فال روزانه : فال امروز ۱۲ تیر

فال روزانه : فال امروز ۱۲ تیر

فال روزانه ۱۲ تیر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز وقتی که عطارد، سیاره بخت شما، در اختلاف با ماه جوزا قرار بگیره، حتی مؤثرترین برنامه شما هم به هم می خورد. شاید شما واسه رسیدن به هدفهایتان به راه جدیدی فکر کنین، اما سنت حکم فرمایی می کنه و شما به راهی عادی تر و معمولی کشیده می شید. به جای تسلیم شدن، در هفته های آینده قبل اینکه بخواین کار خودتون رو شروع کنین، اون رو تقویت کنین.

اردیبهشت: شما تا اندازه ای نسبت به راهی که در حرفه خود می خواهید انتخاب کنین نامطمئن هستین، واسه اینکه رویاهای شما که در ظاهر حقیقی به نظر می رسند، درواقع غیر قابل دسترس هستن. وقتی که شما چیزایی رو که می خواهید در زندگی داشته باشین اما در زمان حال اونا رو ندارین می شمارید، تا حدودی احساس افسردگی پیدا می کنین. زیاد به خودتون و بقیه سخت نگیرید؛ واقع بینی مهمه، اما بدبینی ابداً شما رو به هیچ هدفی نمی رساند.

خرداد: مشغله فکری امروز به شما اجازه نمی دهد که بیشتر استراحت کنین. درحقیقت، این مشغله فکری نمی گذارد که حتی به راه های ساده تر کردن زندگی تون فکر کنین. اگه به نظر می رسد که هیچ راه آسونی واسه خارج شدن از این موقعیت سخت وجود نداره، خودتون رو نگران نکنین. واسه شما اهمیت خاصی داره که به جای اینکه هر پیشنهاد کاری ای رو قبول کنین، دست از کار بکشین تا ببینین که دور و برتون چه اتفاق می افتد.

تیر: مرز باریکی بین قاطعیت و وسواس داشتن هست، اما زمان کشف کردن این تفاوتها رسیده. این حتماً فکری بزرگ نیس چون شما نتونسته اید به روشی خاص دست پیدا کنین. واقعا، اگه ترسهای شما حالا عامل محرک قوی ای هستن، قبل اینکه بخواین با در نظر گرفتن احساساتتون عمل کنین، یکم صبر کنین. به جای اینکه واسه چیزایی که نمی خواهید نقشه بکشین، خوش بین بوده و واسه چیزی که می خواهید تلاش کنین.

مرداد: حالا رفتار خوب شما شاید فقط روشتان واسه مخفی کردن یه نگرانی رو به رشد باشه. تا وقتی که شما خنده بر لب دارین، بقیه شاید حتی متوجه نشن که شما زمان سختی رو می گذرونین. حالا واسه شما بهتر لست که احساسهایتان رو با بقیه در میان بذارین، بعد پس از اینکه اونا رو شدن نتیجه ای منطقی بگیرین.

شهریور: شما امروز واسه بر طرف کردن یه سوءتفاهم تلاش کرده و احساس مسئولیت می کنین، اما به روشی قصد و قصد شما می تونه اشتباه تعبیر شه. حتی اگه شما فکر کنین که خیلی روشن صحبت می کنین، بقیه ممکنه که گفته هاتون رو اشتباه تفسیر کنن. هرچقدر هم که بیشتر توضیح بدین، بیشتر گرفتار میشین. تلاش نکنین که به سختی فعالیتاتون رو توجیه کنین. حالا ساکت بودن و کمتر حرف زدن مؤثره.

مهر: امروز صبح شما خوب به تلاشهایتان اضافه کردین، واسه اینکه امروز بخت با شما یاره تا فعالیتاتون رو بیشتر کنین. برنامه شما شاید یه برنامه خوب باشه، اما احتمال داره که بعد در طول روز با مشکلاتی مواجه شید. اگه شما نتونسته اید انتظاراتتان رو برآورده کنین به خودتون سخت نگیرید. واسه تموم کردن اون چیزی که امروز شروع کردین فردایی هم هست.

آبان: شما امروز حتی اگه درمون هم شده باشین، توانایی پرستاری کردن از یه زخم کهنه رو دارین. اما فقط در گذشته موندن بهترین روش واسه داشتن زندگی خوشحال نیس. حالا شما فرصتی واسه تغییر کردن دارین؛ و واسه این کار لازمه که بیشتر از یه بار به عقب برگردین. اول باید یاد بگیرین که چیجوری می تونین اشتباهات گذشته خودتون رو ببخشین، پس از این کار شما می تونی که به جلو حرکت کنین.

آذر: اگه امروز بخواین ایده هاتون رو واسه کس دیگه ای توجیه کنین، این کار بیشتر از اون چیزی که ارزش داره از شما انرژی می گیرد. اتفاقاتی که واسه شما می افتد به خودتون مربوط می شه نه به بقیه. حتی اگه دوست داشته باشین که بقیه رو در آروزهایتان سهیم کنین، شایدً اونا ارزش رویاهای شما رو درک نمی کنن، چون کلمات قادر نیستن تا نیرویی رو که واسه رسیدن به اونا در شما هست رو توضیح بدن.

دی: امروز شما وقتی که به درخششهای ذکاوتتان پی می برید، تا اندازه ای دلسرد می شید، واسه اینکه روش های قدیمی تر نسبت به روش های تندرو ای که الان به ذهنتون می رسند مطمئن تر هستن. روش شما این جوری نیس که آزمایش کردن روش های قدیمی رو رد کنین، اما حالا یه ایده واقعاً خوب می تونه شما رو شدیدا وسوسه کنه. تلاش کنین که ذهنی بسته نداشته باشین؛ اگه شما هنوز فکر می کنین امکانات شما مهم هستن؛ می تونین با اطمینان اونا رو مورد جستجو قرار داده و بعداً طبق این امکانات دست به کار شین.

بهمن: درحالیکه ذهن شما پر از ایده های خلاقانه و خیالات خیالی می شه و اونا به اندازه ونوس که در خونه پنجم شما برابر با اورنوس، ستاره بخت شما، قرار داره مطبوع هستن، امروز می تونه روزی به طور کاملً هیجان انگیز باشه. اگه شما به استراحت نیاز دارین، فکرتون رو با دیدن فیلمی تخیلی یا خوندن کتاب کلاسیکی عشقی تغذیه کنین. یادتون باشه به حقیقت پیوستن رویاهایتون بسیار خوب هستش.

اسفند: شما امروز احساس شکست ناپذیر بودن می کنین، اما خوش بین بودن بی حساب زیاد به کارتون نمیاد. از طرف دیگه، داشتن اعتقادی سالم کافیه تا شک و دودلی شما از بین رفته و دوباره به سمت آرزوهای تون حرکت کنین. یادتون باشه، حالا که عطارد به عقب برگشته س انتظار می رود که تأخیر در رسیدن به آرزوهاتون به وجود بیاد پس شما نباید با شرایط موجود بجنگین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*