فال روزانه : فال امروز ۱۲ مرداد

از صبح تا آخر شب بر شما چه می گذره؟!…

 

فروردین:وقتی که شما شروع به صحبت کردن می کنین، متوقف کردنش کار خیلی راحتیه، اما غلطه بدون اینکه به حرفهایتون فکر کنین همه چیز رو رو کنین. شاید شما فکر کنین که کار بی ضرری کردین، ولی ممکنه بقیه منظور شما رو اشتباه بفهمن. باید قبل اینکه دیر شه واسه حرفه هایی که می خواین بزنین محدودیتهایی بسازین، واسه اینکه بعد از اینکه همه چیز رو گفتید دیگه نمی تونین به عقب برگشته و دوباره صحبتهایتان رو اصلاح کنین.

اردیبهشت: درست وقتی که شما فکر می کنین می تونین به طور کاملً خود رو کنترل کنین، یه نفر حرفی می زنه و شما رو به طور کاملً عصبانی می کنه. عصبانی شدن به خاطر واکنشی که بقیه نسبت به شما نشون میدن می تونه جلوی صحبت کردن شما رو بگیره. نگه داشتن احساساتتون پیش خود هم هیچ کمکی نمی کنه، واسه اینکه بعداً یکدفعه زیاد شده و منفجر می شن. بهترین روش اینه که اونا رو تحتِ کنترل خود داشته باشین و به جای اینکه یکدفعه سرریز کنن، اجازه بدین کم کم ظاهر شن.

خرداد: امروز همه چیز باید عالی باشه، اما شما نسبت به اتفاقاتی که میفته احساس خوبی ندارین. ممکنه شما احساس کنین به خاطر برنامه های کس دیگه ای تحت فشار قرار گرفتین و حتی اگه نخواهید دنباله رو اون باشین، فکر می کنین که هیچ راه دیگه ای ندارین و چاره ای ندارین این کار رو بکنین. البته همیشه راهی هست که بتونین کارکرد متفاوتی داشته باشین، اما خیلی سخته که نسبت به نتیجه کارتون هم مطمئن شین. امروز عاقلانه ترین کار اینه موقتاً تصمیمی بگیرین. راه حل پایانی رو واسه روز دیگری نگهدارین.

تیر: شما امروز می تونین به روشنی و شفافیت در مورد خودتون صحبت کنن طوری که بقیه مطمئن می شن که شما رو راست صحبت می کنین. اما خوشحال بودن و زود جوش بودن شمام می تونه خاطر جمع نبودن شما رو نشون بده. به یاد دشته باشین شما واقعاً مجبور نیستین به چیزی که باور ندارین خودنمایی کنین. فقط همون کسی باشین که واقعاً هستین نه کس دیگه ای.

مرداد: در حالی که عطارد در نشونه شما قرار داره شما خیلی راحت می تونین درمورد چیزایی که بهشون فکر می کنین صحبت کنین. اما شما باید آرامش داشته باشین و بیشتر از اون حدی که نیازه صحبت نکنین. حالا صبوری یه روش به طور کاملً درسته، چون فقط به این خاطر که شما می خواین احساسات خود رو بگید دلیل راضی کننده ای نیس که بقیه رو از فعالیتهای معمولی روزانه شون دور کنین.

شهریور: تنها بودن با خودتون و تفکر کردن واسه شما راحت تر از اینه که رهبری یه گروه رو بردوش بگیرین و در جمع سخن بگید. امروز فرصت رسیدن به خیالات و رویاهایتون جفت و جور شده، اما شما نیاز پیدا می کنین واسه رسیدن به گنجهایی پنهونی که در ذهنتون مجسم می کنین تلاشی آگاهانه داشته باشین.

مهر: شما می تونین نقشی اساسی در فعالیتهای مربوط به خونواده تون، گروهی از نزدیکترین دوستانتون و یا در جمع یه سری از افراد هم فکرتون داشته باشین. اما قبل اینکه بتونین اثر مثبتی بر کل فعالیتهای این افراد بذارین، اول باید شیر پرخروش درون اونا رو رام کنین. اگه فقط یه بار روشتان رو تغییر بدین می تونین یه راه حل سیاست مدارانه واسه این مسأله پیدا کنین.

آبان: رو دوش گرفتن یه مسئولیت با به کار گیری توضیح دادن مراحل پیشرفت تحلیلی تون یه تاکتیک خوبه، اما دونستن اینکه چه وقت باید صحبت کردن هوشمندانه خود رو متوقف کنین لازم و حیاتیه. امروز نوع فعالیتهای شما اهمیتی اساسی دارن و کاراتون بیشتر از گفته هاتون مقصود شما رو بازگو می کنن. فقط تلاش کنین که ترس و ترس به شما رخنه نکنه. عوضش در برنامه ریزی هاتون از راه و روش خاصی پیروی کنین و در بین فعالیت کردن باریک بین باشین.

آذر: امروز ژوپیتر سیاره بخت شما کمی شما رو پریشون س، در عین حال اطلاعات خیلی زیادی در مورد هدفا و اصول عمومی دریافت می کنین. هم اینکه ژوپیتر به شما پیشنهاد می کنه که همه امکانات خود رو باور داشته باشین؛ همه کارایی رو که لازمه انجام بدین و موقعیت خود رو حفظ کنین. اما این طرز فکر به طور موقت به درد بخور واقع می شه و بهترین راه واسه رسیدن به اهدافتون نیس. دید خود رو وسیع تر کنین و واسه آینده تون یه برنامه ریزی سازنده داشته باشین.

دی: شما امروز قادر هستین به شیوایی در مورد یپچیده ترین و عمیق ترین حسهای خود صحبت کنین، ولی ممکنه که راحت ترین راه رو انتخاب کنین و مسائل سطحی رو ترجیح بدین و بخواین اونا رو به بقیه هم آموزش بدین. به جای اینکه به بقیه درس اخلاق بدین، بهتره که ساکت بمونین. شما با رفتارای مثبتتون بیشتر می تونین روی اونا اثر بذارین. اونا هم این توانایی شما رو تشویق می کنن.

بهمن: امروز شما کملاً می تونین بفهمین که همسرتون و یا یکی از دوستانتون دقیقاً حرفه هایی به شما می زنه. شما به طور کاملً حرفه های اونا رو گوش می کنین، اما شاید اونا فکر کنن که شما به اندازه کافی حواستون بهشون نیس. متأسفانه وقتی شما بیشتر سئوال می کنین جوابهای مبهمی می شنوین. به جای اینکه بحث رو بیشتر کش بدین، به فکر پیدا کردن یه راه حل باشین.

اسفند: شما به طور طبیعی از پرداختن به مسائل جزئی دوری می کنین، پس راحت تر می تونین دیدگاه های عمومی تر رو درک کنین. با اینحال حالا به سختی می تونین بین مفاهیم و حقایق جنبی توازن بسازین. انتظار نداشته باشین که زود به این تعادل برسین؛ فط باید ذهن بازی داشته باشین، پس شما میتونین در طول روز بین دو دیدگاه، دیدگاهی رو که مهم تره رو ترجیح بدین.

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *