فال روزانه : فال امروز ۱۴ بهمن

فال روزانه : فال امروز ۱۴ بهمن

فال روزانه ۱۴ بهمن

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: با اینکه امروز نسبت به زندگی خوش بین هستین، اما می تونید احساس کنین که اتفاقاتی داره می افتد که نگرانی و اضطراب واسه شما ایجاد می کنن. اما به این معنی نیس که شما از تغییر می ترسید و مخالف اون هستین؛ فقط به این خاطره که دلواپس این هستین که نکنه طرح ها و برنامه هایی که واسه خودتون دارین خراب شن. انرژی تون رو صرف این نکنین که با تلاش بسیار بخواین روال زندگی رو به همون روش قدیمی برگردونین. به جای جنگیدن با تغییر، با آغوش باز به استقبال شون برید. منتظر چه هستین؟ از همین حالا شروع کنین!

اردیبهشت: الان زمان اینه که با همکاران تون تصمیم بگیرین که توان تون رو با هم روی یه کار واحد بذارین تا بهتر به نتیجه دلخواه برسین، این کار گروهی بهتر و سودمندتر از اینه که هرکی بخواد کار خودشو بکنه و کاری به بقیه نداشته باشه. شما خیلی راحت می تونید با بقیه روابط از روی دشمنی ای داشته باشین، اما این روابط واسه هیچ کدامتون سودی نداره. توجه کنین که در کار، بقیه چه پیشنهاداتی میدن و این رو هم مدنظرتان بذارین که نیازای شما چیه. بعد می تونید تصمیم بگیرین که از کجا شروع کنین.

خرداد: سیاره حاکم شما عطارد، امروز به خاطر اینکه اورانوس از راه خودش خارج شده و سد راه اون شده، دچار استرس و ناراحتی شده. اگه در محل کارتون پیغامی گرفتید که شما رو پریشون و ناراحت کردسعی کنین که اون لحظه هیچ تصمیمی نگیرید تا کارا رو خراب تر نکنین. عوضش، اجازه بدید که این درگیری و ناراحتی راه خودشو بره. شما باید در آخر تصمیم خود رو بگیرین و اجازه بدید که بقیه هم حتی اگه جواب روشن و دقیقی نداشته باشن موضع خود رو رو کنن. پس عجله نکنین!

تیر: ممکنه این روزا از اینکه نگران و مضطرب باشین از اینکه نمی دونین در آخر از دل تون پیروی کنین یا عقل تون؛ حقایق یه طرف جمع شده ان، اما دل شما چیز دیگری می گوید. اطلاعاتی که امروز دریافت می کنین محکم و مورد اعتماد نیستن. ممکنه اون چیزی که فکر می کنین امروز درسته، فردا اشتباه از آب دربیاد. ممکنه حتی در اختلاف با عقایدتون باشه، اما شما به احساس تون اعتماد کنین. مطمئن باشین که غریزه شما هیچ وقت گمراه تون نمی کنه.

مرداد: شما می تونید هیجان نشاطی رو که داره به سمت تون میاد، در هوا حس کنین، که نیازتون به ثبات و پایداری رو به بارزه دعوت می کنه. معمولا، شما می خواهید که به خودتون خوش بگذرونین، مخصوصا اگه تازگیا به سختی کار کرده باشین. پس شاید نمی تونید در مقابل یه دعوت خیلی مهم ایستادگی کنین. در آخر، بهتر اون هستش که کاری غیر ازکارهای معمولی انجام بدین که اجازه نمی دادن شما کمی تفریح کنین.

شهریور: شما با حجمی از اطلاعات روبرو هستین که واسه تون سخته که بخواین همه اونا رو جمع و جور کنین و سروسامون بدید. فقط وقتی که فکر می کنین چه باید بکنین، می تونید چیزای دیگری یاد بگیرین که راه متفاوتی رو پیش پاتون بزاره. تصمیمات لجوجانه نگیرید. به خاطر اینکه مجبور می شید که به محض اینکه خواستین کارتون رو شروع کنین افکارتون رو تغییر بدید. بهتره که کمی این احساس تعهدتون رو کنار بذارین و راهی واسه خود باز نگه دارین.

مهر: حتی اگه امروز یه قرار ملاقات بسیار مهم داشته باشین، ممکنه اتفاقاتی براتون بیفته که مجبور شید اون رو به وقت دیگری بندازین. شاید شما مسئول باشین که کارای بیشماری رو در کم زمان یانجام بدید، اما ممکنه انتخاب دیگری نداشته باشین. اگه روال عادی زندگی تون امروز دچار تغییراتی شد و مجبور شدید برنامه ریزی دوباره ای داشته باشین نگران و مضطرب نشید. فقط با جریان تغییرات پیش برید و بهترین کاری که می تونید رو انجام بدین و مطمئن باشین بقیه هم شما رو پشتیبانی می کنن.

آبان: افکار عالی و رویایی تون امروز ممکنه که مورد آزمایش قرار گیرند. اگه بخواین با بقیه درگیر شید، فکر نکنین که هیچ کاری رو درست انجام نداده اید. این ممکنه به خاطر این باشه که شما تصمیمات تون رو فقط و فقط براساس ارزش های خودتون می گیرید و کاری به این ندارین که در جهان واقعی چه خبره. احتیاجی به این نیس که بخواین باوراتون رو تغییر بدید. فقط روش تون رو واسه رسیدن به اهداف تون تغییر بدید.

آذر: شما حس ششم فوق العاده ای دارین و می تونید حدس بزنین که در آینده چه اتفاقاتی براتون می افتد. اما امروز به مانع سختی برخورد می کنین. حل کردن این مشکل ممکنه خیلی آسون نباشه، اون رو حتما در نظر داشته باشین که ممکنه همین مشکل براتون سرنوشت ساز باشه. به جای اینکه دنبال یه راه حل ساده و سریع براش باشین، تلاش کنین یه راه پیدا کنین که شما رو در دراز مدت به راه تون برسونه.

دی: امروز ممکنه به احساسی دست پیدا کنین که شما رو به جایی برسونه درست خلاف جهتی که تا به امروز فکر می کردین. واقعا، ایده جدید شما شاید برخلاف ایده های بقیه هستش. راه آسونی نیس چون که احتمال اون می رود که طی روزای آینده با ایستادگی و مقاومت روبرو شید. پس، بهتره که حالا از غریزه تون کمک بگیرین و از راه های قدیمی دوری کنین.

بهمن: عطارد حُقه باز خطوط ارتباطی دَرهم بَرهمی داره و تلاش می کنه که پیام هایی رو به اورانوس استوار برسونه. بدیش اینه، شما نمی تونید حالا به افکارتون اعتماد کنین؛ به خاطر اینکه قادر نیستین که تشخیص بدید کدوم درست و کدوم غلطه. می تونید از فرضیات تون استفاده کنین که درباره این اطلاعات گم شده تنها راهیه که دارین. اما نتیجه تون به خیال نزدیک تره تا با واقعیت. تا می تونید مشغول باشین، اما تا وقتی که هوا واسه تون صاف و یه دست شه صبر کنین تا بتونین موضع جدیدی واسه موضوعی خاص در پیش بگیرین.

اسفند: این خیلی گیج کننده س که ندونین به کی می تونید اعتماد کنین. توانایی ترسیم شما ممکنه امروز اطلاعات باارزشی براتون داشته باشه. و این همه اون چیزی که شما تا حالا می دونستید رو نقض می کنه. در فرضیات بقیه غرق نشید، حتی اگه احساس می کنین که مجبورین که راهی رو انتخاب کنین که فکر می کنین به سختی شما رو درگیر می کنه. چند روزی صبر کنین تا بفهمین که چیجوری جنگ تموم می شه قبل اینکه بخواین یه راه رو از بین دیگری به زور انتخاب کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*