فال روزانه : فال امروز ۱۳ اردیبهشت

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

 

فروردین: هر چند شما دارای فعالیتای زیادی هستین و نقشای خود رو خوب انجام می دین و در صحنه رقابت هم خوب می تونین با حریفای خود به مقابله بلند شین اما اتفاقات جنبی زندگی تون شما رو تا حدودی نا امید کرده از انرژی شما واسه پیشبرد خواسته هاتون کم کرده. شما دارای فعالیتای جنبی بسیاری هم هستین پیشنهاد می شه که فعالیتای خود رو محدود کرده و همه تلاش تون رو تو یه زمینه سرمایه گذاری کنین تا نتیجه بهتری داشته باشین.

اردیبهشت: شما هر نفسی که در هر روز و هر لحظه می کشید و استشمام می کنین فقط بخاطر یاد و خاطره گذشته تونه. از تاکیدی که روی گذشته تون دارین کم کنین چون یاد گذشته مانع از پیشرفتای آینده شما می شه. راحتی و آسودگی خیالی رو که می تونین الان داشته باشین بخاطر گذشته برهم نزنین.

خرداد:  شما روزای پر شور و گرمایی رو تجربه می کنین، تمایلات و چیزای مورد علاقه جدیدی در این روزا براتون به وجود اومده. از طرفی شما علاقه دارین که تجربه های جدیدی رو به دست بیارین چون ذاتا فردی کنجکاوین، شما کمی هم آدم پر حرفی هستین، کمی زیادتر از اندازه صحبت می کنین و از طرف دیگه فعالیتایی رو که انجام می دین تلاش می کنین با  با کمی کلک و سیاست همراه باشه اما باید بدونین در هر کاری سیاست لازم نیس و بعضی وقتا ساده انگاری و ساده بودن بهتر از هر سیاستیه.

تیر: شما در کار یا حرفه ای مشغول هستین که اصلا رضایتی از این کار ندارین، به خاطر همین نبود رضایت از شغلتون باعث شده که شما در شرایط بدی قرار بگیرین. احساسات خود رو موشکافی کنین، تا ببینین موضوع ای که مدتیه  واسه اون اینقدر ناراحت هستین ارزش این همه نگرانی و دلسرد شدن از زندگی رو داره؟  قبل از این که در مورد هر موضوعی نگران باشین بهتره اول به اون فکر کنین و بعد غصه رو شروع کنین.

مرداد: هیجانات زیادی که در وجود شما بوده و باعث خوشحال شدن روحتون میشد مدتیه پایین اومدن. شما در این روزا علاقه ای به شرکت در فعالیتای جمعی یا گروهی ندارین. به جای اون همیشه به دنبال کاری هستین که شما رو راضی کنه و از آ ن لذت ببرین. بهتره یه مدت در منزل بمونین و استراحت کنین تا نیروی و اعتماد به نفس قبلی تون رو پیدا کنین و دوباره فعالیت هاتون رو شروع کنین و  البته رابطه های دوستانه تون رو نباید از یاد ببرین.

شهریور : با وجود اینکه این روزا درباره تعطیلات آینده فکرمی کنین، کمبود وقت یا پول باعث می شه که از برنامه هایی که واسه خود در نظر گرفته بودین بیخیال شین. سیاره حاکم شما عطارد در حال برگشت به نشون شما هستش و امروز با مریخ مدعی اتصال پیدا می کنه و به شما نشون میده که این امیدواری شما می تونه بهترینا رو واسه شما جفت و جور کنه. به هر حال، شما می تونین بر بالاترین درجه هر چیزی وایسید اگه به یاد بیارین که این حالت خیلی کوتاه تراز همیشه س و این رو بدونین که از دست دادن تعادل تون  باعث نمی شه که بتونین زودتر به رویای رسیدن به تعطیلات برسین.

مهر: شما دیگه مانند قبلی علاقه مند پیشرفت در مراحل زندگی تون نیستین اما دوستان، شریک زندگی تون یا اعضای خونواده تون شما رو کمک میدن تا از این فکر خارج شید و به فعالیتای قبلی تون برگردین. سکون و بی حرکتی شما به دلیل یه واقعه ناگواره که در زندگی تون اتفاق افتاده اما بهتره به مسائل فرعی زندگی تون توجهی نداشته باشین تا بتونین به درجات بالا صعود کنین.

آبان: دوست یا شخصی که به شما خیلی نزدیکه میدون زندگی رو بر شما تنگ کرده و شما رو محدود ساخته. بدیش اینه شما اونو با دیدی به عنوان داور زندگی تون نگاه می کنین و اجازه ادامه این کار رو به اون می دین. حالا خوبیش اینه شما مسائل و رازهای خصوصی زندگی تون رو به این فرد نمی گه. رابطه دوستانه تون رو از آرزوهاتون جدا کنین.

آذر: استقلال خود رو به رسیمت بشناسین، شما به حدی رسیدین که بتونین خودتون به تنهایی استقلال، هوش و رفتار تون رو حفظ کنین و اونو به بقیه اثبات کنین. شما شانس و اقبالای خوبی رو به همراه دارین پیشنهاد می کنیم در اول تصمیمی درست رو در پیش بگیرین و بعد عزم تون رو جزم کنین و به راه بیفتید تا به موفقیت دست پیدا کنین.

دی:  شما در روزای آینده  شادیای بسیاری رو به دست می بیارین، واسه اینکه از شادی تون لذت بیشتری ببرین بقیه و آدمایی رو که به اونا علاقه دارین رو در شادی تون شریک کنین. شما یه مدت رو در حالت غیر فعال به سر بردین اون مدت زمان به شما خیلی کمک کرده و دید شما رو نسیبت به زندگی تغییر داده.

بهمن: شما فعالیت هاتون رو باید روی یه نقطه خاص متمرکز کنین اما به دلیل جست و خیز زیادی که در درون شما هست این کار ممکن نیست. چون در این صورت استفاده بهینه تری رو می تونین از زندگی تون داشته باشین. اگه شخصی به شما گفت که زیادتر از اندازه جدی هستین به صحبتای اونا توجهی نداشته باشین چون شما فقط در حالت جدی بودن می تونین به اهداف تون برسین و بعدا اونا صحبتاتون رو درک می کنن.

اسفند: شما مدتیه که سست شدین و توان ادامه زندگی براتون سخت شده. اما باید به خاطر دور و بریا تون هم که شده به فعالیت هاتون ادامه بدین چون اونا با دیدن شما نیرو و انرژی کار کردن دوباره رو پیدا می کنن. تلاش کنین مسئولیت هاتون رو خوب انجام بدین نه این که در گوشه ای نشسته باشین و تنها ناظر باشین. چون با پشت سر گذاشتن این مرحله، زندگی روی خوبیش رو به شما نشون میده.

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *