فال روزانه : فال امروز ۱۲ خرداد

فال روزانه ۱۲ خرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

دعای روز ششم رمضان

فروردین: امروز حوصله منطق و مسائل جدی رو ندارین، به خصوص  اگه کسی بخواد  خارج از شوخی با شما صحبت کنه. شاید بخواین بی خیال وظایف بشوید حتی اگه بدونین که ناچار می شید قیمت سنگینی واسه این رفتار نادرست ی خود بپردازید. اما اگه قبل اینکه به دنبال خوش گذرانی باشین کمی فکر کنین حتما می فهمید که بعد از تموم کردن کاراتون حتی می تونید بیشتر به این منظور برسین.

اردیبهشت: خیلی واسه اتان سخته که براستراحت خود پیروز شدین.پس از تکون دادن به خودتون شونِه خالی می کنین. شاید آرزویتان این باشه که تموم لحظات رو با شادی و تفریح که شما درآن  استاد هستین، بگذرونین اما خیال پردازی شما به واقعیت تبدیل نمی شه مگه اینکه خودتون بخواین که کار کنین و فوراً راحت طلبی رو کنار بذارین. هرچند باید خیلی از خودتون به خاطر این کار خواهش کنین ولی به لذت وقتی که چیزی واسه نشون دادن روزتون دارین می ارزه.

خرداد: امروز دوستانتون، شما رو به خاطر کاری که هیچوقت قبلاً اون رو انجام نداده اید تشویق می کنن.حالا خوبیش اینه، این که شما می خواهید اونا رو همراهی کنین روز بسیار خوشی رو واسه شما بوجود می آورد.اما از بد شانسی، شما عاشق کاری می شید که دارین انجام می بدید که باعث می شه مسوولیتهای خود رو از یاد ببرین.حالا یه وقت خوب لازمه تا شما برگردین و کارای تموم نشده خود رو تکمیل کنین.

تیر: شاید بی اختیار صحبت کردن در جمع، مشکل بزرگی واسه شما باشه چون ترجیح می بدید قبل اینکه چیزی رو واسه بقیه بگید اول در خلوت خودتون تمرین کنین.اما اگه با همکاران خود راحت هستین، پس باید بتونین زمانیکه در این موقعیت قرار می گیرید، اختیار خود رو به دست بگیرین.به هرحال، حالا بین این دو طرف قرار دارین، پس یه سری نظرات رو واسه خود داشته باشین و هر وقتی که موقعیت اتفاق اونا رو در جمع بگید.

مرداد: اگه امروز کسی  داستان طولانی ای رو واسه شما تعریف کرده، شاید ً به چیزی که شنیدین باور دارین اما این ً به معنی گول خوردن نیس.بلکه شما می خواهید حرف کسی رو اجمالاً درست فرض کنین. موافق بودن با ایده بقیه می تونه جرقه ای رو در زندگی خودتون بسازه.اما تحلیل زیاد، این روند رو قبل اینکه در مرحله اولیه س متوقف می کنه.

شهریور: شاید وقتی به خرید می روید به دنبال پیدا کردن یه ترازو واسه خود با شید. اما موقتاً چشمتون اون رو نبیند. حتی ممکنه خیلی طول بکشه تا بفهمین که چی الان می خواهید. چون این کار شما رو آسون تر می کنه.با این وجود، اگرچیز قشنگی هم بخرین،راضی نیستین.تازه اگه اون چیز جدیدی که خریده اید به درد نخور باشه از خرید اون پشیمون هم می شید.

مهر: شاید امروز یه روز ماجرایی باشه که عشق رو به شما هدیه کنه.اما این ماجرای عشقی اونقدر هم که شما می خواهید طول نکشد.ستاره اقبال شما فرصتهایی رو واسه عشق، خلاقیت و خود انگیختگی جفت و جور می کنه در حالیکه ماه اندازه اشتیاق شما رو بیشتر می کنه.شما باید بین واقع گرا بودن و در لحظه زندگی کردن خود تعادلی رو برقرار کنین. شک نداشته باشینً نمی خواهید که این موقعیت جذاب رو از دست بدین.به هرحال اگه آرزوی شما خیلی شدید باشه می تونه بعدا یأس و ناامیدی رو واسه شما به همراه داشته باشه.

آبان: نظر فعلی شما در مورد خوشحال بودن ً احتیاجی به تأیید بقیه نداره.حالا لذت بردن از کار بیشتر شما رو راضی می کنه پس امروز می تونید با در نظر نگرفتن دنیای دور و بر خود به طور کاملً خوشحال و راضی باشین  همینطور می تونید به درد بخور هم باشین.اما باید حواس جمع باشین چون ممکنه این کار باعث بی خیالی شما بشه.باید از آرامش خودتون لذت ببرین اما ممکنه بعداً از اینکه کارتون رو تموم نکردید خودتون رو سرزنش کنین.

آذر: شما نگاه بسیار سالمی در مورد تعادل بین کار و تفریح امروز دارین چون شما می دونین که اگربه مسوولیت ها توجه نکنین، روی هم انباشته می شن.اما با حتی اراده قوی تر از عادی هم، خیلی از چیزای حواس پرت کن دوست داشتنی و شیرین می تونن تمرکز شما رو به هم بریزن.وقتی فکر می کنین که نمی تونید مفید ثمر باشین،خیلی به خودتون سخت نگیرید. فقط به کارای روزانه ای که الان دارین و چیزی که باید انجام بدین توجه کنین.

دی: کسائی هستن که فکر می کنن شما متولیدین بز نمی دونین که چیجوری تفریح کنین و از سرگرمی لذت ببرین ، امروز روز شماس واسه اینکه به اونا ثابت کنین که اشتباه می کنن.هرچند ممکنه واسه تموم کردن کارتون قبل اینکه به طرف تفریح  برید،وسواس داشته باشین اما دست کم ذاتاً میتونین وقتی آماده تفریح هستین وظایف تموم نشده خود رو سوا کنین.اگه نیاز دارین که بی مسوولیتی خود رو توجیه کنین یادتون باشه که شما وقتی فرصت رها کردن اون رو داشتین بسیار به درد بخور بودین.

بهمن: هرچند ممکنه امروز سوار بر ابر خیال باشین، اما واقعاً این یه مشکلیه که شما دارین تا خود رو بتونین از انتظارات مردم رها کنین، به خصوص اگه اونا الان به شما وابسته هستن.اما تسلیم  برنامه ی وقتی وفشارهای اونا نشید. شاید با لحظه ای کنار گذاشتن کار روزانه خود بتونین بهره زیادی ببرین. اگه می تونید، روز بسیار خوشی رو واسه خود جفت و جور کنین.مسوولیتهای شما، هر زمانیکه به سراغ اونا برید، سرجایشان هستن.

اسفند: اگه به فکر این هستین  که چیجوری عادتهای دیرینه خود رو از بین ببرین، امروز، فرصت خوبیه.امتحان یه چیز جدید و تازه شاید بعضی وقتا خطرناک باشه اما الان پیش بینی به حد کافی هست که شما رو به حرکت وادارد.حتی اگه کاری رو دارین انجام می بدید که با ، تلاش کنین اون رو به شکل دیگری انجام بدین.فقط کافیه نگاه خود رو عوض کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *