فال روزانه : فال امروز ۱۱ خرداد

فال روزانه ۱۱ خرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

دعای روز پنجم رمضان

فروردین: شایدً امروز از دنده چپ بلند شدین، اما گذشته رو از یاد ببرین و به حال فکر کنین.دوستان و همکارانتون میخوان شما رو بی گناه بدونن اما شما باید با اونا بسازین. می دونین که زندگی کردن در زمان حال چقدر مهمه پس بدون اینکه خود رو درگیر خاطرات شخصی بکنین با زمان و اتفاقاتی که در حال اتفاق می افتن پیش برید.

اردیبهشت: مهم نیس که یه چیزی یا کسی الان چقدر خوب نشون میده، چند دلیل عملی وجود دارن واسه اینکه شما نتونین به چیزی که می خواین برسین. حالا خوبیش اینه، اراده شما در صبر کردن واسه رسیدن به خواسته تون به شما کمک زیادی می کنه.عجله ممکنه همه چیز رو خراب کنه اما اگه قدم به قدم پیش برید مطمئناً به هدف خود می رسید.

خرداد: شاید امروز بقیه منظور شما رو بد برداشت کنن، اما شانس دوباره به طرف شما رو کرده  و تا دو هفته دیگه هم با شما هستش. حالا خوبیش اینه امروز راحت تر می تونین منظور خود رو بگید اما اگه کسی تلاش شما رو به هم زد، غافلگیر نشید.

تیر: شاید امروز اگه کسی از شما بخواد که بین اختلافات همکاران یا دوستان نظر بدین دچار شک و دودلی بشوید. اما شما باید تأمل کنین، چون شما دو طرف قضیه رو می ببینن و به هر حال این مشکل شما نیس. با این وجود این موضوع تأثیری روی کار شما نداره و باید در بی طرف بودن خود یا در مقابل اصرار بقیه واسه جواب دادن به اونا، سفت و محکم باشین.

مرداد: شما اختیار برنامه کار امروز خود رو دارین اما باهوشتر از اون هستین که اجازه بدین روزگار چیزی رو به شما تحمیل کنه. یه راه عاقلانه واسه روبرو شدن با شرایط تغییر یافته مثلاً حزب باد بودن هست. هر چی به خودتون سخت نگیرید و وابسته به زمان نباشین شانس شمام در گرفتن موقعیتا بیشتر هستش.

شهریور: از یه طرف دقیقاً می دونین که واسه رسیدن به هدف خود چه باید بکنین و از طرف دیگه ترجیح می دین  یه کار دیگری انجام بدین. این دو دلی، شما رو دیوونه کرده و جلوی عملی کردن آرزوی شما رو میگیره. شانس آوردید که بیشتر از اون چیزی که فکرش رو بکنین کنترل خود رو دارین، چون شادی شما نه فقط به وقایع خارجی وابسته نیس بلکه به عکس العملی که در مقابل اونا دارین بستگی داره.

مهر: اگه بذارن شما به سر کار برگردین و با بقیه خوب رفتار کنین احساس بد شما پس از شکستی که داشتین از بین میره. اگه مراقب شرایط باشین اصلاً کار سختی نیس. از بد شانسی،  یه نفر هست که خیلی منصف نیس و این موضوع باعث عصبانی شدن شما می شه. به نفع شماس که کمی دست نگه دارین و تا آنجایی که می تونین مهربون و موثر باشین.

آبان: هرچند قصد تون خیره اما صبرتون به سر رسیده. از چیزای تکراری که هردفعه اتفاق می افتن، خسته شدین. حالا خوبیش اینه، بقیه دارن واقعاً تلاش می کنن و شما می تونین حرکت مثبت اونا رو ببینین. اما از بد شانسی شما، سریع عمل نمی کنن و چاره ای ندارین خیلی صبر کنین. با ناامیدی خودتون رو راست باشین بدون اینکه اونو به یه جنجال تبدیل کنین، می تونین فشار رو کم کرده و روابط خود با بقیه رو بهتر کنین.

آذر: هرچند به داشتن روابط اجتماعی خوب شناخته شدین، حالا هم موقعیت اون جفت و جور شده تا بیشتر از اون بهره ببرین. اما باید پرانرژی بودن خود رو خوب کنترل کنین که می تونه شخص مهمی رو برنجاند. نشاط خود رو خیلی نشون ندین اما متعادل رفتار کنین. امروز مودب بودن به این معنی نیس که سکوت کنین بلکه باید بدونین که چی درسته که بگید،  چقدر صحبت کنین و چه موقع اونو قطع کنین.

دی: امروز نشونه هایی رو دریافت می کنین مثل روز اولی که می خواستین یاد بگیرین که چیجوری کاری رو بکنین و چه وقت اونو انجام ندین. ممکنه از اون خوشتون نیاد اما بلاتکلیفی ای که این تغییر با خود داره رو هم دوست ندارین. بدبختانه، کنجکاوی در مورد اونم مشکلاتی رو به وجود می آورد که بهتره فعلاً اونو رها کنین. قبول کردن وضعیت فعلی روش عاقلانه تریه تا اینکه راه حلی واسه اون پیدا کنین.

بهمن: شما ممکنه احساس کنین که دارین به موفقیت دست پیدا می کنین اما شاید مسائل خاصی باشن که در این مورد نقش داشته باشن. با این وجود نباید از کار خود دست بکشین. شاید مجبور بشوید ساعته ها واسه اون وقت بذارین. به وظیفه خود عمل کنین و از الهامات خود کمک بگیرین.

اسفند: شاید امروز از ضمیر ناخودآگاه خود پیامایی رو دریافت کنین. آنقدراحمقانه هستن که نمی دونین چه معنی ای میدن. هرچه بیشتر اونا رو تحلیل می کنین کمتر واسه شما مشخص می شن. هرچند دارین تلاش می کنین چیزی که نمی فهمید رو تعبیر کنین، اما کمتر به هدف می رسید. به جای خرده گرفتن بذارین کار خود رو بکنه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *