فال روزانه : فال امروز ۱۳ شهریور

فال روزانه ۱۳ شهریور

فال روزانه

از صبح تا آخر شب بر شما چه می گذره؟!…

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال عطسهفال چوب

فروردین: امروز شرایط شما بیخ پیدا کرده و مسئولیتای کاریتون بر بازی و تفریح اولویت دارن! پس مسائل خیلی زیادی تو زندگیتون به تصمیمات بقیه بستگی داره و شما چاره ای ندارین از بقیه دستور بگیرین. شما واسه تفریح و عیاشی و خوشگذرونی به طور کاملً آماده اید، اما شاید این افراد در مورد کارایی که باید انجام بدین نظر دیگری داشته باشن.

اردیبهشت: فقط صرف داشتن مسئولیتای کاری دلیل نمی شه از لذت بردن صرف نظر کنین. درحقیقت وقتی رو واسه تفریحی منظم و برنامه ریزی شده دادن- مثل زنگ تفریح بچه ها در مدرسه- لازمه فعال تر و سازنده تر شدن شماس. اما اگه این تفریح رو دوست داشتین زیاده روی نکنین. واسه خود برنامه ای جفت و جور کرده و طبق اون پیش برید.

خرداد: امروز شما چاره ای ندارین تصمیم مهمی بگیرین که این تصمیم می تونه بر خونواده تون هم تاثیر بزاره. اگه لازم شد با یکی ازا قوام سن بالا یا دست کم یکی افراد هم سن و سال خود مشورت کنین. مثل اینکه یه نفر پایش رو از محدوده شما بالاتر گذاشته و واسه شما محدودیت ایجاد کرده. در هر صورت شما باید واسه رسیدگی به مسئولیتای خانوادگی هم وقت کافی اختصاص بدین.

تیر: رابطه بهرام و خورشید در سومین خونه شما یعنی خونه آموزش و یادگیری انجام شده و همین موضوع باعث شده شما زمان مناسبی رو واسه شروع کردن یه رشته تحصیلی جدید اختصاص بدین. اما این آرزو سطحی و بی اهمیت نیس، پس به چه دلیل ذهن خود رو با مسائل حاشیه ای و بی ارزش منحرف می کنین؟ کارایی رو انتخاب کنین که به اندازه کافی عملی باشن و بر زندگی تون تاثیر مثبتی بذارن.

مرداد: امروز که رابطه خورشید و بهرام در دومین خونه شما یعنی خونه اعتماد به نفس اتفاق افتاده و نقاط ضعفتون رو براتون روشن کرده، شما بی جهت به خودتون سخت می گیرین. انرژی خود رو ذخیره کنین که بتونین کاراتون رو تموم کنین، در این صورت از نظر کاری احساس خوبی پیدا می کنین. اگه ذهن شما با فکر کردن به اشتباهات گذشته منحرف شده، توجه خود رو روی زمان حال و کارایی که الان می تونین انجام بدین متمرکز کنین.

شهریور: شما توانایی فوق العاده ای در محدود کردن افق فکری خود دارین، پس می تونین روی مهم ترین اهدافتون تمرکز کنین. بعضی وقتا شما انقدر درگیر جزئیات و مسائل حاشیه ای میشین که رسیدن به مهمترین هدفتون رو فراموش می کنین. اما امروز شما می تونین به طور کاملً نیازها و آرزوهای خود رو متعادل کنین و در زمان کمتری بهترین بازده رو داشته باشین.

مهر: دو دل بودن بین تفکرات مبهم و موشکافی کردن حقایق کمی خسته کننده س، به خصوص اگه نتونین اونا رو از هم تشخیص بدین. اگه شما گیج شدین، از کمک گرفتن ترس نداشته باشین. بیشتر اوقات شما تنها کسی بودین که به دوستانتون کمک می کردین. حالا وقتشه که شما روی اونا حساب کنین.

آبان: بهرام و خورشید در یازدهمین خونه تون یعنی خونه اهداف دراز مدت با هم روبررو شدن و شما حتی وقتی که واسه آینده خود برنامه ریزی می کنین می تونین واقع بین باشین. اما حواستون باشه که بهرام هم اینکه می تونه بدبینی رو در شما تقویت کنه. اما خیلی هم نگران این موضوع نباشین چون تا فردا بدبینی شما کمتر می شه.

آذر: اگه شما امروز در کارتون با مشکل مواجه شدید، فکر نکنین که شکست خوردین. عوضش در برابر این مشکلات مقاوت کنین و از اونا درس بگیرین. حتی اگه با وجود تلاش هاتون کار اشتباهی هم انجام دادین، شما حالا شانس دوباره ای واسه اصلاح کردنش دارین و می تونین دوباره تلاش کنین. فقط از اهدافتون دست نکشید؛ حتی اگرشده سخت تر کار کنین تا به چیزایی که می خواین برسین.

دی: الان مسئولیت پذیر بودن وظیفه خیلی سنگینیه؛ شما اگه یه بار تصمیمی بگیرین دیگه نمی تونین به این راحتی تصمیم خود رو تغییر بدین. اگه می خواین به شهر دیگری جا به جایی مکان کنین، شغلتون رو عوض کنین و یا مدرسه و یا دانشگاه خود رو عوض کنین، قبل اینکه هر تصمیمی واسه آینده خود بگیرین، تموم دلایل مخالف و موافق رو خوب بررسی کنین.

بهمن: امروز براتون لازمه در معامله های تجاری که افراد دیگه، شرکتا و اداره های دیگه رو هم درگیر می کنن شرکت کنین. لازمه که با شریک کاری خود خیلی دوستانه صحبت کیند، وگرنه مجبور میشین تموم بار زحمات رو خودتون به دوش بکشین و یا تموم حق بیمه رو خودتون پرداخت کنین. وقتی این مشکلات ظاهر می شن ازشون فرار نکنین، وگرنه اونا روز به روز بزرگتر و سخت تر می شن.

اسفند: اگه شما حالا وظایف خود رو خوب انجام ندین، شاید بقیه بیان و این کار رو براتون بکنن. باحال اینجاس که اگه اونا امروز شما رو سرزنش کنن، شمام به اونا ایراد می گیرین که به چه دلیل در زندگی شما دخالت می کنن. حتی اگرآنها قصدشون فقط کمک کردن باشه، شما نمی تونین خیلی راحت جواب اونا رو بدین. با اینحال شما چاره ای ندارین خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار کنین تا زندگی تون رو تغییر بدین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *