فال روزانه : فال امروز ۱۳ آذر

فال روزانه : فال امروز ۱۳ آذر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال تاروتفال انبیاء

فروردین: امروز شما حتی اگه ترجیح می دین که جای دیگری باشین، مسئولیت پذیرتر از همیشه میشین. حالا خوبیش اینه شما قادر هستین خاطرات تجربه های اخیرتون که حس خوبی بهتون میده رو تو ذهن نگه دارین و بدین دلیل می تونین تا چند روز خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار کنین. باوجود اینکه زندگی کردن در گذشته در آخر چیزی نیس که شما بهش نیاز داشته باشین، ولی الان مرور کردن لذتای گذشته در ذهنتون می تونه در پیروز شدن بر ناامیدی بهتون کمک کنه.

اردیبهشت: وقتی که مسائل قدیمی با حوادث زمان حال برابر و یه شکل می شن، این مسائل کهنه دوباره سر برمی بیارن، اما اگه در لحظه حال شدید شدن نشن و خیلی متفاوت باشن ایجاد ناراحتی و عقده روحی نمی کنن. اگه شما نمی تونین یه خاطره ناراحت کننده رو از ذهنتون پاک کنین، سرکوب کردن اون فقط قدرت بیشتری بهتون میده. فقط خاطره خود رو با هر کسی که بهش رسیدید مطرح نکنین؛ قبل اینکه سفره دل خود رو باز کنین یه فرد قابل اعتماد پیدا کنین.

خرداد: امروز یه نفر تلاش می کنه در شرایطی که شاید خیلی هم مثبت نباشه، مثبت اندیشی و خوشبینی رو به شما القا کنه. شما می تونین بدون اینکه مقاومت خیلی خیلی از خود نشون بدین حرفای این شخص رو قبول کنین. شناختن حد و حدود خود قدمی حیاتی در روند پیشرفت شما هستش، اما عمل کردن براساس چیزی که احساس می کنین حتی از اونم مهم تره.

تیر: شما امروز در مورد یکی از پروژه های کاریتون ایده های خیلی بزرگی تو سرتونه، اما شک و تردیدی که به خود دارین مانع از این می شه به افراد دیگه بگید که در سرتون چه می گذره. شاید شما روزای دیگری رو به یاد بیارین که به اندازه کافی به حرفایی که می زدین عمل نمی کردین. با اینحال عصبانی شدن کاری بی پایه و بی فایده س. اگه شما به اندازه حد و حدود خود وفادار باشین، راحت تر می تونین افکار خود رو با بقیه در میان بذارین. بهتره به جای اینکه قولایی بدین که از عهده انجام دادنشون برنیایید، از افراد دیگه هم کمک بخواین.

مرداد: امروز وقتی یه نفر به طور غیر عمد مطلبی که شما مدتا اونو به دست فراموشی سپرده بودین رو عنوان می کنه، می تونه احساسات شما رو جریحه دار کنه. حتی اگه مستقیماً شما رو وارد موضوع کرد، شما به خودتون نگیرید! شاید درک این موضوع کمی سخت باشه، ولی بیشتر به احساسات بقیه بستگی داره تا به عکس العمل شما. رفتن به راهی عاطفی و عقلانی واسه شما چیزی واجبه، وگرنه شما به جای اینکه درآینده به جلو برید در زمان گذشته باقی می مونید.

شهریور: از وقتی که شما به طور کاملً مواظب حرفایی که می زنید هستین، وقتی که با درخواستای افراد دیگه موافقت می کنین و بعد زیر قول خود می زنید، اونا حسابی متعجب می شن. دلیل اصلی موافقت شما از اونجا سر میگیره که شما می خواین آدمایی که دوستشون دارین رو از خود راضی نگه دارین. به محض اینکه به این موضوع فکر می کنین، به سرعت می تونین قضاوتای اشتباه خود رو اصلاح کنین. یادتون باشه که همه مردم اشتباه می کنن؛ هرچه زودتر اشتباهات خود رو جبران کنین براتون بهتره.

مهر: شما معمولاً تنها کسی هستین که به خاطر اینکه افراد دیگه نسبت به اتفاقاتی که روی میده حس خوبی داشته باشن، با رضایت احساسات خود رو مخفی می کنین. اما امروز صبرتون دیگه به انتها رسیده و بدون اینکه به اندازه کافی واسه بررسی کردن اثرات عکس العمل خود زمان بذارین، به طور حسی عکس العمل نشون می دین. اگه یه نفر رو ناراحت نکردید زیاد به خودتون سخت نگیرید. توجه کردن به نیازای شخصی خود به مراتب مهم تر از برقرار کردن یه محیط دوستانه س.

آبان: امروز حواستون باشه احساسات افراد دیگه رو حتما در نظر داشته باشین، واسه اینکه طبیعت جاه طلبانه شما امروز در راهی قرارتان میده که به هیچی به جز رسیدن به اهدافتون فکر نمی کنین. فعالیت و سازنده بودن خیلی خوبه، اما در زندگی چیزایی مهم تر از کار سخت و روزانه هست. قدم هاتون رو آروم تر وردارین تا بتونین در بین راه گلای خوش بویی که وجود دارن رو ببویید!

آذر: شما وارد یه مرحله معطلی و سکون سازنده شدین که حتی قادر نیستین پروژه تون رو یه مرحله به جلو ببرین. اما اجازه ندین ناامیدی روزتون رو خراب کنه. فقط واسه یه مدت کاری متفاوت انجام بدین. یه بار که به طور موثری توجه خود رو به سمت موضوعات دیگه منحرف کنین، دوباره قدرت خلاقانه خود رو باز پیدا می کنین. وقتی که این اتفاق افتاد تلاش کنین خودتون رو واسه این فوران انرژی آماده کنین.

دی: امروز بیشتر از اندازه رویاپردازی می کنین و در این رویاهای واسه مشکل گذشته خود راه حلای مضاعفی به ذهنتون می رسه. ولی بدیش اینه نمی تونین بگید کدوم یکی از راه حلای از همه بهتره. امروز حس شما بهتون میگه اولین فکری که به ذهنتون اومد رو قبول کنین، ولی الان این دیدگاه حتماً روشی عاقلانه نیس. پس قبل اینکه تصمیم پایانی بگیرین، واسه فکر کردن به هر گزینه ای که به ذهنتون می رسه وقت بذارین.

بهمن: امروز برج دلو منطقی و پلوتون رویایی در نشونه شما به همدیگه ملحق می شن و از راه یه سری از ضعفای احساس غیر شخصی عکس العمل شما در بوته آزمایش قرار داده می شه. الان حجتی اگه جواب درست هر سئوالی رو بدونین، واقعا دلتون می خواین با گزینه های مشابه کمتری مواجه بشوید. نگهداشتن یه سبک منطقی تر به دوستان تون اجازه میده رابطه عمیق تری با شما برقرار کنن.

اسفند: امروز با وجود اینکه افراد دیگه فکر می کنن که شما خیلی به خودتون مطمئنین، اما واقعا شما با چهره بی تفاوتی که به خود گرفتین قصد مخفی کردن ضعفای خود رو دارین. عجیب اینکه عنوان کردن شکایی که به خودتون دارین بیشتر از مخفی کردنشون قدرت شخصیتی شما رو بالا می بره. حتی اگه بقیه گوش شنوا ندارن، از صحبت کردن در مورد حقیقت نترسین. در آخر اگه شما نسبت به احساس خود رو راست باشین، نگاه شما نسبت به جهان بیرون قوی تر می شه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*