فال روزانه : فال امروز ۱۴ شهریور

فال روزانه : فال امروز ۱۴ شهریور

فال روزانه ۱۴ شهریور

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال عشقفال چوب

فروردین: شما در آخر نتیجه خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار کردن خود رو می ببینن و پاداشی که درجستجویش بودین به شما داده می شه. شما می تونین به طور کاملً از روند کاری خود لذت ببرین، مخصوصاً اگه امروز کار خود رو خوب انجام داده باشین. بدیش اینه شما باور پیدا کردین که لیاقت زندگی لوکس و گرون قیمت تری رو دارین و این موضوع باعث تنبل شدن می شه. این طرز فکر اشتباهه؛ حتی اگه شما احساس خوبی نسبت به خود داشته باشین، این نباید باعث شه از زیر بار مسئولیتای روازنه و همیشگی خود شونِه خالی کنین.

اردیبهشت: امروز شما خیلی سریع ایده های جدید رو می گیرین، شاید دلیلش اینه که شما دوست دارین افق فکری خود رو گسترش بدین. بعضی وقتا شما همین که بتونین موقعیت راحت و مطمئن خود رو حفظ کنین راضی میشین، اما حالا شما بیشتر از این رو می خواین. چیزایی که امروز شما یاد می گیرین با زیربنای زندگی الهی شما ایجاد اختلاف نمی کنه و می تونه در کنار چیزایی که قبلاً می دونستین استفاده شون کنین.

خرداد: شما احساس می کنین که رشد و پیشرفت یکنواخت براتون مانع بوجود میاره، چون شما می خواین روش خود رو پیش بگیرین و سریع تر جلو برید. با اینحال ژوپیتر الان در برج جدی مطمئن و هشتمین خونه تون یعنی خونه دوستی و صمیمیت قرار داره و بهتون اجازه میده در عین حالا که بدون هیچ مقاومتی در مورد احساسات ناآشنای خود صحبت می کنین، حمایتی که بدون محتاج هستین رو از طرف خونواده خود دریافت کنین.

تیر: امروز آمادگی این رو داشته باشین که یه فرشته واد زندگی تون شه!! اصلاً ممکنه این فرد رو قبلاً هم دیده باشین. ژوپیتر در هفتمین خونه تون یعنی خونه افراد خاص قرار داره و دور و بریا شما بیشتر از قبل از شما پشتیبانی می کنن، ولی یهو خورشید وارد این چرخه شده و همه چیز رو به هم ریخته و درهای شانس و فرصت رو به روی شما می بنده، این وسط دوستانتون هم پشتیبانیای خود رو از شما افسوس می کنن!

مرداد: امروز ممکنه یه تغییر شغلی عالی و یا پیشرفت درجه داشته باشین و این اتفاق نقدینگی بیشتری رو واسه شما داره. اما شما هنوز وظایفتون رو انجام نداده اید و چاره ای ندارین بیشتر تلاش کنین. اگه می خواین استراحت کنین پس نباید توقع داشته باشه که کاراتون تموم شه. حالا شما باید افکار بزرگ داشته باشین و با اطمینان و ترتیب و اراده قوی در پیش بردن کارا این افکار رو دنبال کنین.

شهریور: امروز شما می تونین صد درصد مطمئن از از خلاقیت خود بهره بگیرین، ولی فکر نکنین که خودتون به تنهایی می تونین این کار رو بکنین! لازمه که فکر بازی داشته باشین و هوش خود رو تقویت کنین. هروقت که پروژه ای رو شروع کردین، حتی اگه فکر می کنین ممکنه خیلی خسته تون کنه، ولی بازم اونو ادامه بدین. شما حتی فکرش رو هم نمی تونین بکنین که چقدر به هدفتون نزدیک شدین!!

مهر: شما امروز از کمکای خونواده تون نسبت به خود حیرت زده میشین، چراکه اصلاً انتظار اینجور پشتیبانیایی رو نداشتید. اما اونا با روشای عجیب خود از شما پشتیبانی می کنن که شما اصلاً توقع اینجور رفتارهایی رو از اونا ندارین. با اینحال اصرار و لجبازی رو کنار بذارین و به دوستان و طرفداران خود اجازه بدین هرطور که دلشون می خواد رفتار کنن.

آبان: امروز نگه داشتن یه تقویم درون جیبتون شاید زیاد لازم نباشه، چون همین که روز شروع می شه خیلی به سرعت می گذره و شما نمی تونین واسه خود برنامه ریزی کنین. شایدً امروز نمی تونین چیزای مهم رو یادتون باشه و اگه یه قرار ملاقات مهم رو از یاد ببرین خیلی ناراحت میشین. پس شما باید منظم بشوید و همه چیز رو بنویسین. اما یادتون باشه دفتر یادداشت خود رو جایی جا نذارین !!

آذر: دومین خونه شما یعنی خونه اصول کاربردی و دهمین خونه تون یعنی خونه حرفه و شغل با هم تعامل و همکاری داشته و واسه شما در مراحل کاریتون سود و سود به همراه دارن. شما نتیجه کار سخت خود رو می بینین و اون می تونه افزایش چک حقوقی تون و یا دست کم قولی واسه افزایش حقوق باشه. اما زیاد هم روی شانس خود حساب باز نکنین! فقط با نگاه و طرز فکر مثبت جلو رفته و ببینین که چه اتفاقی میفته.

دی: تعادل برقرار کردن بین خوشبینی و واقع بینی می تونه حقایق خیلی جالبی رو براتون معلوم کنه و شما رو قادر می سازه کارایی که می خواین در آینده انجام بدین رو انتخاب کنین. از نگاه کردن به آینده ترس نداشته باشین، چون که سیاره ها در نشونه شمان و پیام آور عواقب خوب و عالی در آینده هستن. اما دلیل توقف کردن شما در بین راه اینه که به گذشته خود فکر می کنین.

بهمن: امروز رویاهای شما می تونن سر اصل الهام باشن، اما شما باید حواستون رو جمع کنین. شما خیلی راحت می تونین در دنیای درون خود غوطه ور شید، به خصوص اگه یه نفر احساسات عاشقانه شما رو تحریک کنه. یادتون نره که شما قدرت این رو دارین که رویاهای خود رو در راه درستی هدایت کرده و بدین وسیله زندگی تون رو تغییر بدین.

اسفند: امروز شما می تونین با دوستان و همکاران خود مشورت کرده و درمورد اهداف آینده خود با اونا رد و بدل کردن نظر کنین. اما نگران رسیدن به اهدافتون نباشین. الان زمان برنامه ریزی کردن واسه رسیدن به موفقیت نیس؛ عوضش شما باید با افراد هم فکرتون که حرفاتون رو سوء تعبیر نمی کنن رو راست در مورد نگاه های خود صحبت کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*