فال روزانه : فال امروز ۱۲ اردیبهشت

فال روزانه ۱۲ اردیبهشت

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: هیجانات بسیاری در درون شما موج می زنه، این احساسات همیشه کنار شمان، اما شما به این احساسات و هیجانات توجهی نشون نمی دین و بازم بدون اونا به راه خود ادامه می دین. شما می تونین به جایگاه خوبی برسین به شرطی که تنها راه تون رو از راه های بی خطر انتخاب کنین، در این اواخر نیروهای نامعلوم بسیاری تلاش دارن  شما رو به راه های دیگری بکشونن اما حواس جمع باشین و وارد این مسیرها نشید. اگه مسیرتون رو عوض کنین تموم پیش بینیایی که واسه آینده تون دارین از بین می رن. قبل از پریدن و تغییر راه  بهتره فکر کنین.

اردیبهشت: خوشحال باشین چون کدورتایی که بین شما و فرد محبوب تون به وجود اومده بود از بین میره، تا شما بتونین باز روابط تون رو مثل قبلی ادامه بدین. وقتی که روابط تون دوباره شروع شد در مورد مسائلی که بر سر اونا بحث و مشکل داشتین دیگه سخنی بر زبون نرانید. چون شما دیگه به جواب این جوابا احتیاجی ندارین  شما تنها فرد محبوب تون رو می خواستین که باز اون با توجه خدا به طرف شما برگشته. گذشته رو از یاد ببرین و به زندگی که الان دارین بپردازید.

خرداد:  افراد با ظواهر خوب در دور و بر شما زیاد هستن اما بیشتر اونا تنها ظواهر خوبی دارن، مراقب رفتار اونا باشین. تازگیا هم با شخص یا افراد جدیدی آشنا شدین تا به این افراد اطمینان کامل پیدا نکردین مسائل زندگی تون رو با اونا مطرح نسازید. شما اشتباهی به آدمایی علاقه مند میشین که تنها باعث جنگ بین شما و هیجانات داخلی تون می شن. بهتره راه حلی رو فکر کنین تا مانع شما شه که به افراد دیگه اشتباهی علاقه مند نشید.

تیر: شما در این روزا به یه سکون و حالت غیر فعال بودن رسیدین، شما به یه فرد قابل اعتماد نیاز دارین واسه این که  محرکی باشه تا شما رو از این حالت خارج سازه و دوباره شما رو مثل قبلی به فردی پویا تبدیل کنه. شاید به دلیل شکستایی که در قبل داشتین و تجربه های تلخ بسیاری که داشتین جربزه خود رو از دست دادین اما شما با وجود تموم این مسائل راه تون رو ادامه بدین چون جاده زندگی شما به موفقیت می رسه.

مرداد : شما فکر می کنین که همیشه سختیا و مشکلات دنیا در هر روز و هر ساعت فقط به سر شما می ریزه، بهتره عاقلانه و منطقی به زندگی تون نگاه کنین نه این که همیشه با احساسات تون تصمیم بگیرین چون دلیل تموم مشکلات تون همین موضوعه که شما احساس رو در تموم اراده کردنای مهم تون جانشین عقل تون کردین، پیشنهاد می کنیم تا بیشتر از این آسیب ندیده اید این کار رو ترک کنین.

شهریور: شما همیشه در درون تون سئوالای بسیاری رو از خود  می پرسین و بدون  اینکه جوابی واسه اونا داشته باشین از زندگی تون دلسرد میشین. واسه این که از این احساس دور شید پیشنهاد می کنیم در برابر اتفاقات زندگی تون، رفتارا و گفتار بقیه خنثی عمل کنین تا بتونین زندگی تون رو کنترل کنین. با اینکه شما طبیعتا فردی خون گرم هستین اما بهتره تلاش کنین تا کمی خون سرد شید، خون سرد بدین معنا که در برابر رفتار بقیه ناراحت و غصه دار نشید.

مهر: شریک زندگی تون یا فردی از اعضای خونواده تون شرایط زندگی رو طوری براتون محیا کرده که  فکر می کنین قادر به ادامه زندگی نیستین. بهتره خود رو از دید روحی و جسمی تقویت کنین  این زمان بهترین وقتیه که می تونین بر علیه تموم ناتواناییای خود دست به کار شین. بعد از گذروندن این مرحله از زندگی شما نعمتای بسیاری رو دریافت می کنین. واسه این که بتونه راحت تر این مراحل رو بگذرونین پیشنهاد می کنیم که با خدای خود وارد راز و نیاز شید.

آبان: خود رو با شرایط وفق بدین چون همیشه زندگی بر دور محور خوشبختی دائم یا بدبختی دائم نمی چرخد پس بهتره خود رو آماده کنین، چون شرایط بد یا خوبی  رو در پیش دارین، اما صبر و ایستادگی بسیاری که در درون شما هست، شما رو به طرف خوشبختی راهنمایی می کنه. فقط به موفقیت فکر کنین تا بتونین اونو پیدا کنین. شما می تونین خوشبخت باشین  به شرطی که باور داشته باشین.

آذر: شما در این روزا با سورپریزهای زیادی مواجه میشین بیشتر این شادیا از طرف محبوب شما هستش. این اتفاقات واسه شما به مانند اینه که تو یه رویای شیرین هستین پس بهتره تا می تونین از این رویای شیرین و اتفاقات اون استفاده مثبت داشته باشین. اصلا ادعای این رو نداشته باشین که می تونین این رویا رو حفظ کنین چون این اتفاقات هم مانند هر رویای دیگه تموم میشه فقط به فکر استفاده بهینه  باشین نه هیچ فکر دیگه.

دی: شما همیشه به دنبال تحقق تمایلات و چیزای مورد علاقه تون هستین بهتره این فکر رو از ذهن تون بیرون کنین چون شما باید به فکر پیشرفت هاتون باشین نه این که فقط به دنبال تمایلات باشین. چون تمایلات شما پایان پذیر نیستن، وقتی که یه تمایل پایان پیدا میکنه تمایل دیگری باز شروع می شه. اما حالا خوبیش اینه شما به زودی اتفاقی براتون پیش می ید که شما خودتون با منطق و برهان به این جواب می رسید.

بهمن: افکار شما همیشه سیری صعودی دارن به خاطر همین باعث موفقیتایی هستن که تا کنون بدست آوردین چون هیچ وقت افکارتون سیری نزولی نداشتن. شما هیچ وقت تو یه راه متوقف نمی شین همین دلیل باعث شده که شما در برابر مشکلاتی که بر سر راه تون به وجود میان سر درگم نشید.  شما بیشتر مواقع تصمیماتی رو که می گیرین با درایت بالایتون انجام می شه و با تموم انرژی واسه انجام کاری وارد اون راه میشین، انرژی تون رو الکی هدر نمی دین، اما تازگیا کمی احساس ناراحتی می کنین بهتره این احساس رو از خود دور کنین چون مانع از پیشرفتاتون می شه.

اسفند: شما به دنبال هیجانات تازه ای در زندگی تون هستین، شما تنها می تونین این هیجانات رو تصور کنین از تصور تا واقعیت راهی دراز و طولانی فاصله هست. شما نمی خواین با واقعیتای زندگی تون روبرو شید، این یه خطر بزرگه بهتره با افراد مجرب و قابل اعتماد این مسائل رو مطرح کنین تا شما رو کمک بدن که از این افکار دور شید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *