فال روزانه : فال امروز ۱۲ آذر

فال روزانه ۱۲ آذر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال شمع امروزفال حافظ شب یلدا

فروردین: ممکنه شما از کارای تکراری که تازگیا مجبور به انجام اونا هستین خسته شده باشین و کمتر مایل باشین که روی وظایفی که شما رو از دید روحی ارضا می کنه تمرکز کنین. امروز دائم در حال خیالبافی درباره یه زندگی عالی و ایده آل در آینده که به نظرتون می رسد دور از دسترس شماس، هستین. درباره اینکه چیجوری باید به اونجا برسین نگران نباشین. وقتی که خیالبافی تون رو پایان دادین تلاش کنین از تمرین های ذهنی لذت ببرین. به لحظه حال برگردین و کاری رو انجام بدین که بتونین یه تغییر واقعی در زندگی تون بسازین.

اردیبهشت:شما آماده یه تغییر هستین و فقط می خواهید که این تغییر به روش شما باشه. نیازها و احتیاجاتی که تازگیا داشته اید همه تحت  کنترل هستن اما ممکنه بقیه نگران باشن که چیجوری می خواهید از پس اونا برآیید چون نمی دانند که شما همه اونا رو تحتِ کنترل خود دارین. علاوه بر این، شما طرحی تو ذهن دارین که فقط باید فرصت لازم رو بدست بیارین تا استارت کار رو بزنین و تلاش تون رو شروع کنین. اگرتلاش نکنین هیچ وقت نمی فهمید که چی انتظار شما رو می کشد.

خرداد: با وجود اینکه شما الان خیالباف به نظر می رسید، اما هیچی نمی تونه شما رو از  طراحی یه ماجراجویی کوچیک باز داره. شما بزرگ فکر می کنین و خیلی راحت می تونید سفری طولانی با کوله پشتی تون به ناهموارترین نقاط جهان یعنی ارتفاعات تبت داشته باشین. ممکنه بقیه به شما بخندن چون فکر می کنن که این افکار شما بسیار عجیب و ناشناس. اما خنده آخر رو شما به اونا می کنین در حالیکه دارین از بلندترین نقطه کره زمین براشون کارت پستال می فرستید.

تیر: معمولا شما کسی هستین که می خواهد به کسی که مهر می ورزد و دوستش داره نزدیک شه و شریک کردن احساسات تون با اون بهترین راهیه که می تونید از طریق اون به اون صمیمت و نزدیکی که مورد نظرتونه برسین. اما باز کردن دریچه قلب تون واسه شما سخته. مخصوصا اگه تازگیا توانایی تون واسه اطمینان کردن به بقیه رو آزمایش زده باشین. در مقابل ترس هاتون وایسید که باعث می شه قوی تر از اون چیزی شید که همیشه فکرش رو می کردین.

مرداد:ورود ماه به دومین خونه از روابط شما می تونه یه شراکت فعال از شما یا بقیه رو امتحان کنه، دیگرانی که فکر می کنن آزادی بیشتر بسیار مهمتر از وابستگیه. احتیاجی به گفتن نیس. این یه راه عادی واسه رسیدن به درصد بالایی از صمیمت نیس. فط یادتون باشه که شما می تونید فضای اضافی واسه تنفس بسازین اگه با خودتون رو راست باشین.

شهریور:ممکنه امروز احساس کنین که اون شخص همیشگی نیستین و دوست ندارین همون وظایف تکراری روزانه رو – چه در خونه و چه در محل کار – انجام بدین. همونجوریکه تا الان بوده؛ شاید علاقه مند باشین که کلا راه و روش جدیدی در زندگی داشته باشین و اگه کسی چیزی بدونه که شما ندونین، علاقه مند هستین که شاگرد ممتاز اون کلاس باشین. یادتون باشه آموزش و تحصیل لازم ترین جزء نیس اما می تونه یکی ا ز مهم ترین بخش های کار باشه.

مهر: امروز آماده قبول کردن یه خطر هستین مخصوصا اگه بدونین که شادی و نشاط رو در زندگی شما افزایش می دهد. این واسه شما می تونه وقتی بسیار خلاقانه و به درد بخور باشه و بسیارمهمه که به شما خوش بگذره و بتونین همزمان شخصیت داخلی و هنرمند خود رو به نمایش بذارین. شما می تونید این کار رو هم در محل کار انجام بدین، هم در زمان بازی، چون این دو به شکل ظریفی به هم مربوط هستن.

آبان: حتی اگه تاریچه زندگی شما عجیب تر از داستان و رمانه، ممکنه مایل باشین امروز نقش اساسی داشته باشین و داستان تون رو با دیگری درمیون بذارین. هم اینکه، ممکنه بخواین بخش های خاصی از زندگی شخصی تون رو واسه خودتون نگه دارین. البته این حق شماس اما فکر کنین که چی رو از قلم انداخته اید که می تونه دیدگاه شخصی رو درباه شما عوض کنه طوری که شما متوجه نشید. رو راست باشین و تموم واقعیت رو بگید.

آذر: امروز براتون سخته که تمرکز داشته باشین،  به خاطر اینکه خیلی چیزها توجه شما رو به خود جلب کرده ان و کنجکاوی شما سخت تحریک شده. ممکنه براتون امکان اون نباشه که از کنارآنها بی توجه بگذرید. هوز هم بهتره که به آموختن چیزای جدید علاقه نشون بدید به جای اینکه همیشه تو یه مکان ثابت بمونین و کارای ثابتی بکنین که شما رو ارضا می کنه. تشنگی خود رو به دونستن یا بررسی های عقلانی فرو بشونین.

دی: امرزو ممکنه بسیار عصبانی باشین. به خاطر اینکه در هچل جدید گیر افتاده اید و ترجیح می دادین که وضعیت رو به عقب برگردونین. اما موندن در گذشته سودی نداره زمانیکه آینده به سرعت در حال جلو آمدنه. قبول این واقعیت که زندگی شما در خیلی از موارد تغییر می کنه می تونه اولین قدم به سمت بازیافتن امنیت و اطمینان شما باشه.

بهمن: عجیب اینکه، حالا که ماه نورانی ثابت شما واسه امروز واقع شده، شما احساس می کنین نوسانات روحی شما قوی تر و بیشتر شده. ممکنه فاصله ای که معمولا بین افکار و احساسات تون می گذارید دوست داشته باشین. اما حالا به نظر می رسد این دو به طور عجیبی بهم آمیخته ان. احتیاجی نیس که رشته های عاطفی و ذهنی تون رو از هم جدا کنین. فقط ببینین که این دو جهت مخالف چیجوری با همدیگه بسیار یکدست کار می کنن.

اسفند: ورود ماه به دوازدهین خونه از خیالات شما می تونه نقطه شروع یه خیال باشه. اما شما نیاز دارین که ناباوری تون رو درباره رویا و خیال کنار بذارین. انرژی تون رو واسه اینکه مشخص کنین داستان چیه تلف نکنین و حقایق رو از دست ندین. فقط ارزش تموم یه داستان که به طور شاهکاری خلاقانه و درباره زندگیه یعنی اینکه: شما همیشه وقت واسه برگشتن به گذشته دارین و می تونید اون رو در روز دیگری موشکافی کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *