فال روزانه : فال امروز ۱۴ دی

فال روزانه : فال امروز ۱۴ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال مسافرتفال موفقیت

فروردین: شما امروز احساس شلوغی و همهمه می کنین، انگار که دنیا به آتیش کشیده شده!! با این وجود هر چی که می گذره اطمینان تون به خودتون کمتر می شه. حس و حال شما همیشه در حال تغییر کردنه و به خاطر همین پیام های درهم برهم و پیچیده ای دریافت می کنین و هم اینکه در مخفی کردن احساسات تون زیاد موفق نیستین. بااین وجود به نفع تونه که بین مسائلی که سریع باید بهشون رسیدگی شه و اهداف بلند مدتان تعادل برقرار کنین. شما بیشتر از چیزی که فکر کنین وقت دارین.

اردیبهشت: اگه شما وقت خیلی زیادی رو با دوستان و خونواده تون گذرونده اید، الان خیلی واجبه که زمان بیشتری واسه خود بذارین. حتی اگه ساعات خیلی کمی هم در خونه باشین، بازم به طور کاملً آمادگی دارین که به طور نسبی در رفتاراتون بازنگری کنین. با اینکه وسوسه شده اید پروژه جدیدی رو شروع کنین، ولی حالا تموم کردن کارایی که نیمه کاره رهاشون کرده بودین از اهمیت بیشتری برخورداره، اون وقت شما واسه هفته های آینده که در پیش رو دارین آماده میشین.

خرداد: شما امروز اشتیاق دارین که دوباره به دوستان تون ملحق شید، چون که به طور کامل واسه چیزای جدید که در زندگی تون هستن شور و هیجان دارین. حالا خوبیش اینه الان متعادل کردن آرزوهاتون به خاطر فعالیت های اجتماعی با احساس نیاز واسه ایستادگی داشتن واسه شما به اندازه کافی اهمیت داره. اگه از تعطیلات تون خوب استفاده نکرده اید، اعتماد کردن به غریزه تون اهمیت بیشتری داره. بعد از گذشت مدت زمان زیادی شاید به یاد نیارین که یه مهمانی رو از دست داده اید، واسه اینکه عوضش وظایف تون رو انجام داده اید.

تیر: شما امروز بر سر دوراهی قرار گرفته اید. شاید دلتون بخواد که با عجله از این دوراهی بگذرید، پس می تونید از شر اون خلاص شده و راه دیگه ای رو انتخاب کنین. اما وقتی که شروع می کنین، می ببینن که راه های بسیایر خیلی از اونا منشعب می شه و اون راهی که شما در زندگی تون برمی گزینید اثرات طولانی یه مدت داره. پس چیزی که اول براساس حس و غریزه شروع می کنین تا مدت ها می تونه اثرات خود رو داشته باشه. مهم نیس که چقدر از کارتون لذت می برید؛ فقط نباید عجله کنین. همه چیز رو به حال خود بذارین، زمان اون رو حل می کنه.

مرداد: لزومی نداره درباره جایگاه و موقعیت خود زیادی بزرگ نمایی کنین؛ چراکه کمتر حرف زدن از زیادی حرف زدن بیشتر اثر می گذارد. یادتون نره که سستی ها و ضعف هاتون شما راگول زده و شما وسوسه می شید بیشتر از اون چیزی که حس می کنین به خودتون اطمینان کنین و براتون مانع ایجاد می کنن. مغرور بودن به خود باعث عقب گرد شما می شه. باوجود اینکه اگه به روشنی خود رو مطرح کرده و خودتون باشین بقیه هم شما رو می بیننن.

شهریور: حالا که ونوس قشنگتر در هفتمین خونه شما یعنی خونه دوستان حضور داره، تا شکل های جور واجور دوستی ها و روابط در دسترس شما هستن! اما شما همون دوستی های قبلی خود رو داشته باشین، چون که بیشتر از اندازه به همه اعتماد کرده و از اعتماد شما سوء استفاده می شه. اول تصمیم بگیرین که چه می خواهید و بعد واسه رسیدن به هدف خود دست به کار شید. خوش بینی شما در این راه بهتون کمک می کنه. با این وجود قبل اینکه به طور کامل نفهمید به کجا قراره برید، واسه دادن جواب مثبت انقدر از خودتون اشتیاق نشون ندین.

مهر: امروز یکی از دوستان تون یا شریک زندگی تون به خاطر دلیل نامشخص و پنهونی از دست شما عصبانی می شه. از دیدگاه شما عصبانی شدن و ناراحتی اون بیخوده. حتی اگه شما واسه دور شدن از این درگیری تلاش کنین، ولی بازم این مشکل به وجود میاد. حالا تکیه کردن به دلیل و منطق بهتون کمکی نمی کنه؛ درعوض تا جایی که می تونید مهربون و دلسوز باشین و بیشتر به اون توجه کنین. دلسوزی و مهربانی- و نه پریشونی و دستپاچگی- دوباره صلح و آشتی رو برقرار می کنه.

آبان: شما امروز تلاش می کنین که شکست های خود رو جبران کنین، اما مشکل واقعی مربوط به اتفاقاتی که در زمان حال اتفاق افتاده نیس. عقده های روحی مربوط به گذشته می تونه به طور کاملً مانع به وجود اومدن جریان های عاطفی در زندگی تون شه. پس همین حالا افکار و رویاهای قدیمی رو به زمان حال آورده و بهشون فکر کنین. شما که نمی خواهید به خاطر مشکلات گذشته لذت بردن از زمان حال رو از خودتون افسوس کنین؟!!

آذر: امروز باوجود حضور ماه در پنجمین خونه تون یعنی خونه عشق و خلاقیت، شما می خواهید تفریح کرده و خوش بگذرونین. اما شاید قادر نباشین دید منفی ای که از شرایط قبلی تون هنوز درشما باقی مونده رو کنار بذارین. به جای اینکه به پشت سر خود نگاه کرده و برپایه تصمیمات گذشته خود که منتهی به شکست شده بود اراده کردن کنین، روی پتانسیل هایی که جلوی روی شما قرار داره تمرکز کنین. لزومی نداره اشتباهات گذشته رو دوباره تکرار کنین!!

دی: شما امروز اصلا نمی خواهید بقیه شما رو به زحمت بندازن، به خاطر اینکه اصلا دوست ندارین با مسائلی روبرو شید که خارج از برنامه تون باشه. بدیش اینه ممکنه واقعیت با آرزوهای شما هماهنگ نباشه و نتونین هرچه می خواهید داشته باشین. توجه کردن به مسائل احساسی افراد دیگه به خودتون هم کمک می کنه و لازمه بهتون یادآوری کنیم که باید به این احساسات از دید جدی تری رسیدگی کنین.

بهمن: قرار گرفتن بر سر دوراهی کار خیلی مشکلیه، اما امروز شما بین عقل و احساس گیر کرده اید. شما نگران آدمایی که دوستشون دارین هستین، اما حتی اگه اونا گرفتار مشکل هم بشن، باز نمی تونید از نیازای خودتون صرف نظر کنین. اگه شما پنهونی کارایی که واسه خودتون مهم هستن رو انجام بدین، با اینکه باعث می شه از قرار گرفتن در شرایط مشکل دور بمونین، اما در درازمدت باعث ناراحتی دور و بری ها تون می شه. صداقت داشتن کار راحتی نیس، اما هنوزم می تونه بهترین سیاست باشه.

اسفند: شما امروز خیلی ناراحت هستین، چون که دوستان صمیمی و خونواده تون احساسات و چیزهای مورد علاقه شما رو درک نمی کنن. اما سرزنش کردن اونا به خاطر نبود توجه شون اشتباس. خواه شما به خاطر ترس از عکس العمل بقیه به اندازه کافی اونا رو در جریان احساسات خود قرار ندین و خواه زیادتر از اندازه در مورد احساسات خود صحبت کنین تا جایی که این بی پرده گویی ها جنجال به پا کنه، هیچ فرقی نمی کنه، شما الان فقط باید نقش خود رو در شرایط گذشته خوب نشون داده و وظایف خود رو انجام بدین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*