبهشت: الان زمان کار کردن و سروسامون گرفتن از نظر کاریه، اما وقتی رو هم باید به تفریح کردن اختصاص بدین. سیاره بهرام در پنجمین خونه نشونه شما که خونه تفریح و بازیه قرار داره. با اینکه شما باید با احتیاط کامل برنامه های خود رو سازماندهی کنین، ولی این نوع مدیریت برنامه فقط وقتی حاصل می شه که شما به تفریح و بازی هم پرداخته باشین. از احساسات معمولی خود استفاده کنین، می بینید که هرچیزی ممکن می شه.

خرداد: به طور کاملً روشنه که وقتی شما کارای خیلی زیادی واسه انجام دادن دارین و می خواهید همه رو با هم انجام بدین، نمی تونید هیچ کدوم رو به درستی کلکشو بکنین. از طرف دیگه اگه شما قبل اینکه کار بعدی تون رو شروع کنین فقط واسه تموم کردن یکی از وظایفتون تمرکز کنین، کارای زیادی انجام نشده باقی می مانند. با اینکه این موضوع شما رو ناراحت می کنه، ولی الان کیفیت کاراتون نسبت به کمیت اونا از اهمیت بیشتری برخورداره.

تیر: جفت و جور کردن یه برنامه ریزی روزانه واسه اینکه بدونین واسه هفته های آینده چه کارایی باید انجام بدین روش عاقلانه ایه. با اینکه شما دلتون می خواهد وقت خالی زیادی داشته باشین تا به استراحت کردن بپردازید، ولی واقعا الان نباید از زیر بار مسئولیتها شونِه خالی کنین. ولی شما باید بخشی از زمان خود رو به کار کردن اختصاص داده و خودتون رو از پا نندازین.

مرداد: امروز سیاره بهرام در حال ترک کردن نشونه شما هستش و با شما خداحافظی می کنه. زندگی شمام حالا پرجنب جوش و پر از انرژی شده و شما نگران این هستین که شرایط به حالت طبیعی برگرده. از یه طرف الان وقت این رسیده که به آرومی جلو رفته و دوباره انرژی هاتون رو ذخیره کنین. شما می تونید واسه مدتها بدون اینکه خسته بشوید به این روش ادامه بدید. اگه از وقتتون عاقلانه استفاده کنین واسه پیش آمدهایی که در روزای آینده اتفاق می افتد آمادگی پیدا می کنین.

شهریور: در حالیکه بهرام در نشونه شما قرار می گیرد و به شما گرما می بخشه، تا چندین هفته بعد به شما انرژی می دهد، شما باید خودتون رو واسه تغییرات بزرگی که در زندگی تون اتفاق افتاده آماده کنین. اما پیشنهاد نمی شه که به خاطر این انرژی های تازه یافت شده خودتون رو خسته کنین. از اهداف خود به طور سنجیده استفاده کنین و باید بتونین تابستون امسال رو تبدیل به پربارترین تابستونی بکنین که تا حالا وجود داشته.

مهر: با وجود اینکه شما تعهداتی رو به بقیه داده اید که باید اونا رو به طور کامل انجام بدین، ولی الا دوست دارین که تا چند هفته دیگه هیچ فعالیت اجتماعی خاصی نداشته باشین. فقط به خاطر اینکه دوست دارین وقتتون رو با پرداختن به کارای شخصی خود بگذرونین، خود رو به دردسر نندازین. درعوض تاجایی که امکان داره به طور مؤثری وظافتان رو انجام بدین و بعد شما همونجوری که دوست داشتین فرصتی دارید تا در خلوت خودتون به  آرامش برسین.

آبان: برنامه ریزی کردن واسه فعالیتهای اجتماعی آینده تون به شما این امکان رو می دهد که آرامش بیشتری داشته و خوشحال تر باشین. اما در آخرین لحظه شما تصمیم می گیرید که آزادانه عمل کنین. البته انجام دادن وظایف شما در درجه اول اهمیت قرار داره، اما وقت گذرانی با دوستان وقتی که در آخر شروع به کار کردن کردین واقعاً می تونه به شما کمک کنه پربارتر از قبل عمل کنین.

آذر: با اینکه شما واسه آینده ایده های بزرگی رو در نظر دارین، ولی در حالی که سیاره بهرام در دهمین خونه شما که مربوط به کار و وظایف شغلیه قرار می گیرد، شما نیاز پیدا می کنین که انرژی تون رو روی بعضی از وظایف خیلی خاص متمرکز کنین. تبدیل کردن هدفهای دراز مدت به چندین برنامه شخصی کوچکتر، به شما کمک می کنه که بدونین در آینده چه کارایی باید انجام بدین. اول قدمای کوچیک وردارین، و بعد کم کم قدمهایتان رو بلندتر کنین.

دی: باوجود اینکه ممکنه شما هنوز به خاطر درخواستهای زیادی که از شما شده ناراحت باشین، ولی حالا توانایی این رو دارین که بیشتر از قبل کار کنین. با اینحال اگه شما تلاش کنین که همه کارا رو یکدفعه تموم کنین، بسیار عصبانی میشین. از طرف دیگه آروم کار کردن و پیروی کردن از یه برنامه منظم موفقیت شما رو تضمین می کنه. یادتون باشه که راه های میان بر شما رو به هدف نمی رسونن، پس از وقتتون استفاده کرده و کاری رو که درسته انجام بدین.

بهمن: وقتی که بهرام وارد هشتمین خونه شما که مربوط به روابط صمیمانه س می شه، باعث ناراحتی و زحمت شما می شه. واسه اینکه شما طبیعتاً با دوستی هایی که تصادفی به وجود می آیند راحتتر برخورد می کنین. این سخن به معنی این نیس که شما با داشتن روابط احساسی مخالف هستین، بلکه معنیش اینه که شما آزادی عمل داشتن رو خیلی دوست دارین و پس می خواهید فکرتون آزاد باشه. یادتون نره که این آزادی حالا می تونه به شما کمک کنه که ارزش رابطه داشتن با بقیه رو فهمیده باشین.

اسفند: زیادتر شدن کارا و وظایف شغلیتان، شما رو به سمت رابطه برقرارکردن با یه شریک پرجنب و جوش و یا یه دوست جدید جلب می کنه. اما این کار خیلی هم ساده نیس، واسه اینکه شما می تونید مشکلاتی رو که پیش روتونه رو ببینین. لازم نیس زیاد عجله کنین؛ آرامش داشتن و خونسرد بودن از عجله داشتن مفیدتره. از وقت خود به درستی استفاد کنین وگرنه بعداً انتقاد کردن از مشکلات هیچ فایده ای نخواد داشت.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*