فال روزانه : فال امروز ۱۱ مهر

فال روزانه ۱۱ مهر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فال های پیشنهادی امروز آلامتو : فال شغل آیندهفال زیبایی

فروردین: امروز شما با موج تازه ای از احساسات روبرو شدین که اگه زیاد مقاومت نکنین این  حسای جدید می تونن شما رو به دوردستها ببره. با اینحال اگه با این احساسات بجنگین، خود رو گرفتار جنگی بی نتیجه کردین، چون که نمی تونین اونا رو سرکوب کنین. پس بی جهت انرژی خود رو تلف نکنین که از پس اون بر بیایید و انرژی خود رو واسه کار دیگری ذخیره کنین.

اردیبهشت: شما توانایی دنبال کردن چیزایی که قبل از این شروع کردین رو دارا هستین و امروزه بیشتر از همیشه به واقعیت نزدیک تر شدین. شما دارای منبع بزرگی از انرژی هستین که به ایستادگی و پایداریتان اضافه می کنه. ولی اهداف و مقصد خود رو با دقت انتخاب کنین، چراکه عاقلانه نیس واسه چیزی که به طور کامل بی اهمیته بیخودی تلاش کنین.

خرداد: شاید شما دوست نداشته باشین بخشی از وقت خود رو به پروژه ای خلاقانه اختصاص بدید، واسه اینکه بهرام در پنجمین خونه شما یعنی خونه تفریحات قرار داره و شما رو به انجام دادن کارای باحال تشویق می کنه. هم اینکه گرمای شدید سیاره بهرام شما رو به سمت ورزشهای رقابتی میکشونه. امروز روزی عالی واسه شرکت کردن در فعالیتهای بدنیه، پس زودتر دست به کار شید.

تیر: شما امروز نسبت به کارای سخت خوش بین هستین، اما بقیه زیاد به افکار شما واقف نیستن. این سخن بدین معنی نیس که از روی قصد چیزی رو مخفی می کنین، بلکه فقط دوست ندارین مرحله به مرحله وقایع روزانه تون رو واسه بقیه توضیح بدین. تمرکز کردن روی کارایی که می خواین انجام بدین بهتون توانایی زیادی می بخشه و در آخر تا بعداز ظهر کاراتون رو تموم می کنین.

مرداد: شما امروز فرصتی واسه صحبت کردن دارین و دلتون نمی خواد این فرصت رو از دست بدین. پس وقتی رو صرف فکر کردن روی چیزایی که مهم هستن و حرفه هایی که گفتنشان لزومی نداره بکنین. اگه در جمعی حضور پیدا کردین که افراد با غیبت کردن و حرفه های الکی وقتشون رو می گذرونن، شما با نظرات تند و تیز خود در مورد خود و بقیه قضاوت نکنین. فقط بحث رو به آرومی هدایت کرده و بعد به موضوعات مهم تر بپردازید.

شهریور: شاید شما اعتماد داشته باشین امروز برنده میشین ولی بدیش اینه این جور نخواد بود. شما باید بین چیزایی که آرزویش رو دارین و کارایی که انجام می دید تعادلی منطقی برقرار کنین و اون وقت شما توانایی دارید به چیزایی که می خواین برسین. با اینحال اگه شما به تواناییای خود شک کنین و فکر کنین که به اندازه کافی خوب نیستین وقت خود رو تلف می کنین. پس از فرصت خود آخر استفاده رو بکنین تا به نتیجه برسین.

مهر: شما احساس می کنین که امروز آخرین فرصت واسه تموم کردن چندین پروژه شماس. خوش بختانه امروز یه روز فوق العاده س و شما با سخت کوشی می تونید کارای متنوعی انجام بدین. اما با یه دست نمی توان دو هندوانه برداشت! پس به جای این که تموم کاراتون رو با هم بکنین شما می تونید واسه کارای جور واجور خود برنامه ریزی کرده و بعد هم به اندازه کافی استراحت کنین.

آبان: حالا که ماه در نشونه شما قرار گرفته شما احساس ضعف و ضعیف بودن می کنین. اما هر دو سیاره فرمانروایی شما یعنی بهرام و پلوتو از شما مواظبت می کنه. امروز صادق بودن و درست کار بودن از قوی بودن مهم تره از نشون دادن و بیان کردن نقطه ضعفای خود نترسین، واسه اینکه اگه شما انرژی خود رو واسه مخفی کردن اونا تلف نکنین تموم نقطه ضعفاتون می تونین به توانایی و قدرت تبدیل شه.

آذر: با وجود اینکه دوستان شما فکر می کنن که شما همه چیزتون رو از دست دادین ولی خودتون بهتر میدونید که این جور نیس شما امروز وقتی که انرژی و تواناییای خود رو ذخیره می کنین قوی تر میشین به جای اینکه به سرعت همه چیز رو واسه بقیه افشا کنین یکم صبر کرده و آرامتر پیش برید اگه بخشی از صحبت هاتون رو مخفی کرده و اونا رو واسه روز دیگری بذارین راحت تر می تونید بقیه رو راضی کنین.

دی: امروز شما مجبور میشین تصمیم پایانی خودتون رو مطرح کنین. اگه در محل کارتون سو تفاهمی وجود داشته باشه با نزدیک شدن به افراد هم فکر خود می تونین اونا رو بر طرف کنین. به قدرتای خودتون شک نکنین. وقتی که شما در حال صحبت یا کار کردن هستین منطقی بودن به قدرت شما اضافه می کنه.

بهمن: شما امروز به اتفاقاتی که دور و برتون اتفاق می افته بی توجه تر شدین. هر اتفاقی که امروز اتفاق می افته یا به شما واسه رسیدن به آرزوهاتون کمک می کنه یا اینکه موفقیت شما رو به تاخیر میندازه. با وجود اینکه اهداف بلند مدتتان واسه شما خیلی مهم ان، به جای اینکه به نتیجه کار خود فکر کنین فقط به کارای جدیدی که الان پیش روتون قرار داره توجه کنین.

اسفند: امروز شما حتی بیشتر از اون چیزی که در فکرتون می گنجد، از افراد دیگه تواناتر و قوی تر هستین واقعا شما اصلا تمایل ندارین که به آدمایی که روبروی شما نشسته ان فخر بفروشین. اما اصلا دلیلی وجود نداره که بخواین از وظایف خود به خصوص اونایی که بهتون کمک می کنن کاراتون در راه درستی قرار گیرد، دوری کنین. به تواناییای خودتون شک نکنین، فقط وایسید و بهترین کار ممکن رو انجام بدین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *