فال روزانه : فال امروز ۱۴ فروردین

فال روزانه ۱۴ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: مدتیه که یه نفر در محل کار روی نقاط ضعف شما دست گذاشته. عاقلانه ترین حرکت شاید این باشه که به راه و جهت دیگری نگاه کرده و خودتون رو از هر برخوردی که دلیل ایجاد روابط ناسالم  می شه کنار بکشین. اما به احتمال زیاد شما قادر نیستین که دلخوری و رنجشتان رو مخفی کنین. حالا خوبیش اینه شما می تونین با تغییر سمت دادن عصبانیتتون به سمت همدلی و دلسوزی از این شرایط سخت بیرون بیایید. کمی عشق و درک کردن بقیه از طرف شما تا مدتهای طولانی تاثیرگزار هستش.

اردیبهشت: احساس شما به گونه ایه که انگار وقتتون تموم شده و اگه لازم شد خودتون رو واسه رویایی آماده میسازید. با اینحال سیاره بخت شما یعنی ونوس شما رو تشویق می کنین که بیشتر از چیزی که برنامه ریزی کرده بودین حرف بزنین! تصمیم بگیریدکه افکار منطقی خود رو کنار گذاشته و فقط به سمت افکاری برید که از اعماق ضمیر ناخودآگاهتان سرچشمه میگیره. باوجود اینکه نا شناخته ها ترسناک هستن، اگه بتونین نیازتون واسه برنده شدن پیروز شدین، اون وقت فرصت مطرح کردن تجربیات شخصی خود رو پیدا می کنین.

خرداد: شناختن چیزایی که می خواین خیلی خوبه؛ اما بیشتر از اندازه وابسته شدن به آرزوهاتون ناراحتی به همراه داره. حالا فرصتی نصیبتون شده که بر ناراحتیای عاطفی خود مسلط شید، اما اول لازمه در محیطی تنها باشین تا احساساتتون رو تجربه کنین. شما خودتون به تنهایی توانایی تغییر  دادن احساساتتون و مدیریت کردن اونا رو دارا هستین.

تیر: توانایی شما واسه دو دستی چسبیدن به گذشته بهتون انگیزه میده که در عشق وفادار و رو راست باشین، اما امروز ترستون از تغییر می تونه مشکلی واسه روابط صمیمی تون باشه. بعضی وقتا معلوم کردن احساساتتون نیاز به خطر زیادی داره و شما بدون اینکه هیچ حرفی بزنین زمان حال از کفتون میره. اما حالا شما فرصت دارین که مسائل قدیمی رو تغییر بدید. به طور موقت کارتون رو شروع کنین، اما بر چیزی که در دلتون دارین تمرکز کنین. و درآخر اشتیاق و علاقه شما واسه سهیم کردن کسی که دوستش دارین در ضعفها و آسیب پذیری هاتون می تونه رابطه تون رو عمیق تر کنه.

مرداد: امروز حوادث جادویی در راهند! اما اگه شما نخواهید بهایی بپردازید پیروزی و توفیق در روابطتتان به دست نمیاد. با اینکه شما آرزو می کنین که همه چیز بازی و تفریح باشه، اما به اندازه کافی هم باهوش هستین که بفهمین باز کردن آغوشتان به روی عشق گرفتار شدن در غم و اندوه رو هم به دنبال داره. حالا خوبیش اینه اگه به احساسات خود توجه کرده و ببینین که شما رو به کجا میکشونن، عشق و علاقه شدید امروزتان آسایش و راحتی بیشتر رو در آینده به دنبال داره.

شهریور: شما شاید قادر نباشه از مواجه با اتفاق های که در حاشیه قرار گرفته بودن دوری کنین، اما اگه زودتر از موعد و باعجله بهشون رسیدگی کنین هیچ فایده ای نداره. بهتره که به جای اینکه اجازه بدید فشار و سختی روی هم تلبار شده و زیاد شه، با اون کنار بیایید. امروز خیلی به دنبال راه حل نباشین وگرنه مثل کسی که به لونه زنبور سیخونک زده اوضاعتان خراب تر می شه!! و عجیب تر اینکه دوری کردن از مسائل مشکل ساز به طور از قصد می تونه خطرناک باشه. پس بدون اینکه در مورد مثبت و منفی بودن احساساتتون قضاوت کنین، اونا رو بگید.

مهر: شما خیلی واسه مشکلات و غم و غصه افراد دیگه و تلاش می کنین و اما بهر ترتیب اونا از اون شما هم می شن! شما نمی تونین خیلی راحت از سطح بالای شور و هیجانی که نیاز به وقت و توجهتون داره جدا شید. شاید استرسها به طور کامل از بین نرن، اما دست کم کمی به جواب نزدیک تر میشین. تلاش نکنین که به تنهایی از هر چیزی سردر بیارین. تکیه کردن به یه دوست صمیمی شاید دقیقا همون چیزی باشه که یه دکتر براتون تجویز می کنه!!

آبان: امروز سیاره بخت شما یعنی پلوتو در حالیکه فضایی واسه روابط پرانرژی و هیجان باز می کنه، هم از طریق ونوس احساساتی و هم بهرام دنیوی فعال می شه.اما شاید قادر نباشین از احساسات قوی فرار کنین. با اینکه سهیم کردن فردی که بهش اطمینان دارین در رویاها و آرزوهاتون کار عاقلانه ایه، اون رو مجبور نکنین واسه راضی  و خشنود کردن شما احساس مسئولیت کنه. توجه کردن به نتیجه کار فضای کافی واسه پیدا کردن راه حل رو به راه واقعا عجیبی جفت و جور می کنه.

آذر: شما باور دارین که واسه مشکلی که شما رو به زحمت انداخته راه حل مناسبی دارین. بدیش اینه چند لحظه بعد و قبل اینکه در راه درستی قرار بگیرین نظرتون عوض می شه. نظر خود رو خیلی زود تغییر ندین، بهتره صبر کنین تا ببینین که بعدا هم نظرتون همین هستش یا اینکه جواب پایانی تون با جواب الان فرق می کنه یا نه؟ پس حواستون باشه، اهمیت دادن شما به مسائل اورژانسی و فوری بعضی وقتها باعث می شه که تصمیمات جاهلانه بگیرین!

دی: چرخش ماه دلنشین برج اندازه و خورشید در نشونه تون باعث شده که شما بدون توجه به کارایی که پیش روتون دارین در آرزوی خوشحال کردن افراد دیگه باشین. حتی اگه شما بخواین موفق بشوید، فهمیدن حقیقت کار راحتی نیس، ولی شما نیاز ندارین که این کار رو با هزینه و خرج بقیه انجام بدین. در حالیکه راه خود رو به طرف موفقیت ادامه می دید، از حال دور وبریا تون هم بدونین و مطمئن شید که به نیازهاشون توجه می کنین.

بهمن: امروز شما با اطمینان و اعتماد به نفس بیشتری با مردم برخورد می کنین. باوجود اینکه شما به خاطر ظاهر سرسختانه خود برجسته و مورد توجه شدین، وقتی که حقایق واقعی بهتون می گن، آماده اید که فکر خود رو تغییر بدید. اما خوش بینی شما می تونه مانع و عامل باز دارنده ای واسه افراد دیگه باشه و اونا از سهیم کردن شما در افکارشون پشیمون شن. پس آگاهانه راه خود رو صاف کنین تا بتونین جایی واسه ایجاد گفتگوهای واقعی و آگاهانه بسازین.

اسفند: باوجود اینکه شاید شما نفهمید که در لحظه حال چه فشارهایی بهتون وارد می شه، اما به طور کامل از نیازهاتان اطلاع دارین. بدیش اینه مشکلات شما انقدر بخشنده نیستن که آرزوهای قلبی تون رو برآوده کنن! و حالا خوبیش اینه شما می تونین با نشون دادن تمایلتان به صبرکردن واسه رسیدن به رضایت از فشاری که بهتون اعمال می شه کم کنین. صبر و صبر شما واسه عوض کردن شرایط کافیه و بهتون اجازه میده به چیزایی که می خواین برسین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *