فال روزانه : فال امروز ۱۵ اردیبهشت

فال روزانه ۱۵ اردیبهشت

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما در میان تموم مردم دیگه بهترین دوستان رو دارین و ممکنه اونا امروز هیچ کار اشتباهی انجام ندن. با اینحال حتی اگه اونا رو راست شما رو دوست دارن، باید همیشه یادتون باشه که شما حالا از اون طرف عینک خوش بینی به اونا می نگرید. اما اگه با دقت نگاه کنین می تونید بی طرفانه به موضوع نگاه کنین. واسه ادامه داشتن دوستی هاتون قبول کردن واقعیت نسبت به تحمیل کردن افکارتون به اونایی که دوستشون دارین از اهمیت بیشتری برخورداره.

اردیبهشت: شما امروز نسبت به فردی که خوب از توانایی هاش استفاده می کنه، برداشت اشتباهی دارین. پس وظایفتون رو در خونه بکنین و قبل اینکه فقط ارزش ظاهری کلمات رو درک کنین به دنبال فهمیدن حقیقت باشین. اگه شما پول و وقتتون رو واسه موضوعی صرف کرده اید که حالا می دونین نقشه ای بیش نبوده، افراد دیگه رو به خاطر اون سرزنش نکنین. بخشی از وجود شما حالا می خواهد چیزی که رو که می گویید باور کنه، پس با تقلید کورکورانه از یه راهنما خودتون رو به دردسر نندازین.

خرداد: امروز مرز باریکی بین واقعیت و رویا هست، این مرز باریک در حالیکه تمیز دادن این دو رو از همدیگه واسه شما مشکل کرده، آزادانه در حال جابجایی و حرکت کردنه. در حالیکه رویاهایتون رو بررسی می کنین و در هنر، موسیقی یا تفریح غرق شده اید، واسه تخلیه کردن این انرژی تون از تخیل خود استفاده کنین. به خودتون واسه رفتن به تعطیلات مرخصی بدین وگرنه نمی تونی حتی به طور موقتی حقیقت رو بفهمین.

تیر: امروز روزی همراه با رویاها و خاطرات فراموش شده می باشه. ممکنه شما تجربه ها و فکر های تکراری ای داشته باشین که نتونین خیلی راحت واسه کس دیگه ای توصیفشان کنین. تلاش نکنین که همین الان تجربه های داخلی تون رو با افراد دیگه سهیم شید. در حالیکه از تصاویر خیالی محو احساسیتان لذت می برید، تا جایی که لازمه با بقیه صحبت کنین. شما در روزای بعد می تونی بیشتر در موردشون صحبت کنین.

مرداد: بقیه رو بی گناه فرض کردن می تونه باعث برانگیخته شدن اونا واسه قبول مسئولیت باشه. اما شما هم اینکه می تونید انتظارات بسیار خیلی از اونا داشته باشین که نتونن از پسشان بربیایند. اگه اونا متوجه نشن که شما بیشتر از اون چیزی که اونا انجام میدن ازشون توقع دارین، ممکنه که بدون هچ تلاش مضاعفی فعالیتشون رو متوقف کنن. باید بیشتر از قبل با بقیه سازش داشته باشین و از اونا نخواهید که واسه به وقوع پیوستن رویاهای نشدنی شما نقش راهنما رو داشته باشن.

شهریور: شما امروز بیشتر از چیزی که در توانتان بوده به بقیه وعده داده اید، واسه اینکه شما زمان و انرژی ای رو که واسه کامل انجام دادن یه مسئولیت لازمه رو دست کم گرفته اید. این موضوع باعث می شه که در آینده موفق به درک قدرت مشکلات شید، مخصوصا اگه این پروژه پر از طنین ارزشهای شما باشه. معمولاً تیزبینی ذهنی شما خیلی به کارتون میاد؛ امروز باید بیشتر کار کنین تا به یه بینش روشن و حقیقی نسبت اتفاقات پیش اومده برسین.

مهر: درک هنری شما قویه؛ درحقیقت شما می دونین که چی زیباست و چی قشنگتر نیس. اما حالا شما اونقدر حساسیت دارین که این حساسیت باعث می شه عکس العمل نامعقولی نشون بدین و حتی موفق به درک بحث زیبایی نشید. ولی زیاد به خودتون سخت نگیرید. این موضوع به این معنی نیس که قضاوت شما اشتباه بوده یا اینکه شما قدرت زیبایی شناسانه تون رو از دست داده اید. یادتون نره که شما به موضوعاتی توجه می کنین که بقیه ممکنه خیلی راحت از اونا بگذرند. پس از این نعمت عاقلانه استفاد کنین.

آبان: حالا که ماه به نشونه شما برگشته احساسات شما هم شدیدتر شده ان. حتی اگه این جوری به نظر برسه که شما قبلاً تصمیم قطعی گرفتین، اما گذشته از این امروز شما بیشتر مورد بخشایش قرار می گیرید. حتی اگه شما از انتخابهای بقیه ناراضی هستین، بهشون اجازه بدین تا واسه توجیه کردن عملکردهایشان شانسشان رو امتحان کنن. توانایی شما در قبول کردن دیدگاه های افراد دیگه باعث شادی بیشتر شما در دراز مدت می شه.

آذر: امکان داره امروز دور وبریا تون خیلی پرحرفی کنن، اما شما واقعاً نمی تونید به طور کامل بفهمین که اونا چه می می گن. هر چقدر که شما بیشتر تلاش می کنین معنی این سخنان رو بفهمین، بیشتر با ابهام مواجه می شید. به جای اینکه بقیه رو مجبور به روشن بودن بکنین، فقط خودنمایی کنین که در حال گوش دادن به موسیقی هستین و روی اون تمرکز کنین تا ببینین که چه احساسی بهتون دست می دهد. پرداختن به جزئیات رو واسه روز دیگری بذارین.

دی: شما امروز واسه انجام دادن وظایفتون چندین راه در پیش رو دارین و با اینکه این راه ها اختیارات زیادی رو به شما میدن، اما شرایط کار کردن واسه شما سخت تر می شه. اگه یه راه وجود داشته باشه که به روشنی از بقیه مهم تر باشه، واسه شما ساده تره، اما تا موقعی شما واقعاً کارتون رو شروع نکردین توضیح دادن اینکه چه مراحلی باید طی شه، کار سختیه. تلاش نکنین که از اون سر دربیارین. فقط تا جایی که لازمه خودتون رو با اون تطبیق بدین.

بهمن: تفریح کردن امروز باید بالاترین اولویت رو داشته باشه و شما شایدً می تونید یه تفریح متفاوت واسه خودتون پیدا کنین تا خودتون رو سرگرم نگه دارین. اما شما شایدً نمی تونی خود رو به طور کاملً با تفریح کردن مشغول نگه دارین، واسه اینکه ماه در دهمین خونه تون شما رو تشویق می کنه که مسئولیت پذیر باقی بمونین. تا وقتی که شما تلاش می کنین که تسلیم تن پروری نشید، میتونین که هر دو کار رو با هم انجام بدین.

اسفند: شما حرفه هایی واسه گفتن به خونواده یا نزدیک ترین دوستانتون دارین، اما به آرومی صحبت کردن واسه اینکه صحبت ای مطلوب داشته باشین براتون کار سختیه. ممکنه افکار شما خیلی پراکنده باشن. شما حتی شاید نفهمید که چیجوری می تونید موضوع صحبت رو به سمت موضوعاتی که لازمه گفته شه بکشونین. مهم نیس که این موضوع چقدر پیچیده باشه، شما می تونید اول با صحبت کردن در مورد کلیات مبهم به نتیجه برسین و بعد به آرومی مطلب رو به مبحثی بکشونین که می دونین مورد قبول دور وبریا تون واقع می شه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *