فال روزانه : فال امروز ۱۲ بهمن

فال روزانه : فال امروز ۱۲ بهمن

فال روزانه ۱۲ بهمن

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: موقعیت شغلی و حرفه ای شما یه مدت به بن بست خورده و بهتره در این هفته بخشی از زمان تون رو به بازنگری کردن روش هدف دار های جدیدتون اختصاص بدید. امروز این مشکلات قابل مدیریت هستن، مخصوصا اگه که شما سهم خودتون رو در این حوادث خارجی شناخته باشین. شما از همین الان می تونید اولین مرحله کارتون رو شروع کنین.

اردیبهشت: با اینکه برنامه های دراز مدت تون در ماه گذشته متمرکزتر شده بودن، شما در حالیکه به هدفتون نزدیک می شید، کم کم از دست این برنامه ها خلاص می شید. شما حالا در راه دیگه ای قرار گرفته اید، پس در مورد بخش کاری خود بازنگری کنین و در مقصد پایانی خود تغییراتی بسازین. اگه تصمیم جدیدتون با تصمیم قبلی به طور کامل متفاوت بود نگران نشید. شما چیزای زیادی درباره خود و جهان خود یاد گرفته اید، پس اگه لازم شد آماده باشین که راه و روشتان رو هم عوض کنین.

خرداد: سیاره بخت شما یعنی بهرام در موقعیت و مکان خودش ثابت مونده، اما الان زمان کم کردن فعالیت های الهی و مذهبی نیس. برعکس، حوادث خیلی کنه و آروم شده ان ولی شما توانایی این رو دارین که خیلی سریع در مورد رابطه این اتفاقات با همدیگه فکر کنین. با همه این احوال اختلاف خیلی شدید که بین دنیای درونتون و دنیای بیرون هست ممکنه باعث فاصله افتادن بین شما و دوستان یا خانوده تون شه و شکافی که بین تون ایجاد می شه شما رو نا امید می کنه. ولی عکس العمل شدیدی نشون ندین، فشار و درگیری به طور کامل و خود بخود از بین می رود.

تیر: شما در مورد برنامه های آخر هفته خود مطمئن نیستین. حتی اگه بدونین که چه می خواهید، بازم می ترسید که واسه رسیدن به همه اونا وقت کافی نداشته باشین- که درست هم فکر می کنین! به جای اینکه از مقدار اونا کم کنین می تونید بخشی از برنامه هاتون رو به هفته های بعد بندازین. اگه حس می کنین وقت در حال به آخر رسیدنه نگران نشید، شما امکانات زیادی پیش روی خود دارین.

مرداد: شما قبل اینکه از ته دل بخواین به حرف یا پیامی گوش بدین، لازمه که این پیام چند بار بهتون گفته شه. منظور این نیس که خیلی کنه عمل می کنین. شما فقط خیلی اصرار دارین که فعالیت های یکنواخت روزمره تون رو تغییر بدین، حتی اگه بدونین این کار بهترین کار مورد علاقه تون نیس. البته هیشکی دیگه نمی تونه براتون تصمیم بگیره، شما فقط باید نسبت به نصیحت ها و پیشنهادات گوش شنوا داشته باشین. البته فقط به کسائی که قصد کمک کردن بهتون رو دارن اعتماد کنین.

شهریور: شما روز پیچیده ای رو پیش رو دارین و بقیه این موضوع رو متوجه نمی شن. چراکه شما موضوعی رو پیش خود مخفی نگه داشته اید که معلوم کردنش براتون بهتره. ترس شما از متهم شدن شاید مهم ترین فاکتوری باشه که به خاطرش سکوت اختیار کرده اید. به جای اینکه این موضوع رو پیش خود موشکافی کنین و کارای خود رو توجیه کنین، فقط حقیقت رو معلوم کنین. شما می تونید با رفتار منطقی خود افراد دیگه رو حیرت زده کنین، اما مطمئنا فشاری که روی شما هستش از این به بعد بیشتر می شه.

مهر: شما پروژه های خلاقانه خیلی زیادی دارین که می تونید روشون کار کنین، اما باید بدونین که مسئولیت های شما در جهتی قرار گرفته دارن که نیاز به به کارای هنرمندانه تر احساس می شه و خصوصا اگه شما کاراتون رو تموم نکرده نباشین فشار زیادی روی خود احساس می کنین. ولی کاری که باید بکنین اینه که الان به جز تفریح و عیاشی و خوشگذرونی هیچ کار دیگری انجام ندین!! بعد از اون توجه کردن به کارایی که تموم نشده گذاشته اید بهترین کاریه که می تونید انجام بدین.

آبان: امروز اصلا وقت مناسبی واسه برنامه ریزی کردن نیس، پس شما می کوشید که تا جایی که می تونید خودجوش باشین. این تاکتیک باید خوب کار کنه، مگه اینکه افراد دیگه در مورد توانایی و مهارت هاتون ازتون سوال کنن و شما تصمیم به عقب نشینی کردن بگیرین. با همه این احوال بحث کردن هیچی رو حل نمی کنه. شما می تونید با تمرکز کردن بر اهدافتون و بی توجه بودن به حرف های مردم از بحث های بی خودی دوری کنین.

آذر: امروز خیلی دلتون می خواهد که کاراتون رو به کنار نهاده و به فکر پیدا کردن تفریح و سرگرمی لذت بخشی باشین. اما مسئولیت هاتون خیلی زیاده و شما واقعا قادر نیستین ازشون فرار کنین. به همون اندازه که امروز احساس ناامیدیمی کنین، تضمین می کنیم که با استراحت کردن این حالت زیاد دووم نمی آورد. بهترین کار اینه که از تفریح کردن صرف نظر کرده و به کاراتون برسین. شما بعدا هم وقت کافی واسه تفریح کردن پیدا می کنین.

دی: شما امروز بین ایده های بلندپروازانه خود و تکالیف و مسئولیت های جدیدتون گیر افتاده اید. اگه کاراتون که روی هم تلنبار شده رو به امان خدا ول کنین، دیگه نمی تونید از هفته جدیدی که پیش رو دارین لذت ببرین. با غر زدن کاری از پیش نمی برید!! پس کار امروز رو به فردا نندازین؛ فقط تمرکز کرده و تا جایی که براتون امکان داره به کاراتون برسین.

بهمن: گفتگو کردن با نه هاده ها و یا سازمان های مالی ممکنه استرس های غیرلازمی رو در زندگی تون به همراه داشته باشه، اما به این راحتی نمی تونید از این مذاکرات دوری کنین. شما نباید کارای خود رو به تاخیر بندازید، اگه کارای مالی دارین که باید بهشون بپردازید، تا دیر نشده اونا رو شروع کنین. یادتون نره این جور کارا حتما نباید کارای جالبی باشن! با اینحال مدیریت کردن مسائل مالی و بدهی هاتون می تونه احساس آسایش و امنیت شما رو بیشتر کرده و راحت یادتون کنه.

اسفند: تعاملات شما با رئیس تون یا کس دیگه ای که می تونه روی شما کنترل داشته باشه، شاید به اون نرمی که شما دلتون می خواهد نباشه. اگه شما واسه این فرد که قدرت رو در دست داره احترام قائل باشین، دلتون می خواهد از کنترل اون صرف نظر کنین. اما اگه تسلیم فردی شید که بدون اینکه مهارت های لازم واسه ریاست رو کسب کرده باشه بخواد قدرت خود رو به نمایش بزاره، مطمئنا به مشکل می خورین. از اعتقادات خود دفاع کنین؛ اگه شما به خاطر اینکه آسایش داشته باشین تسلیم شید، مطمئنا به زودی مشکلاتی مشابه دارید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*