فال روزانه : فال امروز ۱۳ اسفند

فال روزانه : فال امروز ۱۳ اسفند

فال روزانه ۱۳ اسفند

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: این هفته روزای عجیبی در پیش رو دارین و روز بروز هم عجیب تر می شه. ممکنه امواج شادی و شادمانی رو احساس کنین که به شکل آشنایی با افراد جدید در زندگی شما بوجود می آیند. اما با همه کلمات زیرکانه در مورد امروز ممکنه ناامید شید اگه نتونین یه رابطه قلبی واقعی بسازین. داشتن مکان های زیادی واسه رفتن خیلی هیجان انگیزه اما اجازه ندین که باعث جلوگیری از داشتن یه رابطه دوطرفه مهم شه.

اردیبهشت: با وجود اینکه شما امروز طوفانی از ایده های جدید تو ذهن دارین یکی دو تا از بهترین های اون رو انتخاب کنین و بعد اونا رو عملی کنین. اگه تلاش نکنین که عمدا میدون دید خود رو محدود کنین از هدر رفتن یه برنامه حتمی جلوگیری می کنین. به جای اینکه از یه فکر و ایده با شتاب به سمت ایده دیگه برید کاری رو که قبلا شروع کرده بودین کلکشو بکنین.

خرداد: برگشت ماه به نشون شما می تونه به روشنی نشون دهنده آب های کدر و گل آلود در تمایلات شما باشه. درک شما از اینکه ماه گذشته چه می خواستین امروز حواس جمع تر شده. بسیار حساس بودن می تونه شما رو از عکس العمل عاطفی تون نسبت به یه موقعیت استرس زا آگاه کرده و از نشون دادن یه برخورد شدید جلوگیری کنه. ببینین که چیجوری تغییرات خلقی شما باعث می شه تا دیدگاه دیگری نسبت به موقعیت گذشته پیدا کنین پس بیشتر از توان تون به دیگری قول کاری ندین.

تیر: شما می تونید امروز بسیار متفکر باشین و الان کار زیادی در این رابطه نمی تونید انجام بدین غیر از این که با یکی از نزدیک ترین دوستان تون در این رابطه بحث کنین. ممکنه کشف کنین که نیاز دارین تا به احساس ناخوشایندی که بواسطه ترس از تغییر بوجود آورده اید پیروز شدین. حالا خوبیش اینه می تونید یهویی یخ فاصله رو بشکنید و داستان تون رو با دیگری تقسیم کنین؛ بقیه باید بتونن که در تجربه شما سهیم باشن. زمانیکه گفتگوی شما در جریانه از این مطمئن شید که یه بازخورد مناسب دریافت می کنین.

مرداد: شما امروز وسوسه شده اید که بخشی از داستان تون رو به روش هایی متفاوت بگید. شما نباید نقاط ضعیف خود رو مخفی بذارین به خاطر اینکه اگه این کار رو بکنین دیگه فضایی واسه دیگری وجود نداره که با شما رابطه برقرار کنه. غرور بیجای خود رو کنار بذارین و اون رو در راهی به کار بگیریدتا بقیه رو از این آگاه کنین که با خودتون صادق هستین و در رابطه با اونا هم قابل اعتماد هستین.

شهریور: امروز رئیس تون روی شما حساب خاص ای کرده تا از دریایی از کارا سربلند بیرون آیید و این کار واسه شما بسیار سخته چون که باید به فکر تامین نیازای خود هم باشین ولی امروز کاراست که یکی پشت سر هم واسه شما پیش میاد. الان زمان اون نیس با افکاری مثل این که چه کاری نمی تونید انجام بدین خود رو اذیت کنین. به جای نگرانی درباره عملکردتون تموم تلاش خود رو واسه کار بکار گیرید. همین واسه یه کار و نتیجه به درد بخور کافیه!

مهر: برگشت ماه به نشون تون شاید توجه شما رو از کاراتون به سمت خود جلب می کنه و راه های زیادی رو واسه تون رو می کنه که به اندازه کافی باحال هستن که بخواین اونا رو کشف کنین. بدیش اینه شما تو یه لحظه نمی تونید روی بیشتر از یه موضوع تمرکز کنین. در میان افکار معقولی که تو ذهن تون هست گردش کنین. یکی از اونا رو انتخاب کنین که با احساسات تون یکی بودن داشته باشه و بعد در مورد اون کاری انجام بدین.

آبان: وقتی واسه تون موقعیت بسیار مهمی بوجود میاد که به نظر می رسد خارج از کنترل شماس دستپاچه و سراسیمه می شید. ماه نشون شما امروز غریب و خیالبافه و کاری هم از دست شما برنمی آید جز اینکه بشینین و تماشا کنین که احساسات تون افول پیدا کرده و ماننده یه جریان آب پیش می روند. اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین شما تصمیم گرفته اید که به عمق احساسات خود پی ببرین با این حال راه حل شما به قدرتمندی همیشه نیس. احتیاجی نیس که به خودتون انقدر سخت بگیرین. اجازه بدید که احساسات عجیب تون شما رو واسه یه گردش آماده کنه؛ فقط از جاییکه شما رو می برند لذت ببرین.

آذر: ممکنه امروز دوستان تون از شما ناامید شن اما احتیاجی نیس که شرایط رو غیر از اون چیزی که هست کنین. در آخر رفتار غیرمعمول اوناس که شما رو سرگرم و حتی هیجان زده می کنه پس احتیاجی نیس که مانع اونا شید. اسلحه امروز شما اینه که کلا همه رو قبول دارین. اجازه بدید تا تکروی هرکی کم بشه و پلکانی شه واسه تعاون و همکاری همه با هم!

دی: امروز بسیار سخته که کارای روزانه کاری خود رو سروقت کلکشو بکنین به خاطر اینکه تمرکز شما بیشتر از همیشه پراکنده س. ماه خودنمای نشون شما در ششمین خونه از “جزییات تون” به راه و روش عملی شما نسبت به کارتون وارد می شه. اما این فقط در مورد فعالیتای بیشتر از اندازه شما نیس؛ بلکه درباره توانایی شما درباره یادگیری همزمان از منابع مختلفه. آگاه بودن از اینکه چه اتفاقی می افتد بهترین راه واسه ساختن آینده تونه!

بهمن: امروز شما در حالت و خلق خوشی و تفریح هستین و حالا خوبیش اینه بیشتر از اینکه فکرش رو بکنین این کار راحته.  تنها مشکل وقتیه که این نکته رو کشف می کنین بیشتر از اینکه انتظار داشته باشیداین کار پیچیده و سخته. انرژی قبلی خود رو واسه موضوعات ساده و بی اهمیت تلف نکنین؛ فقط با نور داخلی و راهنمای خود در روز پیش برید و صبر کنین تا این سختی ها بگذرند.

اسفند: ممکنه امروز کسی از دور وبریا تون کاری  فوق العاده عجیب انجام بده  که شما رو شوکه کنه. به جای اینکه حرفی بزنین که بعدا از گفتن شون پشیمون شید، بهتره  فعلا از عکس العمل نشون دادن  درباره اتفاقات گذشته دوری کنین. اجازه بدین بقیه بفهمن شما تا بحال  احتیاط می کردین، و نیاز به زمان دارین که قبل اینکه بتونین جواب گوی مسئله ای باشین اون رو خوب بررسی کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*