فال روزانه : فال امروز ۱۴ تیر

فال روزانه : فال امروز ۱۴ تیر

فال روزانه ۱۴ تیر

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما دوست دارین واسه رفتن به یه جشن به بقیه ملحق شید، اما نمی خواین تموم وقتتون رو بیرون از خونه بگذرونین. وقت گذارنی کردن و غذا خوردن  با دوستان واسه شما سودمنده، اما در آخر شما می خواین که بخشی از وقتتون رو به استراحت کردن اختصاص داده و تنها باشین. نگران این نباشین که اعتبار اجتماعی تون خدشه داره شه. با شناسایی کردن نیازای واقعی خود بیشتر به خودتون اهمیت بدین.

اردیبهشت: با وجود اینکه خیلی از دوستان شما می خوان تو یه مهمانی شرکت کنن، شما مهمانی رفتن رو به آخر هفته موکول کردین و نمی خواین زیاد براشون انرژی صرف کیند. شما کارای زیادی پیش روی خود واسه انجام دادن دارین و می خواین نیروی خود رو واسه وقتی که بهش نیاز دارین ذخیره کنین. اما یادتون باشه که بعضی وقتا شرکت کردن در جمع و تفریحات کردن هم می تونه با روشی متفاوت به شما نیروی تازه ای بده.

خرداد: قبل اینکه تعطیلات آخر هفته فرا برسه نباید نگران اون باشین. و الان کاری رو بکنین که از انجام دادنش حال می کنین. واسه اینکه ماه برج اسد در سومین خونه شما قرار گرفته و شایدً باعث می شه امروز روز هیجان انگیزتری داشته باشین. اما زیادتر از اندازه هیجان زده نشید وگرنه بعداً از کارایی که کردین پشیمون میشین. درگیر شدن با مسائل عاطفی از زدون اونا از ذهن لذت بخش تره.

تیر: شما معمولاً زیادتر از اندازه مناسب پول خرج می کنین، به خصوص اگه تو یه مهمانی نقش میزبان رو داشته باشین. البته شما می خواین با جفت و جور کردن بهترین غذاها و نوشیدنیا احساس خوبی رو در بقیه بسازین، اما ممکنه این موضوع اونقدر که واسه شما مهمه واسه اونا مهم نباشه. اگه شما زیادتر از اندازه پول خرج کنین، تنها نتیجه ای که داره اینه که در آخر هفته با کمبود بودجه مواجه میشین.

مرداد: منطق به شما حکم می کنه که از چیزای بسیار ساده لذت ببرین و به اونا راضی باشین، اما ماه در نشونه تون شما رو وسوسه می کنه که وقتی که بقیه در حال تفریح کردن هستن شما به دنبال کسب مال و ثروت باشین. شما حالا قصد میان بر زدن ندارین و مطمئناً دلتون هم نمی خواد افراد دیگه به شما بگن که چه کاری باید بکنین استقلال طلبی شدید شما از هر مانعی که سد راهتانه پیشی میگیره. الان دلیلی واسه تگران شدن وجود نداره.

شهریور: وقتی که شما واسه کمک کردن به فردی پیش قدم میشین مهارتهای منظم شما می تونه اون فرد رو نجات دهد. شما اصلاً دوست ندارین که در جلوی جمع به بقیه کمک کنین؛ و واقعاً دوست ندارین که شناخته بشوید. بیشتر وقتا همین که بفهمین کار سخت شما مؤثر بوده احساس رضایت می کنین و شما می تونین هر تصمیمی که گرفتین رو کلکشو بکنین.

مهر: شما امروز واسه نشون دادن هنرهایتان آمادگی دارین، پس هر جلسه اجتماعی می تونه واسه شما تبدیل به مرحله ای زود گذر باشه. شما دوست داره مطرح بشوید و مورد تشویق واقع شید، اما هنوزم می خواین که چیزی رو به عنوان ذخیره نگه دارین. بقیه همه حقایق رو به طور کامل نمی دونن و شما بهتر می دونین که واسه یه مدت اونا رو ازشون مخفی نگه دارین. در برابر وسوسه رو کردن اون مقاومت کنین واسه اینکه هیچ عجله ای واسه افشا کردن وجود نداره.

آبان: وقتی که قوانین و محدودیتها خوب تعریف شن شما خیلی راحت می تونین همون کارایی رو بکنین که قصد انجام دادنش رو داشتین. اما امروزه با در نظر گرفتن اینکه این مرزها تعیین نشده ان شرایط خیلی نامرتب شده. وقت خودتون رو واسه شناسایی کردن این مرزها تلف نکنین. فقط به قرارداده های اجتماعی  توجه کنین، واسه اینکه این کار مطمئناً می تونه شما رو از دردسر دور نگه داره.

آذر: امروز شما نمی تونین به حرفه های منطقی گوش بدین و حتی اگه بتونین، شایدً بازم این کار رو نمی کنین. شما گزینه های بسیار ساده ای واسه انتخاب کردن دارین؛  یا به تفریح و شادی کردن مشغول شید و یا خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار کنین تا در روزای دیگه بتونین تفریح کنین. وقتی که شما تصمیم می گیرین به پیک خوب برید و بعد هم می خواین زود برگردین، بقیه زیاد تعجب نمی کنن. ذهن شمام حالا در فراغت کامل هست، پس تا جایی که می تونین از زندگی لذت ببرین

دی: شما حتی اگه در مسافرت باشین براتون سخته مسئولیتهایی رو که رو دوش تون نهاده شده رو قبل از تموم کردن به حال خود رها کنین. شما بهتر می دونین اول کارتون رو تموم کنین و بعد استراحت کنین. اما امروز شاید نتونین این کار رو بکنین. واسه اینکه خونواده  و دوستانتون از شما توقع دارن در گفتگوها و کارای سطحی اونا شرکت کنین. مقاومت کردن بی فایده س؛ فقط باید در این جشن و شادی با اونا همراهی کنین و بعد به سر کار خود برگردین.

بهمن: امروز شما می تونین یه شریک و همراه کامل واسه لحظه های خوب خود داشته باشین، ولی شما نمی تونین خوب این نقش رو واسه طرف مقابل خود بازی کنین. شما به جای اینکه با یه نفر دیگه همراه بشوید، بهتر می دونین آزادی این رو داشته باشین که هر کاری دلتون می خواد انجام بدین. با اینحال اگه کمی صبوری از خود نشون بدین، می تونین هم به نیازای خود برسین و هم بقیه رو خوشحال کنین.

اسفند: حالا خوبیش اینه، ایده پیک خوب رفتن با خونواده و یا ناهار خوردن با اونا انگار واسه شما بسیار به درد بخور باشه. شما می خواید موقتاً مشکلات مربوط به کار و همکاران خود رو از یاد ببرین. و حالا بیشتر از هر چیز نیاز دارین که بر احساسات و نیازای شخصی خود متمرکز شید. یادتون نره که شما زمان کافی واسه رسیدن به کاراتون رو دارین، پس می تونین وقتی رو هم به خود فرجه داده و استراحت کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*