فال روزانه : فال امروز ۱۳ خرداد

فال روزانه ۱۳ خرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

دعای روز هفتم رمضان

فروردین: امروز شما هر چقدر هم که کار کنین مهم به نظر نمی رسد، واسه اینکه هرچقدر هم که کار بکنین هنوز کافی نیس. یه شخص که ممکنه رئیستان باشه یا یکی از دوستان نردیکتان دوست داره که چیزی که امروز شما روی میز کارتون می گذارید مورد قبول واقع نشه. و اگه بقیه از شما کار بیشتری نخواستند، ممکنه که شما اولین کسی باشین که بیرحمانه در مورد بی کفایتی خودتون قضاوت می کنین. اگه انتظارات شما برآورده نمی شه نگران نباشین؛ دوران منفی بافی شما به سرعت گذشته و شما به زودی به خوش بینی سابقتان برمی گردین.

اردیبهشت: شما امروز نسبت به روزای قبل حال و حوصله بیشتری دارین و خیلی راحت با شخصی که به حرفه شما وارد شده به رقابتی حساس می پردازید. حتی اگه قصد شمام خوب باشه، وضعیتی اتهام آمیز داشتن باعث می شه که بقیه تحریک شن تا علیه شما وارد میدون شن. آگاه بودن از نگرشهای خودتون wاعم از نگرشهای منفی و نگرشهای مثبت درحالیکه به شما اجازه می دهد که قبل اینکه شرایط سخت گسترش پیدا کنن از اونا بگذرید، می تونه همه چیز رو عوض کنه.

خرداد: صحبت کردن در مورد خیلی از موضوعات مورد علاقه تون از نظر احساسی دست یافتنی نیس. رو کردن احساساتتون می تونه براتون مشکل بسازه، اما پیله کردن در رسیدن به اونا می تونه اثر داشته باشه. متأسفانه فقط نیات خوب شما کافی نیس؛ اون چیزی که شما به بقیه می بخشید می تونه واسه اونا مشکل ساز باشه. تا جایی که می تونید خیلی روشن در مورد خودتون حرف بزنین و از حقیقت فاصله نگیرید.

تیر: اگه چیز جدیدی به ذهنتون می رسد خیلی زود در طول روز اونا رو بگید. با اینکه افکار شما رشد پیدا می کنن، شما بیشتر از فشار آوردن نیاز به ایجاد رابطه با اونا دارین. اگه شما مدت زمان زیادی منتظر بمونین فرصت رسیدن به خیلی از چیزها رو دارید. اگه شما رک باشین و فکر بازی هم داشته باشین می تونید به بهترین یافته های نائل شید. اطرفیان شما از صداقتتان تشکر می کنن، حتی اگه بهشون زیان رسونده باشه.

مرداد: درحالیکه شما مثل یه صخره عمل می کنین تا از چیزایی که دوست دارین پشتیبانی کنین، حالا استواری احساسی شما می تونه نقش مهمی اجرا کنه. به نظر می رسد افراد دیگه نیاز به شما داشته باشن و شما تلاش می کنین هر کاری از دستتون برمی آید انجام بدین. اما واقعاً عاقلانه نیس که تموم انرژی تون رو از دست بدین بدون اینکه خودتون عوضش به نتیجه ای برسین، پس صبر کنین تا در آخر به نتیجه برسین. سخاوت بهترین نتیجه س.

شهریور: هدف بزرگ شما به نظر می رسد که واقعاً واسه شما خوب باشه، اما حالا شما چاره ای ندارین که به وعده هاتون عمل کنین. این به معنی این نیس که شما قادر نیستین رویاهایتون رو رو کنین، بلکه به این معنیه که شما می ترسید دست به خطر بزنین. ناامید نباشین، شما می تونید بعداً به اونا بپردازید.

مهر: امروز می تونه روز نشاط بیاری واسه شما باشه، درحالیکه خورشید و عطارد هر دو در نهمین خونه شما قرار دارن. وقتی که ماه هم امروز عصر  وارد این مهمانی کیهانی می شه، از اینکه پیامهای درهم و برهم دریافت می کنین پریشون نشید. از یه طرف شما می دونین که ایده های بزرگی دارین و اونا متوقف نمی شن. اما از طرف دیگه شما نمی تونید تخمین بزنین که چقدر کار در پیش روتون واسه انجام دادن دارین. اگه شما یادتون نره که به طور مرتب زیاده خواهی ها رو کاهش کنین، موفقترین میشین.

آبان: انعطاف ناپذیری یه شخص دیگه بیشتر از اینکه شما رو عصبانی کنه به شما خیال راحت می دهد. حتی اگه با موضوعی مخالف هستین، به راستی شما می تونید واسه آدمایی که خودشون رو باور دارن احترام قائل شید. با تلاش کردن واسه عوض کردن فکر بقیه انرژی تون رو تلف نکنین؛ ً شما همون قدر که وقتی که کوهنوردی می کنین خسته می شید خودتون رو از پا خواهید انداخت. درعوض با صداقت فرق بینشها رو قبول کنین و با اونا موافقت کنین.

آذر: با اینکه شما فکر کرده اید که رابطه دوستی شما بی حرکت مونده است، امروز حرکتی روشن دیده می شه. در اول به نظر می رسد که امکانات همه یه جوره، اما وقتی شما تلاش می کنین تا اتفاقی بیفته، سریع تر از اون چیزی که توقع دارین می تونید موفق شید. آماده باشین تا وقتی که فرصتها ظاهر می شن سریع از اونا بهره بگیرین، اما زیادتر از اندازه به خودتون سخت نگیرید.

دی: شما حالا طرز فکری سنتی دارین و هیچ دسترسی واسه عاشقی کردن بدون حرکات غیرمنطقی ندارین، اما یهو اتفاقی می افتد که نگاه و نقطه نظرات شما تغییر می کنن. شخصی با نقطه نظرات و برنامه های شما مخالفت می کنه، درحالیکه کار کردن بقیه رو با شما سخت کرده. انصراف کردن کمی می تونه به بهتر شدن شرایط کمک کنه ولی به طور کاملً اون رو درست نمیکنه. دوباره به گروه ملحق شید، قدم اول رو وردارین و از نو تلاش کنین.

بهمن: شما امروز فرصتی واسه انتخاب کردن دارین و این انتخاب می تونه شما رو تا مدت زیادی خوشحال تر نگه داره. این واسه شما بسیار خوشاینده. شکستن محدودیتها و قضاوتهای خانوادگی یه مسأله مهم واسه شما هستن، اما شما بعد از این باید خیلی سر خودتون رو شلوغ کنین. حالا خوبیش اینه امروز عصر که ماه وارد برج جوزا می شه شما تمایل زیادی واسه تفریح کردن پیدا می کنین. با خودتون رو راست باشین، هیچ اتفاقی نمی افتد.

اسفند: با اینکه شما امروز تلاش می کنین که واسه کاراتون یه برنامه ریزی ساده ترتیب بدید، اما بازم اونا از کنترل شما خارج می شن. واسه یه مدت از یاد ببرین که هرکاری رو طبق تقویم  انجام بدین، واسه اینکه شما بیشتر از اون چیزی که در توانتان بوده برنامه ریزی کرده اید. مسائل پیچیده رو واسه خودتون روشن تر کنین، وگرنه حتی اگه دلایل راضی کننده ای داشته باشین، ممکنه موفق نشید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *