فال روزانه : فال امروز ۱۴ مهر

فال روزانه ۱۴ مهر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال چایی  – فال شمع آنلاین

فروردین: شما امروز به اندازه کافی وقت ندارین. شما رویاهای بزرگی تو سرتونه و می خواهید کارای جور واجور زیادی انجام بدین، اما فرار کردن از زیر بار مسئولیت هایی که هر لحظه هم بیشتر می شن کار سختیه. مسئولیت های اجتماعی تون مانعی واسه آرزوهای شخصی تون به حساب می آیند، مگه اینکه واسه خود مرزی تعیین کرده و فعالیت های اضافی رو از برنامه خود خط بزنین.

اردیبهشت: الان ونوس سیاره بخت شما وارد منطقه های احساسی می شه و به مشکلات و گرفتاری های گذشته توجه می کنه. شما شاید نگاه های راحت و بی قید رو ترجیح بدید، اما نمی تونید احساسات واقعی دوست خود، همسر و یا همکار خود رو رد کنین. حالا خوبیش اینه واقع بینی خیلی زیاد شما به بقیه هم کمک می کنه که از منفی بافی دست ورداشته و شرایط سخت رو به موقعیتی خوب و دلچسب تبدیل کنن.

خرداد: شما امروز از کلمه ها و ایده هایی استفاده می کنین که به روشنی معرف شخصیت خودتون هستن. اما مشکلی هم هست؛ شما دریافت ها و برداشت های خود رو قبول دارین و پس هنگام صحبت کردن وقت خود رو با بیان کردن چیزایی که شاید هم واقعی نباشن تلف می کنین. ولی ناامید نشید؛ هر اون چیزی که الان شما می گویید نقطه شروعی واسه صحبت های بعدیتون هستش.

تیر: امروز شما پر از احساسات قوی هستین که حتی فکر می کنین خیلی قبل از این به موفقیت رسیده اید، اما یه چیز خاطرات مربوط به گذشته شما رو دوباره زنده کرده. اگه شما شرایط جدید خود رو با گذشته خود پیوند بدید، براتون مشکل درست می شه. شما فقط باید به عکس العمل ها و عکس العمل های خود در گذشته توجه کنین، واسه اینکه اگه خواهان پیشرفت کردن هستین باید از اونا درس گرفته تا بتونین بالاتر از عادت های قدیمی خود رفتار کنین.

مرداد: شما احساس می کنین در داخل خونه کسی شما رو تایید نمی کنه. هماهنگ شدن با اهل خونه وقت خیلی از شما می گیرد، اما بقیه شاید متوجه نشن که شما چیکار می کنین. ً تنها راه واسه اینکه مورد توجه بقیه واقع شید و خودتون رو مطرح کنین اینه که تموم کارای خود رو متوقف کنین. ولی بدیش اینه این روش باعث می شه اعضای خونواده با دیدگاه های منفی خود در موردتون قضاوت کنن. پس بهتره که به تلاش های خود ادامه بدید تا حقیقتی که به دنبالش میاد رو بفهمین.

شهریور: امروز جدا کردن رشته های جور واجور واقعیت از همدیگه تقریباً غیر ممکنه، واسه اینکه اونا در بخش به طور کاملً پیچیده ای به هم گره خورده ان. شاید شما قادر باشین یه یا دو رشته اصلی رو ببینین، اما همین که اونا رو بکشین رشته های دیگه به همه پیچیده می شن. به جای موشکافی کردن کارایی که می خواهید بعداً انجام بدین، فقط از غریزه و حس ششم خود پیروی کنین. گوش کردن به صدای درونتون خیلی بیشتر از افکار منطقی بهتون کمک می کنه.

مهر: مشکلات مالی شاید شما رو به راه سخت و ناهمواری بکشونه که شما رو با جنبه های منفی وجودتون درگیر کنه. شاید شما نیاز شدیدی به مسافرت پیدا کرده باشین، اما شرایطش رو ندارین. یا شاید مسئولیت های مهم تری در خونه خود دارین. حالا دلیل هر چی باشه به خاطر کارایی که نمی تونید بکنین ناراحت نشید. عوضش به دنبال راهی باشین که موقعیت محکم مالی خود رو تا چند هفته آینده دوباره به دست بیارید.

آبان: امروز شما می تونید بیشتر از اندازه قوی باشین تا جایی که به طور کاملً بر جاه طلبی و آرزوهای خود اصرار می کنین. اما شاید شما تا موقعی که سرتون به سنگ نخورد متوجه نشید که رویاها و آروزهای شما به کارای افراد دیگه هم بستگی داره!! تلاش نکنین با قوی کردن اونا بر این مشکلات پیروز شدین. عوضش به چیزایی که باید بیاموزید فکر کنین و بعد ببینین که مشکلات چیجوری از سر راهتون کنار می روند.

آذر: شاید شما متوجه نشده باشین که دور و برتان چه اتفاقی افتاده، چون که به دلیل فشارهای کاری در وادی دیگری سیر می کنین. تصور اینکه کائنات واسه شما حامل پیام هایی هستن شاید فکر احمقانه ای به نظر برسه، اما حتی اگه به طور کاملً اون رو باور ندارین بازم بهش فکر کنین. الان بهتره به جایی اینکه خود رو به نتیجه ای خاص محدود کنین تمان امکانات و راه ها رو بررسی کنین.

دی: شما امروز احساس می کنین که دیگه وقتی براتون باقی نمونده و باید قبل اینکه کار جدیدی شروع کنین کارای قبلی خود رو تموم کنین. انجام دادان کارایی که دوست دارین مشکله، چراکه یا وقت کافی ندارین یا امکاناتش رو ندارین. امروز کم کردن برنامه هاتون لازم و حیاتیه، پس تا خودتون رو از پا نینداخته اید هرچه زودتر این کار رو بکنین. سخت گیری های شما نسبت به خودتون شاید براتون خوشی و تفریح زیادی به همراه نداشته باشه، اما شانس موفقیتتون رو بیشتر می کنه.

بهمن: امروز کسی به شما نمی گوید که چه کاری باید انجام بدین و اگه کسی هم این کار رو بکنه شایدً شما به حرف هاش گوش نمی کنین! برنامه های شما بیشتر از اندازه سخت و غیر قابل انعطاف هستن تا جایی که چشمتون رو به روی فرصت هایی که پیش روتون قرار دارن می بندند. یادتون نره انعطاف پذیر بودن به معنی ضعیف بودن نیس. بلکه معنی اون اینه که بتونین هر وقت که لازم شد فکر خود رو تغییر بدید.

اسفند: الان شما می دونین که چه می خواهید و تا موقعی که کاراتون شما رو به اهدافتون برسانند از خدا می خواهید بهتون صبر و صبر بده. اما اگه ببینین در بخشی از کارتون با شکست مواجه شده اید این عقب گرد باعث ناامیدی تون می شه. شما باید نصیحت های سازنده رو گوش کنین. اگه شما بدونین در اینجور مواقع واسه پیشرفتتون چه کاری باید انجام بدین می تونید بر ناامیدی پیروز شده و دوباره تلاش کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *