فال روزانه : فال امروز ۱۴ آبان

فال روزانه ۱۴ آبان

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین:شما امروز خیلی ایده آل فکر می کنین و این چیز بدی نیس. دست کم فعالیتاتون براساس ساختن جهانی بهتر شکل میگیره. فقط مطمئن باشین آرزوهایی که دنبال می کنین قابل اجرا و کاربردی باشن.

اردیبهشت:شما توانایی دنبال کردن چیزایی که قبل از این شروع کردین رو دارا هستین و امروزه بیشتر از همیشه به واقعیت نزدیک تر شدین. شما دارای منبع بزرگی از انرژی هستین که به ایستادگی و پایداریتان اضافه می کنه. ولی اهداف و مقصد خود رو با دقت انتخاب کنین، چراکه عاقلانه نیس واسه چیزی که به طور کامل بی اهمیته بیخودی تلاش کنین.

خرداد:شاید شما دوست نداشته باشین بخشی از وقت خود رو به پروژه ای خلاقانه اختصاص بدید، امروز شما به انجام دادن کارای باحال تشویق میشین و  به سمت ورزشهای رقابتی تمایل بیشتری دارین. امروز روزی عالی واسه شرکت کردن در فعالیتهای بدنیه، پس زودتر دست به کار شید.

تیر:شما امروز نسبت به کارای سخت خوش بین هستین، اما بقیه زیاد به افکار شما واقف نیستن. این سخن بدین معنی نیس که از روی قصد چیزی رو مخفی می کنین، بلکه فقط دوست ندارین مرحله به مرحله وقایع روزانه تون رو واسه بقیه توضیح بدین. تمرکز کردن روی کارایی که می خواین انجام بدین بهتون توانایی زیادی می بخشه و در آخر تا بعداز ظهر کاراتون رو تموم می کنین.

مرداد:امروز روبرو شدن با سیل اطلاعاتی که به سمتتون سرازیر می شه کارسختیه، چراکه شما بهتر می دونین به منطق تکیه کنین نه تجربه مستقیم. شما واقعا نمی دونین با این اطلاعات چیکار کنین. یادتون نره که سریع عمل کردن موجب بوجود اومدن یه سری جدید از مشکلات می شه. شما اول باید روشی قابل اجرا واسه خود طراحی کنین.

شهریور:خیلی عجیبه که شما نمی خواین چیزی رو موشکافی کنین. شما فقط می خواین احساسات خود رو بشناسین و الان اونا باید به اندازه کافی خوب باشن. با اینحال شما باید با احتیاط عمل کنین، واسه اینکه ماه در برج عقرب شما رو بیشتر از اندازه به خودتون مطمئن کرده، در حالی که عطارد و نپتون افکارتون رو مغشوش کردن.

مهر:شما احساس می کنین که امروز آخرین فرصت واسه تموم کردن چندین پروژه شماس. خوش بختانه امروز یه روز فوق العاده س و شما با سخت کوشی می تونید کارای متنوعی انجام بدین. اما با یه دست نمی توان دو هندوانه برداشت! پس به جای این که تموم کاراتون رو با هم بکنین شما می تونید واسه کارای جور واجور خود برنامه ریزی کرده و بعد هم به اندازه کافی استراحت کنین.

آبان:امروز شما احساس ضعف و ضعیف بودن می کنین.  امروز صادق بودن و درست کار بودن از قوی بودن مهم تره از نشون دادن و بیان کردن نقطه ضعفای خود نترسین، واسه اینکه اگه شما انرژی خود رو واسه مخفی کردن اونا تلف نکنین تموم نقطه ضعفاتون می تونین به توانایی و قدرت تبدیل شه.

آذر:با وجود اینکه دوستان شما فکر می کنن که شما همه چیزتون رو از دست دادین ولی خودتون بهتر میدونید که این جور نیس شما امروز وقتی که انرژی و تواناییای خود رو ذخیره می کنین قوی تر میشین به جای اینکه به سرعت همه چیز رو واسه بقیه افشا کنین یکم صبر کرده و آرامتر پیش برید اگه بخشی از صحبت هاتون رو مخفی کرده و اونا رو واسه روز دیگری بذارین راحت تر می تونید بقیه رو راضی کنین.

دی:امروز شما مجبور میشین تصمیم پایانی خودتون رو مطرح کنین. اگه در محل کارتون سو تفاهمی وجود داشته باشه با نزدیک شدن به افراد هم فکر خود می تونین اونا رو بر طرف کنین. به قدرتای خودتون شک نکنین. وقتی که شما در حال صحبت یا کار کردن هستین منطقی بودن به قدرت شما اضافه می کنه.

بهمن:شما امروز به اتفاقاتی که دور و برتون اتفاق می افته بی توجه تر شدین. هر اتفاقی که امروز اتفاق می افته یا به شما واسه رسیدن به آرزوهاتون کمک می کنه یا اینکه موفقیت شما رو به تاخیر میندازه. با وجود اینکه اهداف بلند مدتتان واسه شما خیلی مهم ان، به جای اینکه به نتیجه کار خود فکر کنین فقط به کارای جدیدی که الان پیش روتون قرار داره توجه کنین.

اسفند:امروز شما حتی بیشتر از اون چیزی که در فکرتون می گنجد، از افراد دیگه تواناتر و قوی تر هستین واقعا شما اصلا تمایل ندارین که به آدمایی که روبروی شما نشسته ان فخر بفروشین. اما اصلا دلیلی وجود نداره که بخواین از وظایف خود به خصوص اونایی که بهتون کمک می کنن کاراتون در راه درستی قرار گیرد، دوری کنین. به تواناییای خودتون شک نکنین، فقط وایسید و بهترین کار ممکن رو انجام بدین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *