فال روزانه : فال امروز ۱۳ بهمن

فال روزانه ۱۳ بهمن

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: با شور و شوق خیلی زیاد به انتظار آینده نشستن واسه شما خوشاینده. اما همون طوری که ماه پیشگام شما رو تشویق می کنه تا واسه آینده خود خیال پردازی کنین و در رویا بسر ببرین، ممکنه با بی تابی دست و پنجه نرم کنین تا اونجا که دیگه تاب انتظار نداشته باشین. حالا خوبیش اینه، پیش بینی شما قبل اینکه روز به پایان برسه محقق می شه، پس تلاش کنین تا از هر لحظه و هر دقیقه خود لذت ببرین.

اردیبهشت: با وجود اینکه شما تا الان زیر رادار کنترل خوب وایس تاده بودین، اما احساسات شما دوست دارن که خود رو ظاهر کنن و به زودی به اونایی که دور و بر شمان خود رو نشون میدن. هر چی بیشتر تلاش کنین تا رازی رو مخفی کنین، بیشتر پریشون و پریشون میشین. هر چند بهتره بعضی چیزها پیش خودتون و در دل خود شما حفظ شن، اما بهترین کاری که امروز می تونین بکنین اینه که با دور و بریا تون شفاف و روراست باشین. اگه از شما سئوالی پرسیده شد، یه جواب ساده با یه روش رک و روشن می تونه درباره اینکه احساسات تون تازگیا باعث از دست دادن تمرکز شما شده، کارساز و راضی کننده باشه.

خرداد: امروز ممکنه شما حرفای زیادی واسه گفتن داشته باشین، اما که نمی دونین باید از کجا شروع کنین. بدیش اینه، شما ممکنه بقیه رو با احساسات شتاب زده که اشتباه هم هستن به دردسر بندازین. این به خاطر اینه که شما اونقدر سریع عکس العمل نشون می دین که دوستان و افراد خونواده تون نمی دونن در سر شما چه می گذره. چند لحظه جایی بشینین و چند بارنفس عمیق بکشین و اینطوری خود رو آروم کنین. اجازه بدین قبل اینکه دهن تون رو واسه شکوه و شکایت بگشایید، احساسات تون خود به خود پنهون شن.

تیر: امروز شاید احساس یه مرغ مادر رو داشته باشین و دوست داشته باشین که از هر کسی که در دور و بر شماس و از نزدیکان شما حساب می شه نگهداری و مراقبت کنین. شما می دونین چی واسه اونا بهتره و اونا هم حاضر نیستن که هیچ نظری رو بجز نظرات خود بشنون. اما رفتار قاطع شما خود بخود روی اونا تاثیر گذاشته و اونا رو تشویق می کنه تا دور شما جمع شن و به روش خود و نه به روش شما عمل کنن. حالا خوبیش اینه، در این لحظه بدون هیچ سختی ای میشه از اشتباه جلوگیری کرد؛ فقط قبل اینکه خود شما به تنهایی تصمیم بگیرین که واسه بقیه چی بهتره ، از خودشون سوال کنین که چه میخوان!

مرداد: شما در این دودلی هستین که بهترین و عالی ترین ایده های خود رو تا زمانیکه مطمئن شید اونا حتما محقق می شن، مخفی کرده و به تاخیر بندازین. شما نمی خواین که با دیگری گفتگو داشته باشین، به خاطر اینکه بقیه ممکنه ندونن که شما چیکار دارین می کنین. بلکه می خواین درک و حس عادی خود رو قبل اینکه برنامه های خود رو عملی کنین بدست آورده تا مجبور نباشین بعدا دوباره به عقب برگردین و اشتباهات خود رو بازبینی کنین.

شهریور: ممکنه امروز شما در حال تجربه کردن افزایش امواج حس عملگرایی خود باشین که به شما کمک می کنه تا واسه سیاستی که باید واسه هفته آینده در پیش بگیرین خوب فکر کنین. شما حالا فرصتای بسیار خوبی دارین چون که سیاره حاکم شما عطارد مستقیم حرکت می کنه و املاک و قلمرو از دست رفته خود رو باز پیدا میکنه. یادتون باشه که شما نیاز ندارین که همین الان به این فاصله ها پیروز شدین. آهسته و آروم شروع به حرکت کنین و کم کم سرعت خود رو در روزای آینده زیاد کنین.

مهر: سفر کوچیک شما به ناحیه خاطرات تون دیگه تموم شده. شما تازگیا عمیقا درگیر خاطرات و تجربه های گذشته خود شده بودین و حالا بهتره که به لحظه حال برگردین. اما اون به معنی این نیس که شما باید احساسات خود رو فدای عقل و منطق کنین یا اونا رو بدست فراموشی بسپارین. زیرکانه ترین سیاست شما حالا اینه که هم قلب و هم عقل تون رو واسه تصمیماتی که باید در آینده بگیرین، موثر کرده و از هر دو استفاده کنین.

آبان: با وجود اینکه شما تلاش بسیاری می کنین تا بازم روی وظایف تون تمرکز داشته باشین، گیجی و حواس پرتی، شما رو محاصره کرده و مانع شما شده. در ظاهر، یه پیچ خوردگی کوچیک غیر منتظره س، و به تعطیلات آخر هفته شما مربوط می شه که به شما اجازه میده تا زیر لایه سطحی لغزیده و معانی مخفی رو کشف کنین. با این وجود، الان زمان اینه که روی کارای ساده و رو تمرکز کنین. امروز شما می تونین لحظات خوش رو بوسیله توجه کردن به احساسات تون تجربه کنین؛ به جای اینکه تلاش کنین تا اسرار داخلی و مخفی کائنات رو کشف کنین.

آذر: همون طوری که روز شروع می شه، کارای بسیار جدی شمام شروع می شه اگه در طول روز می فهمید که کارای زیادی واسه انجام دادن دارین و وقتی واسه از دست دادن ندارین. حالا خوبیش اینه، در تعطیلات گذشته تفریح کردین و الان آماده اید که روی کاری که در دست دارین متمرکز شید. هر تغییری که لازمه، در رفتار و روش خود بدین و ومشغول به کار شید چون که واقعا وقتی واسه هدر دادن ندارین. پس همین الان شروع کنین!

دی: بقیه ممکنه امروز شما رو به عنوان یه راهنما و مشاور ببینن، به خاطر اینکه انگار شما هوش و استعداد خوبی دارین و پاهاتون استوار به زمین وصل هستن. حالا خوبیش اینه، شما آماده یه مقابله و رقابت هستین، و نباید این فرصتی رو که واسه نشون دادن توانایی که واسه مشخص کردن اختیارات تون دارین رو از دست بدین. هر چند این زمان بسیار جدی و مهمیه، اما تلاش کنین اخلاق سرحال و بانشاط خود رو از دست ندین. شما می تونین در حالیکه زمان خوبی دارین بازم موثر و به درد بخور واقع شید.

بهمن: امروز خبرهای دیگری غیر از اونایی که چشما قادر به دیدن اون هستن، هم هست. شما امروز ممکنه در تفکر و تامل عمیقی غرق شید، که به آسونی از چشم بقیه پوشیده می مونه. ولی اینو حتما درنظر داشته باشین که الان وقتی واسه خیال پردازی نیس. شمابر طبق سناریوهایی که تو ذهن دارین بازی می کنین پس می تونین در مقابل مقابله ها و رقابتایی که در سر راه تون ظاهر می شن خوب عکس العمل نشون داده و تصمیم بگیرین. مطمئن شید که راه حلای جورواجور و متفاوتی رو کشف کردین، واسه اینکه یه راه مستقیم رو انتخاب کنین چون که می دونین بعدا خیلی سخت تر هستش که به عقب برگردین و راه دیگه ای رو انتخاب کنین.

اسفند: واسه شما بسیار مشکله که امروز به بقیه بگید که چه احساسی دارین و به چه فکر می کنین، حتی اگه به روشنی می دونین که همین الان چه احساسی دارین. شما از این هول و هراس دارین که اگه با بقیه درباره احساسات تون صحبت کنین، ناخودآگاه رازی رو که نباید واسه دیگری افشا شه، بروز بدین. اما اگه بخواین همه افکار و اندیشه های خود رو واسه خود نگاه دارین ممکنه بسیار خشک و جدی به نظر برسین یا حتی از نظر احساسی جدا از بقیه بمونین. تموم جربزه و جرأت خود رو جمع کنین تا ترسای خود رو بگذرونین، چون اگه بخواین صبر کنین و زمان رو تلف کنین بعدا واسه تون خیلی سخت تره که بخواین از اون چیزی که تو ذهن تون می گذره صحبت کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *