فال روزانه : فال امروز ۱۱ شهریور

فال روزانه ۱۱ شهریور

فال روزانه

از صبح تا آخر شب بر شما چه می گذره؟!…

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : طالع بینی چوب – فال امروز

فروردین: شما نباید فکر کنین که برج قوچ فقط مخصوص خود شماس، این ماه واسه افراد خیلی زیادیه!! شما باید یه مدت خودتون رو فراموش کرده و برنامه های خود رو واسه روز دیگری بذارین. درعوض توجه خود رو روی کارایی متمرکز کنین که می تونین واسه خوشحال تر کردن بقیه براشون انجام بدین. باحال اینجاس که این محبت و مهربانی شما به خودتون برمی گرده!

اردیبهشت: امروز رابطه ماه با سیاره بخت شما یعنی ونوس براتون روز خوبی رو به همراه می آاورد. اما اگه شما فقط به فکر نیازای خودتون باشین شاید حس خوبی بهتون دست نده. الان کمک کردن به بقیه می تونه یکی از راه های رسیدن به خوشبختی باشه. فقط با رویاها و آرزوهای خودتون زندگی نکنین، بلکه هرجا بهتون نیاز داشتن از کمک کردن به بقیه غافل نشید.

خرداد: امروز وقتی که همه چیز طبق میل شماس، روز خوب و جذابی براتون پیش بینی می شه. دوستان و خونواده تون هم با شما همراه و همدل هستن و این موضوع باعث خوشحالی شما می شه. حتی اگه در افق دید خود برنامه های جدی دارین، همه اونا رو به روز دیگری بندازین. چونکه اونا فرار نمی کنن! فردا که وقت بیشتری دارین می تونین به مسئولیتای خود طبق برنامه رسیدگی کنین.

تیر: امروز ماه و چندین سیاره دیگه در چهارمین خونه تون یعنی خونه شرایط خانوادگی هستن. بهتره که در خونه بمونین و یا وقتتون رو با افراد خونواده سپری کنین. شما حالا تواناییایی دارین که شما رو تبدیل به میزبانی مهربون کرده، پس می تونین تعداد کمی از دوستانتون رو دعوت کرده و بساط کباب رو راه بندازین! شما باید واسه کسائی که دوستشون دارین جوی صمیمی درست کنین و در این کارچیزی رو افسوس نکنین.

مرداد: اگه امروز کسی شما رو به مهمانی دعوت کرد، حواستون باشه که دعوتش رو قبول نکنین. واسه اینکه سرتون حسابی شلوغ می شه. شما کارای تموم نشده زیادی دارین. در عین حال از یافته های کارتون هم راضی نبوده اید. به جای اینکه با این ور و اون ور رفتن و جون کندن وقتتون رو تلف کنین، تلاش کنین از بقیه هم واسه انجام دادن وظایفتون کمک بگیرین. بیرون اومدن از زیر سلطه بقیه کار سختیه، اما حالا این کار عاقلانه ترین راه س.

شهریور: امروز در عین حالا که نقش یه آدم اجتماعی رو بازی می کنین، خیلی مهمه پاهاتون رو روی زمین ثابت نگه دارین! شما امروز افسون زیباییا و جذابیتا شدین، اما نمی تونین از زیر بار مسئولیتای واجب و لازم که روی دوشتون سنگینی می کنه فرار کنین. زمان کمی رو به فعالیتای جدی تر دادن کار خوبیه، اما نباید زیاد به خودتون سخت بگیرین. واسه اینکه زندگی آنقدرها هم که شما فکر می کنین آسونه.

مهر: امروز که ماه و سه سیاره دیگه در نشونه شما فعال هستن، بهتره منصف و بی طرف باقی بمونین. حتی اگه شما فکر می کنین که احساسات خود رو از بقیه مخفی کردین، ولی اونا در آخر معلوم می شن. با احساست خود نجنگید؛ اگه واسه مخفی کردن اونا الکی تلاش کنین، فقط انرژی تون رو هدر دادین. به جای خودنمایی کردن تلاش کنین که خودتون باشین.

آبان: شما امروز نگرانی زیدی ندارین، اما نمی تونین خیلی راحت در مورد نگرانیای خود با بقیه صحبت کنین. دلیل این کارتون اینه که باوجود تموم مشکلاتی که هست نمی خواین مشکل جدیدی به وجود بیاد. با اینحال شما اطلاعات با ارزشی دارین که باید گفته شن. یادتون نره حرفی که شما می خواین بزنین نمی تونه ایجاد آشوب و نا آرومی کنه، بلکه روش بیان شما ممکنه تاثیر نامناسبی برجا بزاره. بدون اینکه از کسی خجالت بکشین بدون داشتن هیچ نوع چشم داشتی از احساسات خود حرف بزنین.

آذر: امروز وقت گذرانی کردن با دوستانتون چیزیه که شما واقعاً بهش احتیاج دارین. حالا خوبیش اینه الان هم شرایط مهمانی رفتن و مهمانی گرفتن جفت و جوره. باجود چهار سیاره در یازدهمین خونه شما که تشکیل یه گروه دادن، دور و بر شما از افراد هم فکر خودتون محاصره شده. پس به افراد گروه ملحق شید؛ راه حلایی که اونا در ذهنشون دارن ممکنه از راه حلاتون بسیار بهتر باشن ولی اول این جوری به نظر نرسند.

دی: با وجود اینکه امروز روز استراحت شماس، شما می تونین احترامی که دوستان و خونواده واسه شما قائلند رو در چشمون اونا ببینین. از نظر اونا شما قادر هستین هرکاری بکنین و می تونین موقعیت خود رو در اجتماع اثبات کنین. شما خیلی دوست دارین که از بودن در جمع اونا لذت ببرین، ولی اهداف خیلی جدی درسرتان دارین و باید به روابطی بیشتر توجه کنیدکه شما رو به اهدافتون نزدیک تر کنه.

بهمن: امروز شما مجبور نمی شین با ناراحتیای جدی دست و پنجه نرم کنین، اما اونا پشت زمینه وجود دارن. از نظر الهی شما حس و حال خوبی دارین، واسه اینکه می تونین خوشیای خود رو با بقیه سهیم شید. اما نباید دوباره این کار رو انجام بدین؛ شما باید محدودیتای خود رو هم قبول کنین و این موضوع در بین تفریح کردن امنیت شما رو تضمین می کنه.

اسفند: شما امروز تلاش می کنین تا جایی که امکان داره با کمک بقیه به مقصود خود برسین، اما نیازای شما براتون دردسرساز هم هستن؛ چراکه اگه اونایی که بهتون کمک کردن هر خواسته بدون دلیلی هم از شما داشتن شما مجبور میشین بهشون کمک کنین. نگران نباشین؛ شما باید قبل اینکه خودتون رو در اختیار بقیه قرار بدین، مرزهایی واسه خود مشخص کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *