فال روزانه : فال امروز ۱۴ اسفند

فال روزانه ۱۴ اسفند

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز اگه کسی بتونه شخص دیگری رو خراب کرده و به کثافت بکشونه، اون شخص شمائید!! اما شما از کسی پول قرض نگیرید، چون که واسه چیزایی که تا بحال دریافت کرده اید باید سخت تلاش کنین. در برابر گرفتن هر نوع کمک و پشتیبانی مالی مقاومت کنین. با پول قرض کردن حتی اگه الان کارتون راراحت کنین، ولی بعدا باید بسیار تلاش کنین تا شرایط به حالت اول برگرده.

اردیبهشت: امروز سیاره بختتون یعنی ونوس، شما رو در حالیکه از طریق قدرت یه عشق عالی فریفته شده و یا حتی آزار دیده اید، می تونه دوباره با عشقتون پیوند دهد. ولی بدیش اینه شما قادر نیستین رویاهایتون رو به واقعیت تبدیل کنین، چون که تموم این رویاها زاییده ذهن خیالپرداز بیشتر از اندازه فعالتان هستن. امروز اصلا نگران بیان عشق نباشین؛ الان فقط از خوشبختی ها ناپیدای زندگی تون لذت ببرین!

خرداد: سیاره بخت شما، یعنی عطارد، امروز تبدیل به یکی از سیاره های مرموز شده و شما رو با جهان های موازی و هم ردیف در رابطه می کنه. امروز در مورد بیگانه ها و یا راهنماهایی که شما رو به هیجان می بیارن صحبت نکنین؛ فقط باید بفهمین که چه کسائی حاضرن واسه ملحق شدن و کمک کردن به شما همراه شن. یادتون باشه که اگه واسه یادگرفتن علم بیشتر از اندازه تلاش کنین، موشکافی کردن تون می تونه ذهن شما رو به روی ابعاد داخلی و الهی جهان ببنده. شما الان نباید هیچ کار خاصی انجام بدین، فقط باید اعتراف کنین که امکان وقوع بعضی از چیزها رو واقعا نمی فهمید!

تیر: شما امروز به خاطر اینکه بتونین خودتون رو واسه فردا که ماه به نشونه تون برمیگرده آماده کنین، باید کارای خیلی زیادی انجام بدین. با اینکه کار شما خیلی راحت روی غلطک می افتد، اما شاید در طول کار با مشکلات زیادی هم روبرو شید. با چیزایی که جلوی راهتون رو گرفته ان نجنگید؛ عوضش نگاه کنین و ببینین که نشونه ها بهتون چه می می گن! اگه شما از این نشونه ها درس بگیرین، بهتون اجازه داده می شه که به مرحله بعدی پا بذارین!

مرداد: امروز شما با اطمینان و اعتماد به نفس بیشتری با مردم برخورد می کنین. باوجود اینکه شما به خاطر ظاهر سرسختانه خود برجسته و مورد توجه شده اید، وقتی که حقایق واقعی بهتون گفته می شه، آماده اید که فکر خود رو تغییر بدید. اما خوش بینی شما می تونه مانع و عامل باز دارنده ای واسه افراد دیگه باشه و اونا از سهیم کردن شما در افکارشون پشیمون شن. پس آگاهانه راه خود رو صاف کنین تا بتونین جایی واسه ایجاد گفتگوهای واقعی و با آگاهی بسازین.

شهریور: امروز حتی بهترین برنامه ها هم ممکنه به آخرسر نرسند، با نگران شدن به خاطر اتفاقات روی داده انرژی تون رو تلف نکنین. درعوض روی چیزی که الان دارین تمرکز کنین. شما ایده ای تو سرتون داشتین که به روشی که شما در نظر داشتین عمل نکرده و ممکنه خطرات و خطر هایی واسه اون وجود داشته باشه. بزرگترین قدرت و توانایی شما انعطاف پذیری تونه، در حالیکه به رویدادهای گذشته عکس العمل نشون می بدید، شما حتی راه های بهتری رو واسه رسیدن به اهدافتون پیدا می کنین.

مهر: امروز شاید تعداد رابطه های شما بیشتر شه، چون که ونوس یعنی سیاره فرمانروای شما پیام هاتون رو از بین سیاره و عوامل بیگانه و خارجی می گذراند. اما باوجود ونوس دوست داشتنی در هفتمین خونه تون یعنی خونه دوست و شریک و عطارد در هفتمین خونه تون یعنی خونه -بیان وجود کردن- صحبت های عاشقانه و عاشقونه شما می تونه با یه فرد خاص به طور عمیقی رابطه برقرار کنه. نگران این نباشین که افراد دیگه چه فکر می کنن، انچه در قلبتون دارین و فکر می کنین درسته رو بگید، بقیه هم مطمئنا متوجه می شن.

آبان: شما در عالم خیال دوست دارین با وجود تموم محدودیت ها و مشکلاتی که جلوی راهتون قرار گرفته هم کارتون رو خوب انجام بدین. شما می دونین که عمل کردن به قوانین کار خیلی خوبیه، اما کنترل کردن اون از دست شما خارج شده. شاید احساس می کنین که دست و پای شما رو بسته ان و می خواهید محدودیت هاتون رو از بین ببرین. اما امروز تلاش نکنین زیاد کار کنین، وگرنه موقعیتی رو خراب می کنین که در واقع آنقدرها هم که شما فکر می کردین بد نبوده.

آذر: شما امروز در حالیکه از یه کار به سراغ کار بعدی می روید بدون اینکه لزومی در این ببینین که کاری رو که شروع کرده اید تموم کنین، کمی احساس پریشونی و پریشونی می کنین. حالا شما دوست دارین هرکاری که شروع کردین رو تا آخر ادامه بدید، اما خیلی راحت حواستون پرت می شه! توجه کردن به رویاهایتون الان مثمرثمرتر از تلاش واسه ثابت کردن سازندگی تونه.

دی: امروز بهرام عصبانی در امتداد و برابری عجیبی قرار گرفته و شما می تونید تضادها و اختلاف های سیاره بخت خود رو حس کنین. معمولا با وجود بهرام ادعا کردن و مدعی بودن کار سختیه، اما امروز این سیاره ۱۸۰ درجه چرخیده س! درحالیکه نشونه شما رو در مورد توانایی هاتون واسه حل کردن مشکلات گذشته به شک انداخته ان، شما هنوز مطمئن نیستین که چیجوری می تونید اونا رو تفسیر کنین. استراحت کردن تضمین می کنه که به کمال رسیدن واسه شما از هر فعالیت خاص دیگری مهم تره. هرچیزیکه حس کردین رو بگید و مطمئن باشین که اشنتباه نمی کنین.

بهمن: شاید فرصت این رو داشته باشین که با روشی متفاوت نظر خود رو بگید، اما وقتی این کار رو شروع کنین خودتون می فهمید که از چیزی که پیش بینی می کردین پیچیده تره. باهمه این احوال الان زمان عقب نشینی کردن نیس. شما شاید الان نتونین فوری تاثیر کارایی که کرده اید رو ببینین، اما هرچه جلوتر برید احساستون فرق می کنه. انقدر اتفاقاتی که افتاده رو موشکافی نکنین؛ واسه اینکه واقعا لزومی نداره همه جزئیات رو بدونین!!

اسفند: شما امروز کارای خیلی زیادی پیش رو دارین و در عین حال لبخند لحظه ای از روی لبان تون محو نمی شه، اما افراد دیگه شاید زیاد بهتون توجه نکنن! حتی اگه اونا از شما جواب سرراست و مستقیم بخوان، شما با نرمی و انعطاف پذیری از این تحقیق و جستجو عقلی اونا سرباز می زنید. اما باید کمی بیشتر حواستون رو جمع کنین، واسه اینکه امکان داره بعضی افراد اونقدر شاخک های حساسی داشته باشن! که حتی بدون اینکه بفهمین به فایل آدرسها و یا باکس میلتون دسترسی داشته باشن!! اگه واقعا نمی خواهید که کسی به زندگی خصوصی تون سرک بکشه پس نگهداشتن حریم ها ایده عاقلانه ایه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *