فال روزانه : فال امروز ۱۲ شهریور

فال روزانه ۱۲ شهریور

فال روزانه

از صبح تا آخر شب بر شما چه می گذره؟!…

فال های پیشنهادی امروز آلامتو : فال حافظفال انبیا الهی

فروردین: امروز شما چاره ای ندارین حتی به مسائل خیلی جزئی هم توجه کنین، چون که وگرنه زندگیتون پریشون و بی نظم می شه. اگه مهلتی واسه کاراتون در نظر گرفته شده خیلی مهمه که به اون اهمیت بدین، واسه اینکه نبود توجه شما به این موضوع باعث می شه افراد زیر دستتون عمل شما رو سوء تعبیر کنن. الان نباید با رئیس خود بحث کنین، فقط باید تا جایی که می تونید به بهترین روش وظایف خود رو انجام بدین.

اردیبهشت: امروز از یه طرف شما وسوسه شده اید از زیر کار فرار کنین و یا اینکه دست کم تا جایی که امکان داره کار کمتری انجام بدین. البته این سخن به معنی این نیس که شما می خواهید کسی رو گول بزنین؛ بلکه معنی این حرف اینه که شما وسوسه شده اید به جای انجام دادن وظایف شغلی کاری لذت بخش تر بکنین. اما شما خودتون هم می دونین که جیم شدن از سر کار براتون دردسرهایی به همراه داره. پس به کارتون ادامه داده و از زندگی تون لذت ببرین، اما در این راه کسی رو ناراحت نکنین.

خرداد: امروز شما واقعاً نیاز دارین که به افراد خونواده تون و یا به یه دوست صمیمی کمک کنین؛ حتی اگه این کار باعث شه از استراحت کردن بیخیال شین ولی نمی تونید به اون جواب منفی بدین. امروز حس وظیفه شناسی شما خیلی قویه، پس قبل از دادن جواب مثبت اصلاً وقت نمی کنین در مورد جواب خود فکر کنین. اما هنوزم کار درست اینه که قبل از دست به عمل زدن واسه خود برنامه ریزی ثابتی دادشته باشین.

تیر: شما نباید فکر کنین که امروز هم مثل دیروز روز آرومی هستش، واسه اینکه ماه الان به اورانوس نزدیک می شه، و شما رو غرق در افکار ناراحت کننده می کنه. بعضی از ایده های جدید شما مهم هستن، اما تا موقعی که اونا رو پرورش نداده اید، تبدیل به واقعیت نمی شن. قبل اینکه روزای آرومی که در پیش رو دارین فرا برسن باید به طور کاملً نسبت به کارای کوچیکی که باید کلکشو بکنین آگاهی پیدا کنین.

مرداد: فکر نکنین که شما قادر به فهمیدن عکس العمل بقیه هستین. به جای اینکه کلماتتان رو سبک و سنگین کنین اونا رو به زبون بیارین، اما طوری صحبت کنین که مهربانی و انعطاف پذیریتان رو به دوستانتون نشون بدید. اونا واسه شنیدن حرف های شما بیشتر از اندازه از خودشون شور و شوق نشون میدن، اما اگه بفهمن که شما با اونا مخالفید به حرف هاتون اهمیتی نمی بدن.

شهریور: امروز شاید بقیه فکر کنن شما در کارتون ناشی و دست و پا چلفتی هستین!! در حالیکه شما به طور کاملً به رفتار خود مسلط هستین و اصلاً لازم نیس چیزی رو تغییر بدید. حالا که خورشید و بهرام در نشونه شما به هم ملحق شده ان شما باید بدانیدکه قدرت استفاده کردن از توانایی هاتون رو دارا هستین و می تونید به طور موثری روی اهداف آینده خود تمرکز کنین.

مهر: شما دیشب خواب خیلی مهمی دیده اید – از اون نوع خوابایی که تموم روز شما رو به فکر وا می داره- شما نسبت به این رویا خیلی حساسیت پیدا کرده اید ولی الان چاره ای ندارین که در زمان حال حضور داشته باشین. پیام های مهمی که شما از ضمیر ناخودآگاه خود می گیرید می تونه جواب سئوالاتی باشه که مدت ها در جستجویش بودین. اما اگه در این راه مشکلات زیادی وجود داشته باشه، شما اصلاً دوست ندارین که این پیام ها رو دریافت کنین.

آبان: اگه امروز یکی از دوستانتون شما رو به مهمانی دعوت کرد، حتی اگه نمی خواهید اونجا برید و فکر می کنین بهتون خوش نمی گذره، ولی دعوت اون رو قبول کنین. امروز ماه و بهرام در یازدهمین خونه تون یعنی خونه کاری قرار دارن و با وجود اینکه این مهمانی یه مهمانی خانوادگیه، اگه شما برید و با بقیه رابطه برقرار کنین ممکنه فرصت های کاری خوبی نصیبتون شه.

آذر: حالا که بهرام و خورشید در دهمین خونه شما یعنی خونه شغلی تون قرار دارن، شما درمحل کار خیلی تحت فشار واقع می شید. شما فقط باید حواستون جمع باشه بیشتر از توانایی تون مسئولیت قبول نکنین. شما وقتی به بالاترین درجه موفقیت می رسید که بتونین با دقت کامل تا جایی که امکان داره بین تعهداتی که می بدید و کار آیی خود توازن برقرار کنین.

دی: شاید این روزا شما دوست داشته باشین که رابطه نزدیکتری با افراد خونواده تون داشته باشین. ممکنه شما فکر کنین که در اراده کردن هاتون شکست خورده اید، واسه اینکه زندگی طبق انتظارات شما پیش نمی رود. اما مقایسه کردن آرزوهای قبلی تون با واقعیت حاضر کار اشتباهیه؛ این دو بحث به طور کاملً با هم متفاوتند. زندگی کردن در زمان حال بهتر از سفر کردن در گذشته س.

بهمن: الان شما اونقدر شخصیت قوی و اعتماد به نفس فوق العاده ای دارین که حتی اگه با مانع هم مواجه شید اصلاً از شکست نمی ترسید. شما وقت ندارین که با فکر کردن به ناراحتی های قبلی خودتون رو اذیت کنین. الان شما باید کارایی که قبلاً نیمه کاره انجام داده اید و کارایی که واسه آینده در برنامه تون دارین رو سروسامون بدین.

اسفند: امروز اگه شریک کاریتون و یا رئیستان به تموم درخواست های شما جواب منفی بده اصلاً براتون مورد پسند نیس. اولین اقدام شما اینه که واسه رسیدن به خواسته هاتون بدون در نظر گرفتن اینکه اونا چقدر واسه شما ارزش دارن، براشون بجنگین. اما نباید در برابر مخالفان خود عکس العمل تند نشون بدید. صبر پیشه کردن بهتر از نادرست رفتار کردنه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *