فال روزانه : فال امروز ۱۲ دی

فال روزانه : فال امروز ۱۲ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال هندیفال شغل آینده

فروردین: شما امروز رویاهای غیر ممکنی در سر می پرورانید، اما هیچی به طور مطلق خارج از دسترس آدم نیس. هرچند که رویاهای شما در نظر افراد دیگه جذاب و دست نیافتنی هستن، ولی شما تا وقتی که روی آرزوهاتون متمرکز شید قادر هستین واسه رسیدن به اونا تلاش کنین. با اینحال باید روی آینده ای تکیه کنین که براساس منطق و قانون باشه. واقع بین و منطقی بودن جاذبه ای که واسه رسیدن به اهداف تون بدون نیاز دارین رو همراه با موفقیتای بزرگتر بهتون میده.

اردیبهشت: شما امروز استرس دارین؛ چون که بر سر دوراهی قرار گرفتین و بین دونوع احساس مشترک گیر افتادین، از یه طرف احساسات جدید و از طرف دیگه حسای مشترک که شما رو سر جاتون ساکن نگه داشتن. امنیت مالی و احساسی چیزایی هستن که بهتون انگیزه میدن، اما شما می تونین نواهای وسوسه برانگیزی رو درافق فکری خود بشنوین. حتی اگه به اندازه کافی وسوسه شدین که این صداهای ناشناس رو واسه بقیه بازگو کنین، تلاش نکنین که این ملودی رو متوقف کنین، چون که اون شما رو در لحظه حال نگه داشته. شما واسه اینکه به جلو و رو به آینده حرکت کنین مجبور نیستین که زندگی حال خود رو کنار بذارین.

خرداد: شما امروز احساس می کنین که خیلی باهوش تر شدین! انگار که به ضریب هوشی تون اضافه شده!! اما اونقدر عاشق توانایی خود نشید که فکر کنین روش شما بدون عیب و ایراده، چون که منطقی فکر کردن خودش می تونه براتون دردسرهای بسازه. به جای تکیه کردن بر منطق، به ندای درونتون گوش بدین و بذارین که شما رو هدایت کنه، اون وقت می تونین وجوه متفاوت دیگری رو در زندگی تون ببینین.

تیر: در روزای آخر هفته شما به سمت و طرف خیال پردازی کشیده میشین، واسه اینکه وقتایی که شما زیاد درگیر واقعیات نیستین افکارتون دور و حوش موضوعات خیالی و رویایی دور می زنه. همین حالا دوستان نزدیک و افراد خونواده تون در حالیکه بهتون اجازه نمی دن به طور کامل از واقعیت فرار کنین، نمی تونن شما رو به لحظه حال بر گردونن. شما باید زندگی غیرملموس داخلی خود رو با اتفاقات و حوادث خارجی قابل لمس تطبیق بدین و خودتون رو با هر دوی این حال و هوا هماهنگ کنین.

مرداد: شمام حالا با دیدگاهی بی طرفانه درباره دوستی هاتون فکر می کنین و پس خیلی راحت می تونین با نگاهی متفاوت به همه چیز نگاه کنین. رابطه و تعاملهایتان با بقیه- شخصی یا کاری- ممکنه اصل اصلی ناراحتی هاتون باشه، اما نباید اجازه بدین که این ناراحتی شما رو به شک و بدبینی بکشونه. حالا شما قادر هستین بالاتر از مسائل عینی و طبیعی که بهتون دیدگاه جدیدی داده قدم وردارین. هیچ تصمیم یهویی ای نگیرید؛ فقط چیزایی که آموخته اید رو با چیزی که از قبل می دونستین ترکیب کنین.

شهریور: از وقتی که علایم رژیم گرفتن و سلامتی رو در خودتون دیدین، اگه به تغییر دادن رژیم غذایی روزانه واسه روزهایی که پیش رو دارین فکرکنید، دیگه جایی واسه تعجب باقی نمی مونه. حتی اگه برنامه ریزی کردن جزء اصول کاری تون نباشه، اما جفت و جور کردن یه لیست راه تون رو صاف می کنه. پس یه مداد و کاغذ وردارین (یا در کامپیوتر) تغییرات کوچیکی که فکر می کنین می تونه اثرات مثبت و مهمی در زندگی تون بزاره رو یادداشت کنین. بعد اونا رو دسته بندی کرده و بهشون اولویت بدین و با این برنامه جدید شروع کرده و خودتون رو واسه یه زندگی خوشحال تر و سالم تر آماده کنین.

مهر: امروز شما بر سر دوراهی قرار می گیرین. از یه طرف می خواین کار خاصی انجام بدین؛ شما کارای عقب افتاده زیادی واسه انجام دادن دارین و شور و هیجان شما می تونه تبدیل به عصبانیت شدید بشه. از طرف دیگه اگه کمی تلاش کنین محیط امن و آرومی واسه خود درست کنین، عجیب اینکه احساس می کنین بیشتر از خلوت و محیط دنج خود جدا افتادین. اما الان نباید نگران این باشین که چه راهی رو انتخاب کنین؛ فقط ببینین که طالع شما چیه و سرنوشت شما رو به چه راهی هدایت می کنه.

آبان: شما بیشتر می تونین خیلی راحت رازها رو مخفی نگه دارین، اما امروز با وجود اینکه چهار سیاره در دوازدهمین خونه تون یعنی خونه مخفی کاری قرار دارن، شما حتی بیشتر از قبل به این کار تمایل دارین. اما لازم نیس شما کاری بکنین. لذت بردن از تنهایی کاری عاقلانه س، چون که شما بهترین دوست خودتون هستین.

آذر: امروز سیاره بخت شما، یعنی ونوس، تحت گرما اورانوس واقع شده و شما عاشق آدما، جاها و کارای عجیب و غیر عادی شدین. حالا شما دوست ندارین کاری مثل کارای قبلی تون انجام بدین، پس می خواین با فردی رابطه برقرار کنین که با تموم آدمایی که قبلاً در زندگی تون بودن فرق داشته باشه و با این کار می خواین شانس خود رو امتحان کنین. به حرفایی که بقیه بهتون میزنن اصلاً گوش ندین؛ فقط به راه خود ادامه بدین و هر کاری که دلتون می خواد انجام بدین!

دی: بعضی وقتا شما زیاد دوست ندارین در جمع حاضر شید، واسه اینکه به جای جلب توجه کردن بیشتر به نتیجه کارتون اهمیت می دین. با اینحال حالا کمی تغییر کردین. شما می خواین کارای زیادی انجام بدین — و واسه انجام دادن این کارا توانایی کافی هم دارین- اما شما به کیفیت کارتون زیاد اهمیت نمی دین و می تونین در جلوی بقیه هم این کارا رو انجام بدین. قبل اینکه تصمیمی بگیرین در موردش خوب فکر کنین، واسه اینکه جلب توجه کردن و مورد توجه بقیه قرار گرفتن به طور کاملً شما رو راضی نمیکنه.

بهمن: امروز عطارد پرشتاب وارد نشونه تون می شه، شور و هیجان و بذله گویی رو وارد مکالمات و گفتگوهایتان می کنه و به شیوایی و روانی زبون شما اضافه می کنه. توانایی صحبت کردن در موقعیتا و شرایط متفاوت هنر پیچیده ایه و بهتون کمک می کنه تا از درسرها رهایی یابید. اما نباید طوری رفتار کنین که انگار همه چیز رو می دونین. حتی اگه فکر می کنه که واقعا همه چیز رو می دونین بازم این کار رو نکنین!

اسفند: ماه وارد نشونه تون شده و شما مهربون تر و منعطف تر شدین! اما حتی اگه احساس دلسوزی و دل رحمی می کنین، در حالیکه فاصله بین آروزهای ایده آل و موقعیت جدید خود رو می ببینن، این حس هم اینکه می تونه باعث سقوط و سقوط شما شه. شما دو راه پشت سر و دو نگاه پیش روی خود دارین که امروز می تونین اونا رو انتخاب کنین. گزینه های خود رو به دقت بررسی کنین، شما در حالیکه نسبت به وقایع روی داده عکس العمل نشون می دین، آینده خود رو هم انتخاب می کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*