فال روزانه : فال امروز ۱۱ فروردین

فال روزانه : فال امروز ۱۱ فروردین

فال روزانه ۱۱ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما به طور طبیعی کنجکاوین، اما این حس کنجکاوی شما تبدیل به فکری دائم درباره مسافرتای خارجی، جستجو و افکار بزرگ شده. این موضوعات می تونه به شما کمک کنه که از این افکار نگران کننده ای که الان درگیر اون هستین خلاص شید. هنوز اما فرار کردن از وظایف و مسئولیتایی که در خونه دارین به اون آسونی که فکر می کنین ممکن نیس. ، برنامه ریزی واسه اهداف دراز مدت راه حل بسیار آسون تر از اینه که تلاش کنین کاری رو حتما همین امروز تموم کنین.

اردیبهشت: شما تازگیا به این فکر افتادین که به مدرسه برگردین و دوباره تحت آموزش قرار بگیرین و فکر میکنین که این کار می تونه چشمون شما رو به راه جدیدی درزندگی باز کنه. اما حتی درس خوندن و یادگیری بعضی چیزها همون قدر غیر عملیه که یه فیلسوف اهل عمل نیس و به جنبه های عملی زندگی کاری نداره. دیگه اینکه این راه شما رو به مدت طولانی سرگرم نمی کنه و زود از اون خسته میشین. از طرف دیگه، اما این می تونه راهی باشه که تمایلات گذشته خود رو ارضا کنین، البته راه های دیگری واسه سرگرم شدن هست از جمله خوندن متون فرهنگی و دینی و یا مراجعه به بعضی کتابای منبع که می تونه اطلاعات شما رو هم به روز گردونه.

خرداد: شما امروز تلاش می کنین که از عصبی شدن و دچار وحشت شدن جلوگیری کنین و آسون ترین راه هم اینه که بذارین بقیه حواس شما رو پرت کنن تا به احساسات سخت و پیچیده خود فکرنکنید. اگه خود رو در میان خونواده، دوستان و یا همکلاسی هاتون محاصره کنین راهیه که می تونین بوسیله اون از درگیری با احساسات خود پیشگیری کنین به خاطر اینکه شما باید وظیفه خود رو در پیشبرد گفتگو و صحبت انجام بدین. درسته که این یه راه حل دائمی نیس، اما غرق کردن خود در میان کسائی که مانند شما فکر می کنن و هم فکر شمان می تونه به طور موقت فشار عصبی رو از شما دور کنه.

تیر: ممکنه در اوایل امروز بسیار خلاقانه عمل کنین و همون طوری که از انرژی تون کم میشه احساس ناامیدی کنین. حالا که ماه نو وارد ششمین خونه از ” کارای روزمره ” شما می شه وقت اون هستش که سرعت خود رو در زندگی تغییر بدین. در این موقعه که باید بیشتر از قبل عملگرا باشین. فقط این کافی نیس که بتونین در کاری ابتکار و نوآوری داشته باشین. بلکه باید کارتون به درد بخور هم باشه. با این شتابی که امروز شما واسه پرباربودن دارین تلاش نکنین فقط کارتون رو انجام بدین تا به اتمام برسه بلکه ارزش اونو هم درک کنین.

مرداد: شمام حالا با دیدگاهی بی طرفانه درباره دوستی هاتون فکر می کنین و پس خیلی راحت می تونین با نگاهی متفاوت به همه چیز نگاه کنین. رابطه و تعاملهایتان با بقیه- شخصی یا کاری- ممکنه اصل اصلی ناراحتی هاتون باشه، اما نباید اجازه بدین که این ناراحتی شما رو به شک و بدبینی بکشونه. حالا شما قادر هستین بالاتر از مسائل عینی و طبیعی که بهتون دیدگاه جدیدی داده قدم وردارین. هیچ تصمیم یهویی ای نگیرید؛ فقط چیزایی که آموخته اید رو با چیزی که از قبل می دونستین ترکیب کنین.

شهریور: از وقتی که علایم رژیم گرفتن و سلامتی رو در خودتون دیدین، اگه به تغییر دادن رژیم غذایی روزانه واسه روزهایی که پیش رو دارین فکرکنید، دیگه جایی واسه تعجب باقی نمی مونه. حتی اگه برنامه ریزی کردن جزء اصول کاری تون نباشه، اما جفت و جور کردن یه لیست راه تون رو صاف می کنه. پس یه مداد و کاغذ وردارین (یا در کامپیوتر) تغییرات کوچیکی که فکر می کنین می تونه اثرات مثبت و مهمی در زندگی تون بزاره رو یادداشت کنین. بعد اونا رو دسته بندی کرده و بهشون اولویت بدین و با این برنامه جدید شروع کرده و خودتون رو واسه یه زندگی خوشحال تر و سالم تر آماده کنین.

مهر: امروز شما بر سر دوراهی قرار می گیرین. از یه طرف می خواین کار خاصی انجام بدین؛ شما کارای عقب افتاده زیادی واسه انجام دادن دارین و شور و هیجان شما می تونه تبدیل به عصبانیت شدید بشه. از طرف دیگه اگه کمی تلاش کنین محیط امن و آرومی واسه خود درست کنین، عجیب اینکه احساس می کنین بیشتر از خلوت و محیط دنج خود جدا افتادین. اما الان نباید نگران این باشین که چه راهی رو انتخاب کنین؛ فقط ببینین که طالع شما چیه و سرنوشت شما رو به چه راهی هدایت می کنه.

آبان: شما بیشتر می تونین خیلی راحت رازها رو مخفی نگه دارین، اما امروز با وجود اینکه چهار سیاره در دوازدهمین خونه تون یعنی خونه مخفی کاری قرار دارن، شما حتی بیشتر از قبل به این کار تمایل دارین. اما لازم نیس شما کاری بکنین. لذت بردن از تنهایی کاری عاقلانه س، چون که شما بهترین دوست خودتون هستین.

آذر: شما امروز از نظر احساسی در آرامش کامل هستین! شاید قبلا به اندازه کافی نگران بودین و الان وقت اینه که ناراحتی هاتون رو از یاد ببرین. حتی اگه به طور کامل آماده نیستین که به راه خود ادامه بدین، ولی هنوزم بهترین کار اینه که نگرانی هاتون رو پیش خود نگه دارین. درهرصورت افراد دیگه نگاه بی تفاوتی به شما دارن و این موضوع می تونه تواناییای الهی شما رو بالاتر ببره.

دی: شما مثل یه زنبور عسل که وزوز می کنه و سرش شلوغه الکی دور خودتون می چرخید، شاید به اندازه کافی از جشنا و مهمانیای عصرانه لذت نبرده اید. با این حال به هیچ مهمانی ای جواب منفی نمیدید و یه بار که به مهمانی برید فراموش می کنین که قبل از این چقدر خسته بودین. اگه به فردی که خیلی بهش مطمئنین اجازه بدین نقاط ضعفتون رو بدونه روشی عالی رو انتخاب کردین و روز خوبی در انتظارتون هستش.

بهمن: الان فکر کردن به بحثای عالی و بزرگ درمورد آینده چیزی طبیعیه، اما این موضوع دلیل نمی شه فکر شما مغشوش نشه. عجیب اینکه اگه پاهاتون روی زمین باشه و بلند پروازی نداشته باشین، شایدً استدلالات شما کامل و بی عیب هستن. در برابر کسائی که ایدهاتون رو قبول ندارن مقاومت کنین. تلاش نکنین خودتون رو همرنگ جماعت کنین؛ بهتره که از ایده های خودتون پیروی کنین.

اسفند: شما فکر می کنین که می دونین با افراد دیگه چیجوری رفتار کنین، اما احتمال زیادی هست که سیگنالا رو اشتباه بفهمین. به جای اینکه یکدفعه به نتیجه کار فکر کنین، فرضیه های خود رو بررسی کنین. رابطه برقرار کردن می تونه فاصله ها و سوءتفاهماتی که به وجود اومده رو رفع کنه. در این صورت حتی اگه اشتباه کنین، اگه از دور و بریا تون درخواست کمک کنین اونا خوشحال می شن.

تیر: با اینکه شما آدم بسیار واقع بینی هستین، اما امروز ممکنه روزی باشه که فردی رو ملاقات کنین که درها رو به روی شما باز کنه. اگه کسی در زندگی شما ظاهر شد، مطمئن شید که وقتی رو صرف این می کنین که بشنوین چی می گن و شما بتونین در قبال اون جواب گو باشین. الان زمان این نیس که به تعقیب ماده غاز وحشی بپردازید. پس مراقب این باشین که چه نوع ماجراجویی رو انتخاب می کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*