فال روزانه : فال امروز ۱۱ دی

فال روزانه ۱۱ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال تاروتفال حافظ

فروردین: شما خیلی نگران آینده هستین و به خاطر همین نمی تونین عالی در لحظه حال تمرکز داشته باشین. درواقع خاطراتی که شما از گذشته در ذهنتون دارین خیلی بیشتر از مشکلاتیه که در آینده قراره اتفاق بیفته! الان فرصتی جفت و جور اومده که یاد بگیرین به جای فکر کردن به احساسات حل نشدنی در مورد زمانای دیگه به جادوی بودن در زمان حال اعتماد کنین!

اردیبهشت: الان شما درگیر این فکر شدین که افراد دیگه نمی تونن خیلی راحت در مورد هر موضوعی با شما صحبت کنن. حالا خوبیش اینه افکار شما در آخر شما رو به راه درستی میرسونه ولی دقیقا بهتون نمی گه برنامه ریزی تون خوب بوده یا بد. ولی بهتون امکانات و اختیارات بیشتری میده تا چیزای جدیدتری رو وارد زندگی خود کنین. اگه کمی بیشتر به ایده های افراد دیگه هم توجه کنین اولین قدم رو ورداشته اید و امکان این رو جفت و جور کردین که به دوستان و خونواده تون نزدیک تر شید.

خرداد: شما بین رویاهای جذاب و زیبای خود و واقعیتای زندگی گیر افتادین. شما به طور کامل آماده اید که نگرانی هر روزه تون رو دو ریخته و با دوستان تون با شادمکانی برقصید!! اما هنوزم نگران نقاط مبهمی هستین که براتون پوشیده مونده ان. این نگرانیا شاید مدتای طولانی با شما همراه بوده و شما به طور کامل با اونا آشنا هستین، اما باید با داشتن نگاه های مثبت اونا رو از یاد ببرین. شما هنوزم وقت زیادی واسه انجام دادن کارای قدیمی دارین.

تیر: تلاش کنین در اوایل روز کارای تموم نشده خود رو انجام بدین تا بتونین بقیه روز وقت آزاد واسه تفریح کردن داشته باشین و دیگه نگران کارای انجام نشده خود نباشین. حتی اگه عزمتونو جزم کردین که بعدظهر رو به طور کامل در خونه بمونین، واسه خودتون فضایی بسازین تا بتونین واسه روزای آینده خود رویاپردازی کنین. لزومی نداره آرزوهای خود رو کتمان کنین؛ شما می تونین تو ذهن خود به هر جا که می خواین سفر کنین.

مرداد: شما فکر می کنین که روز خوبی دارین و مجبور نیستین کاری رو شروع کنین، اما هرچقدر بیشتر به عصر نزدیک میشیم شما بیشتر در فکر فرو می رید. شما می دونین که باید به خاطر جنبه های معینی از زندگی خود شکرگزار باشین و هم اینکه بیشتر از اندازه نسبت به مسائلی که نیازمند بهبود و اصلاح کردن هستن آگاهی دارین. پس روی چیزای بی اهمیت متمرکز نشید، بلکه روی مسائلی تمرکز کنین که می دونین واسه رسیدن به این اصلاحات وجودشون لازم و واجبه.

شهریور: شما امروز بین ایده های بلندپروازانه خود و تکالیف و مسئولیتای جدیدتون گیر افتادین. اگه کاراتون که روی هم تلنبار شده رو به امان خدا ول کنین، دیگه نمی تونین از تعطیلات آخر هفته لذت ببرین. با غر زدن کاری از پیش نمی برین!! پس کار امروز رو به فردا نندازین؛ فقط تمرکز کرده و تا جایی که براتون امکان داره به کاراتون برسین.

مهر: امروز صدایی در درون شما بهتون میگه که با رفتاری متفاوت خودتون رو مطرح کرده و حرف هاتون رو بزنین. اگه افراد دیگه بهتون اصرار کردن که واسه انجام دادن کارای مربوط به خود تلاش کنین، بر جذابیتا و مهر و عاطفه خود تکیه کنین. اگه شما با خودتون رو راست بوده و در تموم روز این حالت رو حفظ کنین، بعدا هم خیلی راحت تر می تونین در کنار اعضای یه گروه و به خاطر هماهنگی با افراد گروه کنترل شرایط رو درست بگیرین.

آبان: اگه از اول روز با خودتون خلوت کنین، به طور کامل خود رو از لذتا و خوشیای در کنار بقیه بودن محروم می کنین. حالا خوبیش اینه شما مجبور نیستین احساسات خود رو مخفی و آرزوهای خود راسرکوب کنین، واسه اینکه ماه در پنجمین خونه تون محیطی عالی و فوق العاده واسه بیان وجود کردن و بیان کردن عقاید تون جفت و جور می آورد. شما خودتون می دونین که چه موقع واسه این کار آمادگی دارین، پس به افراد دیگه اجازه ندین شما رو تشویق به عکس العمل نشون دادن بکنن.

آذر: شما امروز از نظر احساسی در آرامش کامل هستین! شاید قبلا به اندازه کافی نگران بودین و الان وقت اینه که ناراحتی هاتون رو از یاد ببرین. حتی اگه به طور کامل آماده نیستین که به راه خود ادامه بدین، ولی هنوزم بهترین کار اینه که نگرانی هاتون رو پیش خود نگه دارین. درهرصورت افراد دیگه نگاه بی تفاوتی به شما دارن و این موضوع می تونه تواناییای الهی شما رو بالاتر ببره.

دی: شما مثل یه زنبور عسل که وزوز می کنه و سرش شلوغه الکی دور خودتون می چرخید، شاید به اندازه کافی از جشنا و مهمانیای عصرانه لذت نبرده اید. با این حال به هیچ مهمانی ای جواب منفی نمیدید و یه بار که به مهمانی برید فراموش می کنین که قبل از این چقدر خسته بودین. اگه به فردی که خیلی بهش مطمئنین اجازه بدین نقاط ضعفتون رو بدونه روشی عالی رو انتخاب کردین و روز خوبی در انتظارتون هستش.

بهمن: الان فکر کردن به بحثای عالی و بزرگ درمورد آینده چیزی طبیعیه، اما این موضوع دلیل نمی شه فکر شما مغشوش نشه. عجیب اینکه اگه پاهاتون روی زمین باشه و بلند پروازی نداشته باشین، شایدً استدلالات شما کامل و بی عیب هستن. در برابر کسائی که ایدهاتون رو قبول ندارن مقاومت کنین. تلاش نکنین خودتون رو همرنگ جماعت کنین؛ بهتره که از ایده های خودتون پیروی کنین.

اسفند: شما فکر می کنین که می دونین با افراد دیگه چیجوری رفتار کنین، اما احتمال زیادی هست که سیگنالا رو اشتباه بفهمین. به جای اینکه یکدفعه به نتیجه کار فکر کنین، فرضیه های خود رو بررسی کنین. رابطه برقرار کردن می تونه فاصله ها و سوءتفاهماتی که به وجود اومده رو رفع کنه. در این صورت حتی اگه اشتباه کنین، اگه از دور و بریا تون درخواست کمک کنین اونا خوشحال می شن.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *