فال روزانه : فال امروز ۱۳ مهر

فال روزانه : فال امروز ۱۳ مهر

فال روزانه ۱۳ مهر

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال عطسه  – فال گروه خونی

فروردین: شما در آستانه جدیدی از زندگی خود هستین که شما رو به منطقه های ناآشنا هدایت می کنه، در جایی که منطق اصلاً هیچ راهی نداره. به جای اینکه طبق برنامه ریزی قبلی خود کار کنین، از عزلت گاه خود بیرون اومده و تموم تجربیات خود چه درست و چه نادرست رو با هم بیامیزید.

اردیبهشت: واسه انجام دادن کارای جدیدتون، حتی اگه دلتون می خواهد تنهایی کار کنین، لازمه که از نزدیک با همکارانتون کار کنین. کنار کشیدن و کم آوردن نمی تونه یکی از گزینه های شما باشه، واسه اینکه بقیه هم تلاش می کنن شما رو درگیر کار کنن. با اینکه این کار خیلی سخته، ولی شما باید از دوستی های خود درس بگیرین. شمام احساسات خود رو بگید و هرچقدر هم بحث کردن براتون سخت بود بازم به گفتگو ادامه بدین.

خرداد: امروز امکان داره یه نفر با عقاید خیلی خوش بینانه وارد زندگی تون شه، اما وقتی خودتون رو در بحث ها درگیر می کنین خبرهای خوش می تونه جدی تر شن. سرباز زدن از همکاری با بقیه کار منطقی ای نیس، واسه اینکه بهتره قبل اینکه دست به عمل بزنین بفهمین که چه اتفاقاتی افتاده نه بعد از اون! محدود کردن انتخاب های خود خیلی بیشتر از قبول کردن همه چیزایی که بهتون پیشنهاد می شه براتون به درد بخور هستش.

تیر: شما امروز باور دارین که عالی و درست حرف زده اید، اما حرف هایی که الان می زنید ممکنه باعث فراری دادن بقیه شه. حتی شاید بعضی از جمله هاتون رو تموم نشده ول کنین، که این موضوع می تونه باعث عصبانی شدن بقیه شه. حذف کردن کارای اضافی و غیرلازم از برنامه روزانه خود می تونه تنش هایی که بین شما و بقیه هست رو کم کنه.

مرداد:شما در بالاترین درجه بازی قرار گرفته اید و آماده پریدن، خلاقیت و خوشحال بودن هستین! اما شما در استفاده کردن از تواناییای خود شک دارین، چراکه نمی خواهید با انجام دادن کارایی که زیاد مهم نیستن انرژی خود رو تلف کنین. تلاش نکنین جذابیت ها و لبخند خود رو مخفی کنین. به بقیه بگید چه احساسی دارین و حتی اگه طبق میل اونا رفتار نکرده اید نگرانی به خود راه ندین.

شهریور: شما دلتون نمی خواهد که در خونه بمونین، ولی امکان اینکه تموم روز بیرون از خونه بمونین وجود نداره، چون که حالا کارای خیلی زیادی واسه انجام دادن دارین. شما حالا در دوره ای از زندگی خود هستین که حرف های شما می تونن تعیین کننده شکست و یا موفقیت تون باشن، پس به خاطرکارهایی که باید بکنین شکایت نکنین و غر نزنین! عوضش تا جایی که می تونید با نگاه و دید مثبت کارای خود رو در داخل خونه انجام بدین و بعد به سر کار برید.

مهر: آرزوهای بزرگ و رویایی در سر داشتن شاید عاقبت کمی ناامیدتان کنه، چراکه ممکنه حوادثی که اتفاق می افتد به اون خوبی که شما در ذهنتون تصور کرده بودین نباشه. با اینحال شما می تونید کارای خیلی زیادی انجام بدین و همین فعالیت و سازندگی شما بهتون کمک می کنه نگرشای منفی مربوط به خود رو اصلاح کنین. خودتون رو با ایده آل هاتون مقایسه نکنین؛ به جای اینکه به کارای تموم نشده خود فکر کنین به کارایی که انجام دادین فکر کنین.

آبان: شما امروز نسبت به وضع مالی خود و یا دست کم نسبت به امکاناتی که دارین خیلی خوش بین هستین. حالا بهرام در نشونه شما قرار داره و انرژی زیادی در خود حس می کنین که شما رو قادر می سازه بیشتر از همیشه کار کنین. اما این انرژی زیاد می تونه خشم و عصبانیت شما رو هم رو کنه، پس راهی پیدا کنین که بدون وسیله احساسات غیر منتظره تون رو خاموش کنین، وگرنه درگیر مسائل می شید که اصلا به نفعتون نیستن.

آذر: الان وقتی جدی بودنه، البته این حرف حتماً در مورد مسائل کاری نیس. شما احساس می کنین که وظایف زیادی دارین، در حالیکه احساسات و چیزهای مورد علاقه تون شما رو به سفری دور و دراز از عجایب می کشوند. فقط یادتون باشه که نتایجی که امروز شما به اونها دست یافته اید، حتماً یافته های صحیحی نیستن. توجه کردن به جزئیات می تونه با جریانی آروم شما رو واسه چند هفته از برنامه تون جلوتر بندازه.

دی: امروز شما به یه دوراهی رسیده اید که فهم و بینشتان به شما چیزی می می گن ولی شما کار دیگری انجام می بدید. بعضی وقتا شما با موفقیت می تونید بعضی از رفتاراتون رو وقتی که با اون چیزی که شما می دونین بهترین رفتاره مغایرت دارن، با دلایل منطقی توجیه کنین. با اینحال امروز شما تلاش می کنین بفهمین چیجوری اعتقادات شما می تونن بر کارتون اثر مثبتی بذارن. پس نباید نگران این باشین که بقیه از شما تشکر کنن.

بهمن: امروز احتمال موفقیت واسه شما بیشتر شده، چراکه به هیچ درخواستی جواب منفی نمی بدید. شما قادر هستین بدون توجه به مشکلاتی که پیش روتون قرار دارن، بازم اهداف خود رو داشته باشین. بقیه این روزا از سرسختی شما حیرت زده شده ان، اما اجازه ندین عکس العمل های اونا شما رو از اهدافتون دور کنه. توجه خود رو روی مقصدتان متمرکز کنین و با پیوستگی و اراده قوی در پیش بردن کارها در همین راه قدم وردارین.

اسفند: حالا که ماه به نهمین خونه شما یعنی خونه اهداف بزرگ انرژی می دهد، وسعت و دامنه فهم و علم شما هم بیشتر شده. به خاطر اینکه ً قادر هستین بالاتر از هدف خود رو هم ببینین، بقیه به خاطر بهره گرفتن از نصیحت هاتون پیش شما می آیند. حواستون جمع باشه؛ شما برسر دوراهی قرار می گیرید و به محض اینکه یکی از اونا رو انتخاب کنین، کسائی که از راه اول سودی عایدشان می شه براتون مشکل درست می کنن. تا جایی که امکان داره هیچ کدوم رو انتخاب نکنین و میونه رو باشین تا موقعی که راه سومی هم نمودار شه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*