فال روزانه : فال امروز ۱۲ آبان

فال روزانه : فال امروز ۱۲ آبان

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

 

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال سفر – فال گروه خون

فروردین: شما هنوز کارای زیادی واسه انجام دادن دارین و نکات مبهم زیادی هم به صورت سربسته باقی مونده ان. حتی اگه بی صبرانه منتظر شروع کردن کاراتون هستین، الان بهتره که اصلاً کاری انجام ندین و واسه یه برنامه تفریحی تدارک ببینین. در عین حال به موقع خودش به فکر اهدافتون هم باشین. به جای اینکه برخلاف جریان آب شنا کنین، خودتون رو به دست اون بسپارین.

اردیبهشت: امروز شما زیاد حس خوبی ندارین، واسه اینکه زمان به سرعت می گذره و شما نمی تونین همه کاراتون رو تموم کنین. به جای اینکه با نگران شدن به خاطر اتفاقاتی که شاید در آینده بیفته تلاش هاتون رو ضایع کنین، سریع به سراغ لیست خود برید و از گزینه ای به سراغ گزینه بعدی برید. شما باید هفته آینده وقت بذارین و برنامه های تفریحی خود رو از نو سازماندهی کرده و اونا رو جدی تر بگیرین.

خرداد: امروز نوع نگاهتون به زندگی بهتر شده و حتی دوستان شمام متوجه این موضوع شدن. تازگیا فشارهای عصبی زیادی بر شما وارد شده و امروز مثل اینکه شرایط در حال بهتر شدنه. حالا زمان زیادی خوبی واسه شروع کردن هر نوع پروژه ایه، مخصوصا اگه این پروژه در نزدیکی خونه تون باشه.

تیر: شما امروز به طور کاملً به خودتون اعتماد دارین، اما نمی تونین خیلی راحت دلیل این اعتماد رو واسه بقیه توضیح بدین. شاید دلیلش این باشه که شما نمی خواین اونا رو ناراحت کنین و یا شاید هم از عکس العمل اونا هول و هراس دارین. حالا دلیلتان هرچی باشه لازم نیس به طور کاملً سکوت اختیار کنین. درعوض واسه امتحان بخشی از احساسات خود رو بگید تا ببینین چه اتفاقی میفته.

مرداد: امروز شما در محل کار و یا در خونه دقت بیشتری دارین، چراکه کمتر دور و بر جزئیات می چرخید. در مورد روش تعادل برقرار کردن بین کار و تفریح به حس ششم خودتون اطمینان کنین. این سخن به معنی تنبل شدن نیس؛ بلکه به معنی اینه که از روزتون بیشترین استفاده رو ببرین و البته شاید مجبور شید تا عصر هم کار کنین.

شهریور: امروز بقیه رو سرمشق خود قرار دادن روش خوبی واسه شما نیس، چون اونا میخوان شما رو از سرشون باز کنن. الان می تونیم بهتون پیشنهاد کنیم که کاری رو که فکر می کنین مهم تره انجام بدین. وقتی واسه موشکافی کردن و برنامه ریزی کردن باقی نمونده. پس از بازی کردن دست وردارین و همین الان دست به کار شین. شما باید روحیه شوخ طبعی خود رو حفظ کرده و در عین حال کاراتون رو انجام بدین.

مهر: امروز ونوس سیاره بخت شما، در حالیکه باعث می شه بیشتر رویاپردازی کنین، وارد دوازدهمین خونه شما، خونه رویاها و تخیلات می شه. تخیلات شما امروز بیشتر از اینکه منبع الهام و خلاقیت بشن و بیشتر از اینکه سازنده باشن داغون کننده هستن و تفکرات احمقانه تون شاید فقط از راه خودتون پذیرفته بشن! براساس هر هوا و هوسی که به ذهنتون میاد عمل نکنین و اول به یافته های کارتون فکر کنین!!

آبان: امروز احساسات شدید شما می تونه باعث به وجود اومدن اتفاقات ناراحت کننده ای شه، مخصوصاً اگه شما از دست افراد دیگه عصبانی شید و احساسات خود رو با اونا درمیون نذارین . اگه شما به دوستانتون بگید که در فکرتون چه می گذره اولین قدم رو ورداشته اید، اما اگه هیچ کاری انجام ندین احتمال نداره مشکل رفع بشه. این سخن به معنی این نیس که شما چاره ای ندارین که هرچیزی اونا گفتن قبول کنین. به جای یه عملکردشتابزده، استفاده کردن از استارتژی ای که واسه حل کردن مشکلات دراز مدت استفاده می شه، بیشترین فایده رو داره.

آذر:  در حالیکه در حال تکمیل کردن یه پروژه هستین و  پشت سر هم در کارتون تأخیر به وجود میاد، باید صبر و حوصله خود رو حفظ کنین. در حالیکه نبود پیشرفت کاراتون شما رو بی طاقت و یا حتی مستأصل می کنه که به زور کارتون رو انجام بدین، باعث می شه ناامیدی شمام بیشتر بشه. اما تصمیم نگیرید که کارای جسورانه انجام بدین، واسه اینکه الان این کار حرکت خوبی نیس. تشخیص دادن اینکه دیگردیدگاهاتون از رده خارج شدن، دلیل خوبی به دست شما میده که کمی بیشتر صبر کنین.

دی: شما ایده های بسیار زیادی در مورد کارایی که می خواین در آینده بکنین دارین و به زودی امکان این جفت و جور می شه که اولین قدمتان رو وردارین. اما درحالیکه وسوسه شدین و فکرهای نادرستی می کنین، احساس می کنین که لازمه تصمیم دیگری بگیرین. معمولاً شما قبل اینکه دست به عملی بزنین دوست دارین صبر کنه تا همه چیز روشن بشه. با اینحال حالا زیادتر از اندازه علاقه مند شدین که بدون دور اندیشی و احتیاط کافی دست به کار شین! یادتون باشه، صبور بودن می تونه بزرگترین توانایی شما باشه.

بهمن: اگه با در نظر گرفتن حرفه هایی که بقیه بهتون میزنن کار کنین، امکان داره که ارزش پولتون رو نفهمید و بیشتر پول خرج کنین. این سخن به معنی این نیس که بقیه قصد ضرر زدن به شما رو دارن؛ اونا فقط بیشتر از اندازه با شما مبهم حرف میزنن و این باعث شده سوءتعبیر شه و شما حرفه های اونا رو اشتباه برداشت کنین. وقتی که شما بی صبرانه می خواین تصمیمی قطعی بگیرین و می شنوین که بقیه در مورد پشتیبانی کردن از شما حرف میزنن ممکنه ناخود آگاه گفته های اونا رو دستکاری کنین. اگه شما از عمق پیامهایی که بقیه واسه شما دارن مطمئن نیستین از اونا بخواین که روشن تر حرف بزنن!

اسفند: امروز عطارد با تفکرات تند و تیزش با نپتون سیاره بخت شما مقابله می کنه و شما به سمت افکار تخیلی جهت داده میشین. اما ونوس وارد برج سنبله می شه و شما باور می کنین که توجه تحلیلی از هرچیز دیگری مهم تره! با اینکه روشن بودن ذهنتون بهتون کمک می کنه تا اراده کردن بهتری داشته باشین؛ عقلانیت زیاد هم می تونه باعث شه که به بینش و درک خود مطمئن شید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*