فال روزانه : فال امروز ۱۲ مهر

فال روزانه : فال امروز ۱۲ مهر

فال روزانه ۱۲ مهر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

 

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال ازدواج واقعی – فال انبیاء الهی

فروردین: حالا در حالیکه که ماه از دومین خونه شما رد می شه توجه کردن به مسائل مالی احساس خوبی در شما بوجود می آورد. وقتی که شما با صورت حسابهای اول ماه روبرو میشین ممکنه که مجبور شید از تفریحاتتان کم کنین، اما هر کاری درستی که حالا انجام می دین نتیجه اش رو بعداً در آخر هفته می بینین. به خاطر چیزایی که ندارین شکایت نکنین؛ درعوض به خاطر اون چیزایی که دارین شکرگذار باشین.

اردیبهشت: توجه کردن به موضوعات عملی در روزی که در اون قرار دارین باعث می شه که احساس بهتری داشته باشین، اما اگه شما کارایی رو انجام بدین که به اونا نیاز دارین موضوعی هست که شما رو به دردسر میندازه. شاید یه مسأله احساسی غیر قابل حل در حالیکه در مورد صلاحیتهایتان شما رو به شک میندازه، احساس رضایت شما رو نابود کنه. تلاش دوبرابر واسه انجام دادن کارایی که فکر می کنین مهم ترین کارا هستن قضاوتها رو به سود شما منحرف می کنه.

خرداد: اگه امروز شما تلاش کنین که خودتون باشین توانائیتان بیشتر می شه. با اینکه شما ترجیح می دین که با بقیه رفتار دوطرفه داشته باشین، بعضی وقتا شما نیاز دارین که با حذف کردن اختلافات پر سر و صدا دوباره انرژی تون رو ذخیره کنین. با اینکه شاید این موضوع براتون ناراحت کننده باشه، اما دکتر هم به شما سفارش می کنه که کمی هم به جاهای خلوت تر برید.

تیر: اگه دوستان شما کارایی رو انجام میدن که شما از اونا انتظار ندارین حیرت زده نشید. اینکه اونا بتونن نقطه ضعف شما رو به دست بیارن شما رو به دردسر میندازه، اما اگه شما قبول کنین که دوستانتون طرف شمان این موضوع عکس العمل منفی شما رو تغییر میده. به این موضوع به عنوان یه فرصت نگاه کنین که شما رو به اون چیزی که دوست دارین نزدیکتر می کنه.

مرداد: دخالت کردن در زندگی بقیه روش همیشگی شما نیس، اما شما امروز خیلی بیشتر از یه آدم فقط در زندگی بقیه اثر دارین. بقیه امروز شما رو راهنمای خود می دونن و اگه شما بهترین راهنما باشین می تونین تبدیل به یه قهرمون بشوید. تأثیری که روی افراد دور و برتان دارین رو دست کم نگیرید.

شهریور: گسترش دادن بینشتان همیشه واسه شما مهم نیس، اما امروز شما شاید بخواین واسه اینکه بهترین دید رو داشته باشین در بالاترین نقطه کوه وایسید. شما هوشمندانه درحین آموزش روشنفکری و مقام رفیعی رو به دست میارید. پس تو یه دوره آموزشی ثبت نام کرده و یا حتی به مسافرت برید تا افق فکریتان رو گسترش بدین.

مهر: امروز در حالیکه واسه پیاده روی در طبیعت از خونه بیرون می رید، حرکت مؤثر شما به سمت تجربه کردن زیبایی می تونه شما رو به کار کردن در بیرون از خونه تشویق کنه،. اما حتی اگه شما در خونه تلویزیون تماشا کرده و یا موزیک گوش بدین هم لذت میبرین. با اینحال اگه در آخر روز شما بازم بر انجام دادن کارایی که مهارتهای مخصوصتان رو به کار می گیرن تمرکز کنین، بهترین احساس رو دارین.

آبان: امروز وارد یه بحث و دعوا شدن از حل کردن اون در همون اول آسون تره. اگه شما به افراد لجوج برخورد کنین، شاید حوصله سرزنش کردن اونا رو نداشته باشین. یه ناراحتی بی اهمیت می تونه به طور پرشوری یه درگیری عاطفی رو بالا ببره. آگاه بودن از تواناییهایتون می تونه به شما کمک کنه که انرژی تون رو واسه رسیدن به بالاترین درجه ذخیره کنین.

آذر: رفتارای عجیب و غریب خود شما می تونه بیشتر از رفتر بی ثبات یه فرد دیگه واسه شما دردسرساز باشه. خبر خوب اینه که افراد دیگه به سرعت شما در حال تغییر دادن رفتاراشون هستن. و خبر بد اینه که با اینحال تغییر  مجبور کردن بقیه واسه تلاشی دوطرفه می تونه کار سختیه. صبر کردن واسه شما بهتر از درگیری داشتنه.

دی: اگه شما از پس وظایف کاری و مسئولیتهایتان در داخل خونه خوب بربیایید، می تونین وقتی رو به طور کاملً به استراحت و شارژ کردن باتری هاتون اختصاص بدین. با علاقه انجام دادن کارا می تونه واسه شما احساس رضایت کامل به وجود آورد. اما شما امروز نسبت به همیشه ناآرامتر هستین و هم می تونین چند پروژه جدید رو بدون اینکه نگران این باشین که اونا رو تموم می کنین یا نه، شروع کنین.

بهمن: با اینکه شاید شما امروز دوست داشته باشین که به سرگرمی بپردازید، اما لازمه که وقتی رو واسه ایستادگی کردن در برابر کسی که به شما نزدیکه اختصاص بدین. عاقلانه س که به جای اینکه به اون فرصت بدین تا در خفا کاراش رو بکنه با اون در مورد کاراش صحبت کنین. زمانیکه شما اونا رو رو می کنین باعث میشین که تا اندازه ای نگرشهای منفی اش رو از دست بده.

اسفند: وقتی که زبون شما در بیان کردن احساسات داخلی تون ضعیف می شه، ایجاد رابطه براتون مشکل می شه. حالا با اینحال، کلمه های درست در مواقع بحرانی به یاریتون میان و شما رو مطمئن می کنن که به هدفتون می رسین. حرفه هایی رو که می خواین بزنین تا جایی که می تونین خلاصه کنین، بعد به بقیه اجازه جواب دادن بدین.

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*