فال روزانه : فال امروز ۱۳ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال انبیاءفال هندی

فروردین: شما احساس می کنین اگه روی یه سیم فشار قوی گردش کنین، ممکنه جریانات الکتریکی گذشته روشن و خاموش شن. لحظه ای که رعد و برق ضربه می زند و همه جا روشنه، شما فکر می کنین  رازهای جهان رو می دونین، اما در لحظه بعد که  همه جا تاریک می شه نمی تونید به یاد بیارین که لحظاتی قبل چه دیده اید. هر چند شما ممکنه وسوسه شید که این جریانات پشت سر هم رو کنترل کنین، اما باید واسه این کار وقت خود رو هدر بدید. زمانیکه شما عکس العمل خود رو نسبت به تغییرات پایدار می ببینن، خیلی راحت می تونید بر اونا سوار شید و کنترل اون رو دست داشته باشین. هدف شما حالا اینه که در آخر هر کاری که انجام می بدید آسایش و آرامش وجدان داشته باشین.

اردیبشهت: شما امروز توسط عکس العمل یهویی خود متعجب می شید. اگه در گروه های اجتماعی عضو هستین یا در محل کار خود گروهی کار می کنین، ممکنه بسیار مشکل باشه که احساسات تون رو واسه خودتون نگه دارین و از بیان اون جلوگیری کنین تا درگیری بوجود نیاد. اون چیزی که واسه شما مهم و پرمعنیه رو حتما در نظر داشته باشین، حتی اگه اون به معنی این باشه که دیگه نمی تونید جزئی از گروه باشین. راستی و درستی بسیار مهم تر از اینه که شما بخواین موافقت بقیه رو بدست بیارین.

خرداد: این حق شماس که امروز فکر کنین و ببینین چی مهمتره -بیان کردن استقلال و آزادی تون یا اینکه زیر فشار اختیارات و تعهدات خود خم شید و بخواین وظایف بیشتری رو رو دوش بگیرین. این کار ممکنه موجب شه که از وظایفی که در خونه دارین غافل شید. اما هر به چه دلیل انتخاب کنین، نتیجه دقیقا اون چیزی نمی شه که شما انتظارش رو دارین. در آخر، انجام دادن اون چیزی که باعث شه درک و علم شما زیاد شه بسیار مهمتر از اینه که وظایف خود رو رها کنین. در تعطیلات وقت اون رو پیدا می کنین که تعهدات خود رو انجام بدین.

تیر: شما ممکنه خودتون رو از داشتن یه روز عجیب کنار بکشین چون می دونین که طبق برنامه و انتظار شما پیش نمیره. احتمال داره امروز کسی در زندگی شما وارد شه که بدون هیچ دلیلی دنیای شما رو بهم بریزه و شما رو از وضعیت الان خارج کنه. هر چند این هیجان ممکنه شما رو از حالت تعادلی که در زندگی تون وجود داشت بیرون بیاره، اما بهتره که نیروی زیادی رو بکار ببرین تا این قضیه رو ندیده بگیرین. تلاش کنین تغییرات پیش روی تون رو حتما در نظر داشته باشین، این فقط باعث خیلی بد شدن شرایط و شدید شدن مشکلات می شه.

مرداد: شما ممکنه وظایف و تعهدات مالی ای داشته باشین که باید اونا رو همین حالا انجام بدین، اما هنوز قطعه هایی از پازل مشکل شما گمشده هستن. تا وقتی که بتونین همه اطلاعات لازم رو واسه سازماندهی وضعیت خود رو جمع آوری کنین، خیلی سخته که بخواین موقعیت گذشته رو اداره کنین با این وجود، شما نمی تونید همین طور دست روی دست بذارین و هیچ کاری انجام ندین. براساس اطلاعاتی که تا کنون داشته اید تصمیم بگیرین. می تونید وقتی که همه حقایق رو کشف کردین، اون رو اصلاح کنین.

شهریور: ممکنه امروز کسی از دور و بری ها تون کاری  فوق العاده عجیب انجام بده که شما رو شوکه کنه. بیان وجود بقیه می تونه بسیار خارج از موضوع باشه که شما حتی ندونین چیجوری باید به اون فکر کنین. به جای اینکه حرف هایی رو بزنین که بعدا از گفتن شون پشیمون شید، بهتره فعلا از عکس العمل نشون دادن درباره احساسات تون دوری کنین. اجازه بدین بقیه بفهمن شما تا بحال احتیاط می کردین، و نیاز به زمان دارین که قبل اینکه بتونین جواب گوی مسئله ای باشین باید اون رو خوب بررسی کنین.

مهر: ممکنه امروز میان کارای تکراری تون یه معطلی غیر قابل پیش بینی پیش بیاد که شما رو تا حدودی دلسرد کنه. اما می تونه معنی نشاط بیاری به زندگی و کار خسته کننده و خسته کننده شما دهد؛ پس از این فرصت استفاده کنین؛ شاید واسه اراده کردن زمان سختی هستش، چون که نمی دونین راه جدیدی در زندگی تون  انتخاب کنین یا اینکه یه برنامه ساده از فعالیت های معمولی واسه خود انتخاب کنین. زیاد نگران این نباشین که باید چه کاری بکنین؛ اجازه بدید قلب تون شما رو در طول روز در اراده کردن هاتون راهنمایی کنه.

آبان: امروز شاید با نیرویی بسیار خلاقانه از خواب بیدار شده اید و آماده اید که روزتون رو به روزی بسیار خاص تبدیل کنین، اما تصمیمات تون شاید به خاطر شرایط غیر قابل انتظاری لغو می شه یا ممکنه رئیس تون به شما ماموریت سختی محول کنه یا دوستی از شما انتظار مساعدت و کمک داشته باشه، ولی بهر حال شما مجبورهستید زمان زیادی رو واسه کار بذارین، به جای اینکه به تفریح و گردش بگذرونین. یادتون باشه حالا بادهای مهمی در آسمون زندگی شما در حال وزیدنه، پس وقت خود رو واسه این تلف نکنین که در مقابل شرایط غیرقابل دوری ایستادگی کنین.

آذر: تعهدات کاری که دارین ممکنه خیال به کار گیری تعطیلات شما رو به خیالی موهوم تبدیل کنه. این فقط درباره این نیس که باید واسه سروکله زدن با کارای دشوارتان به محل کارتون برگردین یا اینکه درباره زمان سختی که در پیش رو دارین نگران باشین؛ شما نمی خواهید کارها به روال گذشته پیش برن. بلکه می خواهید حتی اگه کمی هم که شده در راه پیشرفت قدم وردارین. فقط به این منظور که تغییر کنن. اما تلاش نکنین که کارا رو به زور و با عجله انجام بدین. زمان زیادی واسه تون وجود دارن و می تونید درزمان اون کاراتون رو با صبر و حوصله و بهتر از الان انجام بدین.

دی: مسئولیت هاتون حالا پیچیده شده. به خاطر اینکه شما در قبال چندین نفر مسئول هستین- و حتی ممکنه وعده و تعهد شما با همدیگه در اختلاف باشن-. الان زمان اینه که با توانایی و لیاقت که دارین شرایط پیچیده و درهم ریخته رو کمی سروسامون بدید. کاملا معلومه، با این شرایط شما نمی تونید هیچ کاری انجام بدین، استعدادها و امکانات تون رو رو کنین و بذارین بقیه بفهمن شما چه کاری می تونید انجام بدین و چه کاری رو نمی تونید. مطمئن باشین بقیه از این صداقت شما تشکر می کنن.

بهمن: در جنگی که پیش رو دارین میان اون چیزی که دوست دارین انجام بدین و اون کاری که بایدانجام بدید، استقلال و بی احتیاجی به بقیه بر مسئولیت هاتون پیروز می شه. اما این یه راه حل دراز مدت نیس؛ این فقط واکنشی موقتیه در برابر اتفاقات گذشته؛ تصمیم ناخودآگاه و یهویی شما ممکنه اونقدر دیگری رو ناراحت کنه که اون مانع برنامهها و پیشرفت های آینده شما شه. از این جنگ عقب نشینی نکنین  که فقط کارا رو سخت تر و پیچیده تر می کنه. اگه واسه زمان طولانی تری بتونین از روبرو شدن مستقیم با اون دوری کنین موفق تر هستین. کمی فاصله گرفتن از این موقعیت به شما توانایی و نیروی جدیدی می دهد که بتونین چشم اندازی جدید به زندگی داشته باشین.

اسفند: شما تا حالا به طرف عقب و جلو درنوسان بوده اید، به خاطر اینکه نمی دونستید چیجوری باید دررابطه ای که دارین بیان وجود کنین. یه لحظه به طور غیر معمولی عصبانی هستین و در مقابل تعهدات تون سرکشی می کنین. لحظه دیگه می خواهید احساسات زخمی شده خود از رابطه قبلی رو با فرد جدیدی درمون ببخشین و دقیقا کاری رو انجام بدین که قبلا گفته بودین. موقعیت های سخت نیازمند عکس العمل های نهاییه. اما اینکه بخواین کنترل خود رو از دست بدین هیچ چیزی رو درست نمی کنه. اونقدر سیاست داشته باشین و زیرکانه عمل کنین تا بتونین زندگی دور و بری ها خود رو از این که هست آسون تر کنین، هم اینکه اینکه این کار زندگی خود شما رو هم آسون تر می کنه!

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *