فال روزانه : فال امروز ۱۴ خرداد

فال روزانه ۱۴ خرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

دعای روز هشتم رمضان

فروردین: شما دوست دارین که بقیه احساسات رو راست تون رو بفهمن، اما نشون دادن آسیب پذیریتان کاری پرخطره. گوش کردن به سخنان بقیه می تونه شما رو از ترسهایی که به دردسرتان می اندازند رها کنه. صحبت کردن در مورد احساسات چیزی دو طرفه س و ماه جدید در سومین خونه تون شما رو نصیحت می کنه که به همون اندازه که به بقیه اطلاعات داده اید، از اونا اطلاعات بگیرین.

اردیبهشت: اگه شما از درگیر شدن با مسائل مالی خسته شده اید، حالا واسه بررسی کردن اون چیزی که باید بکنین تا به راه قبلیتون برگردین زمان مناسبیه. ماه جدید خرداد در دومین خونه شما قرار داره و تلاش می کنه تا به شما نشون بده که چیجوری می تونید احساس امنیت بیشتری داشته باشین. با اینکه رسیدن به چیزایی که دوست دارین زمانبره، ولی همین الان هدفهایتان رو طبقه بندی کنین و کارایی رو که شما رو به اونا نزدیکتر می کنه انجام بدین.

خرداد: امروز که ماه جدید در علامت شما قرار داره روزی جدید و طالع بینانه در سال واسه شما هستش. این اتفاق رو با تعهد دادن در مورد اون چیزی که می خواهید در شش ماه بعدی بکنین، جشن بگیرین. یادتون نره که عطارد رو به عقب رفته، پس ممکنه که شما قدم اولتون رو اشتباه وردارین. از اشتباه کردن نترسین؛ فقط شرایط رو سروسامون داده و دوباره تلاش کنین.

تیر: امروز شما واسه اینکه بتونین به آرزویتان که همون به درد بخور بودنه برسین زیادتر از اندازه پریشون شده اید. اما یادتون باشه که موفقیت گونه های متفاوتی داره. چون که ماه در دوازدهمین خونه اسرار شما قرار داره، شاید شما نتونین هرچه رو که بقیه می تونن بینن انجام بدین. وقتی که شما به احتمالاتی که هیچ وقت به حقیقت نمی پیوندند فکر می کنین، می تونید از تمرینات ورزشی فکری بهره بگیرین. هر فکر جدید رو، حتی اگه غیر واقعی به نظر رسید رد نکنین. شما بعداً می تونید افکار غیر لازم رو از بقیه جدا کنین.

مرداد: ماه جدید در یازدهیمن خونه روابط اجتماعی شما می تونه وارد دوره جدیدی از فعالیت با دوستان و خونواده شه. حتی اگه شما در درون خود نامطمئن و نگران باشین، حالا بقیه توانائیهای شما رو می بینن نه ضعفهایتان رو. به هر حال حواستون جمع باشه، شما نمی تونید نقطه ضعف هاتون رو رد کنین و نمی تونید خودتون رو از کسائی که بیشتر از همه دوستشون دارین جدا کنین.

شهریور: با اینکه ماه جدید جوزا می تونه انرژی شما رو به دور و بر پراکنده کنه، ولی زمان مناسبی جفت و جور کرده تا پروژه جدیدی رو در محل کار شروع کنین. توانایی طبیعی شما در متمرکز کردن توجهتون بر یه موضوع قبلاً آزمایش شده و شما تلاش می کنین که کار بعدیتون رو به گونه ای شروع کنین که هم زمان به موضوعات جور واجور بپردازید. بعضی از مردم می تونن از کارکرد چند تکلیفی پشتیبانی کنن، با اینحال، حتی اگه مجبور باشین در تصمیم خود تجدید نظر کنین به نفعتونه که فقط یه انتخاب داشته باشین.

مهر: مطمئناً شما می تونید برنامه ریزی کنین که به مدرسه برگردین یا واسه تعطیلات بعدی تون رویاپردازی کنین، اما اگه واقعاً می خواهید که اینا اتفاق بیفته، نیاز دارین که جدی باشین. حالا صحبت کردن واسه شما راحته و کلمه ها خیلی راحت به کمکتون می آیند. به جای آسمون ریسمون به هم بافتن یکی از اهداف مهمتون رو بنویسین و به خودتون تعهد بدین که هرکاری که شما رو به این هدف می رساند انجام بدین.

آبان: امروز ماه جدید جوزا وارد هشتمین خونه شما شده، و وقتی که شما درباره موضوعاتی صحبت می کنین که دوستانتون بهتر می دونن با شما وارد بحث نشن، به اونا سخت می گذره. پس وقتی آرزوی شما واسه داشتن روابط دوطرفه عمیق و پرمعنی باعث نمی شه که بقیه احساس امنیت احساسی داشته باشن، تلاش کنین که روش تون رو متعادل تر کنین.

آذر: تازگیاً روابط دوستی شما مورد تأکید بوده و امروز هم که ماه جدید در هفتمین خونه شراکت شما قرار داره به این منوال ادامه می دهد. اما حالا تنها چیزی که فرق کرده اینه که شما واسه کارایی که می خواهید انجام بدین نسبت به قبل بیشتر از بقیه درخواست کمک می کنین. با اینحال یادتون باشه که قدرت سوءتفاهم خیلی زیاده، پس از کلمه های ساده استفاده کنین و اگه قبلاً شروع بدی داشته اید در مورد اینکه بخواین کار بزرگی رو شروع کنین تأمل نکنین.

دی: شاید شما فکر می کنین که اگه طرز فکرتون رو تغییر بدید، همه چیز هم عوض می شه. اما ترک کردن عادتهایی که تبدیل به بخشی از زندگی روزانه شما شده ان کار آسونی نیس و به ایستادگی بدنی نیاز داره. امروز ماه جدید در ششمین خونه شما قرار داره و به این نکته اشاره داره که برداشتن یه قدم کوچیک در راه درست از تلاش کردن واسه یه شبه به هدف رسیدن مؤثرتره.

بهمن: امروز حجم کارایی که شما باید بکنین مهم نیس، بلکه موضوع مهم اینه که شما به تفریح نیاز دارین. حتماً تفریح به این معنا نیس که شما نیاز دارین که از مسئولیتهای تون شونِه خالی کنین؛ بلکه این معنی رو می رساند که اگه شما از کاری که انجام می بدید لذت ببرین، بیشتر هم فعالیت می کنین. تصمیم گیری با خود شماس؛ شما می تونید به خاطر کارایی که می خواهید امروز انجام بدین گله و شکایت کنین یا اینکه می تونید روشتان رو تغییر داده و درهر صورت روزی دلنشین واسه خود بسازین.

اسفند: شما حتماً کسی نیستین که در مورد مسائل خصوصیتان صحبت کنین، اما ماه جدید در چهارمین خونه تون ممکنه شما رو تشویق کنه تا در مورد نیازای شخصی تون صحبت کنین. حتی اگه این کار آسون نباشه، وقتی شما با وارد کردن شخص دیگری به مسائل شخصیتون، آسیب پذیری خود رو نشون می بدید، حتماً به نتیجه ای می رسین. بی پرده سخن بگید، واسه اینکه اگه شما خیلی مشخص در مورد احساسهایتان صحبت کنین، خیلی سریع به یافته های مثبتی می رسین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *