فال روزانه : فال امروز ۱۳ مرداد

فال روزانه : فال امروز ۱۳ مرداد

– ۳ aug

از صبح تا آخر شب بر شما چه می گذره؟!…

فروردین: امروز کارای شما به گونه ایه که نیاز به توجه زیاد داره، اما شما زیاد دوست ندارین که این کارا رو انجام بدین. اما بازم بعضی وقتا شما دارای انگیزه شده و اگه شما کارایی که قصد انجام دادنش رو داشتین انجام بدین دور وبریا تون بیشتر شما رو تشویق می کنن. مهم نیس که واسه سرعت بخشیدن و بهتر کردن کارکرد خود از چی استفاده می کنین؛ مهم اینه که وظایف خود رو به بهترین راه انجام بدین و بعد بعد از این شما وقت کافی واسه سرگرمی و لذت بردن دارید.

اردیبهشت: شما روشی کاربردی و عملی دارین که با اون می تونید روزتون رو تغییر داده و به روزی توأم با لذت و خوشی تبدیل کنین. فقط شما دوست دارین مطمئن شین که همه چیز روبراهه یا نه و همین موضوع باعث می شه خودتون رو موقتاً از لذت بردن محروم کنین. شما نسبت به همه احساس مسئولیت می کنین، اما فقط شما این جوری هستین. اگه بقیه نمی خواهند در کارا با شما همکاری کنن، شاید اونا نباید در خوشیا هم با شما شریک شن.

خرداد: شما با یکی از والدینتون یا یکی از افراد مهم زندگیتون که دورادور شما رو راهنمایی می کرده دعوا می کنین. در اول به نظر می رسد که این شخص مانع پیشرفت شما شده، اما شما می تونید چیزای مهمی از اون یاد بگیرین. الان واقع بین بودن و صداقت داشتن خیلی اهمیت داره، پس در این موقعیت تلاش کنین که به خودتون شک و دودلی راه ندین.

تیر: در حالیکه ماه به بهرام ملحق می شه شما با برنامه های کاریتون درگیر شده اید. اما خوشبختی وقتی فرا می رسد که شما خودتون رو مجبور کنین که با دقت کاراتون رو انجام بدین. هر دفعه که شما یکی از برنامه های قدیمی خود رو اجرا می کنین، شما واسه خوشحال بودن و تفریح کردن آماده تر می شید. اگه کسی به شما فرصت کاری رو پیشنهاد داد خیلی راحت به اون جواب مثبت بدین.

مرداد: امروز زندگی شما سخت تر شده و وقتی تو یه اینجور شرایطی بقیه از شما درخواستی می کنن شما نمی تونید بهشون جواب منفی بدین. شاید شما نمی خواهید اونا ناامید شن و شاید فکر می کنین که اگه الان به اونا کمک کنین بعداً می تونی به اونا تکیه کنین. به هر دلیلی که شما به اونا جواب مثبت دادین، درحالیکه براساس نیازای خود، نه نیازای یه نفر دیگه، تصمیم می گیرید، فرصت رویارویی با مشکلات خودتون رو از دست ندین.

شهریور: حالا که ماه به نشونه شما برگشته امکان داره هممه چیز مثل قبل عالی نباشه و ارتباطش با سیاره بهرام باعث شده شما در مسائل عاطفیتان کمی دچار مشکل بشوید. هنوز شما راضی نشدین که احساسات خود رو با بقیه در میان بذارین، واسه اینکه ماه امروز صبح به بهرام پیوسته س. در آخر انعطاف پذیریتان در حالیکه بهتون کمک می کنه مشکلات عشقیتان رو حل کنین، باعث موفقیتتون هم می شه.

مهر: امروز واسه شما روز پرکار و پر مشغله ایه، به خصوص اگه دوستان و همکارانتون به شما کمک نکنن. حالا خوبیش اینه شما فرصتی دارین که شرایط رو به نفع خود تغییر بدید. به جای اینکه با نارضایتی در مورد شرایط جدیدتون صحبت کنین، به اون چیزی که در جهان عجیب مادی و الهی تون اتفاق افتاده شکل تازه ای بدید؛  این سخن به معنی این نیس که شما نیاز دارین که به دنبال ثروت بیشتری باشین، بلکه به معنی اینه که شما باید به خاطر نعمتهایی که دارین شکرگزار باشین.

آبان: شما مدت زمان زیادی رو صرف فکرکردن روی آینده تون کردین. در حالی که شما تلاش می کنین زندگی متفاوتی واسه خود جفت و جور کنین. به جای اینکه با مشکلات و مقاومتهایی که در برابر شما می شه بجنگین، از تعلقات خاطر و وابستگیایی که شما رو از اهدافتون دور می کنن دست بکشین. اگه شما خودتون رو از انتظارات و انتظارات قبلی خود آزاد کنین، از اتفاقاتی که می افته حیرت زده میشین.

آذر: امروز شما وقتی که با شرایط جدید روبرو می شید، به خصوص بعد از اینکه چند اتفاق عجیب باعث ناراحتی شما شدن، احساس خوبی دارید. اما نباید خیلی هم احساس راحتی کنین، واسه اینکه همه چیز در حال تغییر کردنه. حتی اگه استرسها تموم شده باشن، شاید شما امروز قادر نباشین که به هرچیزی که می خواهید برسین. حالا خوبیش اینه شخصی که قبلاً به شما حسادت می کرده، حالا واسه اینکه با شما همکاری کنه می تونه روش اش رو عوض کنه.

دی:  امروز واسه شما روزی هیجان انگیزه، اما حالا که ماه به نشونه شما برگشته، ممکنه تحمل کردن حالتهای متغیرتان واسه شما سخت باشه. با اینکه زمان نگاه کردن به گذشته تموم شده، اما شما بازم دوست دارین که بیشتر به پشت سرتون نگاه کنین تا به جلو. آمادگی رها کردن اون چیزی که در گذشته بدست آوردین رو داشته باشین. پس روشی بوجود بیارین که  به واسطه اون بتونین واسه ایجاد کردن یه مرز مشخص بین گذشته و زمان حال به خودتون کمک کنین.

بهمن: امروز شما دوست دارین که روابط دوستانه تون عمیق تر شن، اما به نظر می رسد که بقیه از اینکه با شما صمیمی بشن می ترسند. عجیب اینکه یکی از دوستانتون هم فکر می کنه شما از نزدیک شدن به اون دوری می کنین. به جای اینکه احساسات خود رو مخفی نگه دارین خیلی راحت با دوستانتون صحبت کنین. اگه شما با خودتون رو راست باشین، همه چیز زودتر از موقع درست می شه.

اسفند: اگه امروز آدمایی می خوان شما رو به یه ماجرای حادثه ای بکشونن، خیلی رک با اونا صحبت کرده و بهشون بگید که می خواهید تنها باشین. حتی اگه شما احساس کردین که تحت فشار قرار گرفتین، در برابر وسوسه بدبینی و نگرشهای منفی تسلیم نشید. شما وقت ندارین درگیر یه ماجرای تازه شید، واسه اینکه شمام حالا واسه هفته آینده خود هم برنامه ریزی کردین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*