فال روزانه : فال امروز ۱۵ اسفند

فال روزانه : فال امروز ۱۵ اسفند

فال روزانه ۱۵ اسفند

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: با وجود اینکه ممکنه وقتی پیشرفت کارا امروز کم میشه بقیه توجهی به اون نداشته باشن اما ناامیدی و عصبانیتی که شما بروز می دین باعث ایجاد مشکلات دیگری می شه. با کمی موشکافی می تونین بفهمین که مشکلاتی که امروز با اون روبرو میشین تصادفی نیس. شما محدودیتایی واسه خود قائل شدین که از ترسا و یا خاطرات قدیمی تون سرچشمه میگیره و حالا یهو خود رو رو می کنن. به زور چیزی رو جلو نبرین؛ حتی اگه بتونین گذشته رو از یاد ببرین بازمدتی زمان لازمه تا بتونین همه چیز رو درست کنین.

اردیبهشت: خیلی سخته که امروز بخواین توضیح بدین چه منظوری دارین به خاطر اینکه افکار شما در دور و بر سرگردانه و شما نمی تونین اونا رو تحت فرمون خود داشته باشین. ممکنه تلاش کنین که یه ایده ساده رو در محل کارتون اجرا کنین فقط واسه اینکه به بقیه نشون بدین که آنقدرها که به نظر می رسه ایدهاتون ساده و سخته. احتیاجی نیس که افکار خود رو محدود کنین؛ فقط  بر جریانات ذهنی خود مسلط شید و با اونا گردش کنین مانند یه عقاب که بر فراز یه کوه آتشنشان بالاترین درجه میگیره و بعد  از اینکه به زمین برگشتین به بقیه درباره این سفر داخلی توضیح بدین.

خرداد: به جای اینکه بین ایده های جدید و جور واجور تو ذهن تون همیشه گردش کنین روی طرحی که در روزای گذشته شروع کرده بودین کار کنین و اونو به جایی برسونین. اگه حالا در میان افکارتون غرق شدید نگران نشید به خاطر اینکه سیاره حاکم شما عطارد بوسیله پلوتون تیره و کدر سایه دار و مبهم شده و تمرکز کردن رو واسه شما مشکل کرده. با وجود اینکه رویاهای شما بسیار دور به نظر می رسن اما اونا بیشتر از اینکه فکرش رو بکنین به شما نزدیک هستن. زمان خود رو از دست ندین؛ اینطوری زودتر از چیزی که فکرش رو بکنین به اهداف تون می رسید!

تیر: برگشت ماه به نشون تون می تونه شما رو تشویق کنه که کاری رو به روش خودتون انجام بدین یا دست کم درباره اون به طور جدی فکر کنین. اگه ازجوامع اجتماعی هم عقب نشینی می کنین به این معنی نیس که زیادتر از اندازه منزوی هستین. حتی اگه آخرسر ندونین که در زندگی تون چقدر کار به درد بخور انجام دادین با کسائی دوستی کنین بیشترین لذت رو با مصاحبت اونا می برید.

مرداد: اتصال امروز خورشید آفریننده با پلوتون تیره و تار می تونه تیرگیا و دلتنگیای زندگی شما رو نابود کنه و افکار شما رو به رنگین کمانی از فرصتا و تجربه ها تبدیل کنه. اما شما نیاز دارین که آگاهانه تصمیم بگیرین تا در روشنی قدم وردارین نه اینکه در دنیای رویاهای و پس زمینه ذهن تون مخفی شید. قدم زدن در نیمه نورانی خیابون می تونه عمیق ترین ترسا و دلهرهاتون رو به عشقی درمون بخش تبدیل کنه.

شهریور: ممکنه امروز مجبور شید که از نیازای خود چشم بپوشید تا بتونین روشن فکر کنین واسه اینکه اتصال روحی عطارد با نپتون مبهم و نامعلوم غباری نفوذ ناپذیر روی دنیای شما بوجود می آورد. ادراکات هوشیارانه شما امروز نفوذ کمتری داره و موشکافی بحرانی به نظر می رسه خارج از موضوع باشه. برخلایف نظر شما احتیاجی به درگیری نیس. اگه اطلاعاتی ندارین که به درک و شناخت از آینده به شما کمک کنه اجازه بدین تا احساسات تون شما رو راهنمایی کنن.

مهر: امروز موضوع درباره چیزی نیس که می گین بلکه درباره چیزیه که نمی گین. روابطی متقابلی که در خونه یا محل کار دارین ممکنه بوسیله احساسات بیان نشده شما تحت تاثیر قرار گیرد. اگه هرکی از نظر احساسی شفاف و روشن بود زندگی خیلی راحت تر می شد اما حالا نگهداری اسرار فقط می تونه به فشار روحی و استرس شما اضافه کنه. ممکنه احساس کنین که هیچ راه حلی وجود نداره اما خوشحالی و رضایت شما بیشتر از اینکه غیر قابل دسترس باشه به تاخیر افتاده.

آبان: ممکنه امروز در میان احساسات تون شناور باشین و هیچ راه حل آسونی هم نباشه که بتونین بدون هیچ سختی ای با احساسات خود رابطه برقرار کنین. این به معنی اون نیس که شما به جز بقیه هستین بلکه تنها زبانیه که به نظر می رسه قادر به بیان نکات حساس و لازم نیس. ممکنه بهتر باشه که به جای اینکه تلاش کنین تا خود رو به زور جزییات بگید آهنگی بنوازید که احساسات تون رو بگه. واسه نابود کردن این فشار روحی می تونین شعری از دنیای روحی و داخلی خودتون بگید که بتونین به شکل اون احساسات خود رو بگید.

آذر: ممکنه امروز بشدت نیاز به راهی داشته باشین که از این مرحله بی قرار کننده زندگی فرار کنین. حالا خوبیش اینه سحر و جادو در فضا معلقه و شما میتونین که این سحر و جادو رو پراکنده کنین تا واسه لحظاتی در فضایی دور از واقعیت به رویاهای دور و درازی که دارین فکر کنین. تا زمانیکه شما یه قشر خارجی و محافظ واسه ظاهر خودتون ایجاد کردین هیچکی نمی تونه مزاحم شما شه و شما رو از سفرذهنی در مکانای دوردست بیرون بیاره.

دی: زمانیکه احساس می کنین چسبیدن به واقعیت باعث می شه شما به اشتباه بیفتید احساس ناخوشایندی رو تجربه می کنین. ممکنه وسوسه کننده باشه که یه کنترل لازم بر دنیای خارجی خود داشته باشین و در عین حال برنامه های ذهنی خود رو رها می کنین. ممکنه راحت نباشه اما شما باید یاد بگیرین که همیشه نیاز ندارین که نمایش اجرا کنین. پیروز شدن بر ترس از شکست می تونه به شما کمک کنه که به بقیه اجازه بدین تا در موفقیتای گذشته با شما سهیم باشن.

بهمن: شدت پیدا کردن احساسات تون می تونه امروز گیج کننده باشه اما شما شاید قادر نیستین که از این مرحله جلوگیری کنین؛ به جای اینکه فقط  ذهن و افکارتون رو پریشون و احساسات تون رو سرکوب کنین می تونین با کار کردن احساسات تون رو تحتِ کنترل خود درآرین. حالا خوبیش اینه هنوز قدرت ذهنی و فکری دارین تا چیزی که تو ذهن دارین رو انجام بدین. فقط یادتون نره که به ندای قلب تون گوش بدین!

اسفند: سیاره حاکم شما نپتون حالا در دوازدهمین خونه از “معنویت” شما به عطارد منطقی پیوسته س. و تقریبا واسه شما ممکنه که  یه مقاله علمی یا یه کتاب راهنما یا شاید هم یه کتاب تخصصی بنویسین اما راحت نیس که یه داستان  یا آهنگ بگید یا یه شعر بنویسین. مجبور کردن خود تا نقشی یه دانشمند فلسفی یا یه تاجر حسابدار رو  بازی کنین ممکنه در زمانای دیگه مورد پسند باشه اما حالا شما باید فقط اجازه بدین تا رویاهایتون آزادانه گردش کنن.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*