فال روزانه : فال امروز ۱۳ آبان

فال روزانه ۱۳ آبان

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال ماه تولدفال حافظ

فروردین: باوجود اینکه امروز وسوسه شده اید که در کارتون خطر پذیری داشته باشین، ولی الان بهتره برنامه ثابت و مشخصی واسه خود ترتیب بدید. حتی اگه نتیجه این نوع روش هدف دار معروفیت و ثروت هم باشه، ولی واسه شما به درد بخور نخواد بود. به جای اینکه به فکر پول درآوردن باشین، با کسائی که دور و برتان هستن بیشتر همکاری کنین.

اردیبهشت:وقتی که به بقیه می گویید دوست دارین واسه مسافرت به یه جزیره در دریاهای جنوبی و یا به کوه های آلپ برید به طور کاملً جدی حرف می زنید!! حتی اگه این مسافرت ها ً نشدنی به نظر می رسند، ولی قوه تشخیص شما می تونه براتون راهی پیدا کنه. اگه آدمایی هستن که خیلی بهتون سخت می گیرند، اونا رو در جریان تموم برنامه هاتون قرار ندین. آرزوها و رویاهایتون رو به فردی بگید که دوست دارین همسفرتان باشه!

خرداد: امروز شاید دوست داشتنی ترین فرد در تموم زندگی تون واسه شما تبدیل به فردی عادی شه. درست وقتی که شما عالی اون رو شناختین، عقاید عاطفی تون یهویی تغییر می کنه و فرضیه های غلط به ذهنتون راه پیدا می کنه. الان شما روابط دوستانه خیلی خوبی دارین. قبل از اراده کردن های بزرگ و قبل اینکه پشیمون شید به خودتون وقتی کافی داده تا خوب فکر کنین.

تیر:شما احساس می کنین که واسه تغییرات احساسی جدید به طور کاملً آمادگی دارین، اما باید تا موقعی که کسی به کمکتون نیامده صبر کنین. امروز ضعف ها و سستی هاتون خودشون رو نشون داده ان و باید با بیشتر کار کردن اونا رو بپوشونین. اگه تصمیم بگیرین که احساسات خود رو سرکوب کنین، فرصت بزرگی نصیب تون می شه که بیشترین تغییر در زندگی تون رو به همراه داره.

مرداد: با در نظر گرفتن برابری ماه با ژوپیتر شما نباید از یاد ببرین که با کمک برنامه ریزی مناسب و اجرای عاقلانه هر کاری امکان پذیری می شه. با این حال شما در دور و بر خود سدی از مقاومت رو می ببینن. باوجود اینکه اونا ادعا می کنن که به اون توجه دارن، ولی حوادثی اتفاق می افتد که تا یه مدت از شما دورمی شن و شما هم وقت کافی دارین، قبل اینکه اونا واسه انجام دادن کاری جدید تحت فشار قرارتان بدن کارای قبلی خود راتمام کنین.

شهریور: شما امروز نسبت به احساسات عاشقانه خود خیلی جدی هستین، ولی انتظار روابط عاشقونه رو ندارین. واقعا رفتار و سلوک آروم شما در روابط عاشقانه تون شما رو به فردی جذاب تبدیل کرده، بدون اینکه فقطً مسائل جنسی مورد توجه باشه. یادتون نره که تا جایی که دلتون بخواد می تونید در جهت به تکامل رسیدن بکوشید و این تکامل منافاتی با محبوبیت نداره. هرچقدر که بیشتر به وظایف و مسئولیت هاتون می پردازید، دلایل بیشتری به دست بقیه می بدید که دوست تون داشته باشن.

مهر: امروز که ماه و سه سیاره دیگه در نشونه شما فعال هستن، بهتره منصف و بی طرف باقی بمونین. حتی اگه شما فکر می کنین که احساسات خود رو از بقیه مخفی کرده اید، ولی اونا در آخر معلوم می شن. با احساسات خود نجنگید؛ اگه واسه مخفی کردن اونا الکی تلاش کنین، فقط انرژی تون رو هدر داده اید. به جای خودنمایی کردن تلاش کنین که خودتون باشین.

آبان: شما امروز نگرانی زیادی ندارین، اما نمی تونید خیلی راحت در مورد نگرانی های خود با بقیه صحبت کنین. دلیل این کارتون اینه که با وجود تموم مشکلاتی که هست نمی خواهید مشکل جدیدی به وجود بیاد. با این حال شما اطلاعات با ارزشی دارین که باید گفته شن. یادتون نره حرفی که شما می خواهید بزنین نمی تونه ایجاد آشوب و نا آرومی کنه، بلکه روش بیان شما ممکنه تاثیر نامناسبی برجا بزاره. بدون اینکه از کسی خجالت بکشین بدون داشتن هیچ نوع چشم داشتی از احساسات خود حرف بزنین.

آذر: امروز شما چاره ای ندارین حتی به مسائل خیلی جزئی هم توجه کنین، چون که وگرنه زندگی تون پریشون و بی نظم می شه. اگه مهلتی واسه کاراتون در نظر گرفته شده خیلی مهمه که به اون اهمیت بدین، واسه اینکه نبود توجه شما به این موضوع باعث می شه افراد زیر دست تون عمل شما رو سوء تعبیر کنن. الان نباید با رئیس خود بحث کنین، فقط باید تا جایی که می تونین به بهترین روش وظایف خود رو انجام بدین.

دی: با وجود اینکه امروز روز استراحت شماس، شما می تونید احترامی که دوستان و خونواده واسه شما قائلند رو در چشمون اونا ببینین. از نظر اونا شما قادر هستین هرکاری بکنین و می تونید موقعیت خود رو در اجتماع اثبات کنین. شما خیلی دوست دارین که از بودن در جمع اونا لذت ببرین، ولی اهداف خیلی جدی درسرتان دارین و باید به روابطی بیشتر توجه کنین که شما رو به اهدافتون نزدیک تر کنه.

بهمن:امروز شما مجبور نمی شید با ناراحتی های جدی دست و پنجه نرم کنین، اما اونا پشت زمینه وجود دارن. از نظر الهی شما حس و حال خوبی دارین، واسه اینکه می تونید خوشی های خود رو با بقیه سهیم شید. اما نباید دوباره این کار رو انجام بدین؛ شما باید محدودیت های خود رو هم قبول کنین و این موضوع در بین تفریح کردن امنی شما رو تضمین می کنه.

اسفند: شما امروز تلاش می کنین تا جایی که امکان داره با کمک بقیه به مقصود خود برسین، اما نیازای شما براتون دردسرساز هم هستن؛ چراکه اگه اونایی که بهتون کمک کرده ان هر خواسته بدون دلیلی هم از شما داشتن شما مجبور می شید بهشون کمک کنین. نگران نباشین؛ شما باید قبل اینکه خودتون رو در اختیار بقیه قرار بدین، مرزهایی واسه خود مشخص کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *