فال روزانه : فال امروز ۱۵ بهمن

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما امروز فرصت دارین که خوشی و سلامت در زندگی تون رو زیاد کنین، چون که ونوس، الهه عشق، الان وارد نشون شما می شه و تو یه اقدام بی سابقه و نادر واسه چهار ماه بعدی در نشون شما منزل می کنه. هر چند این اخبار به طور کامل خوشایندیه، ولی لازمه که شما بیشتر درباره کارایی که واسه خوشی ها و لذت های نفسانی انجام می بدید فکر کنین. به هر حال، شما هنوز باید بحرانی رو که از تاثیر نظرات صلح طلب تون بوجود اومده رو حل کنین. اگه نتونستید همین الان به رویاهایتون برسین، تلاش کنین ناامید نشید.

اردیبهشت: شما وارد دوره ای می شید که رویاها و خیال هاتون مجالی واسه بروز می پیدا کنن. ونوس جذاب حالا در دوازدهمین خونه از رویاها و خیالات شماس، و شما رو وسوسه می کنه تا درباره چیزایی خیال پردازی کنین که تا حالا حتی به فکرتون هم نرسیده بود. یادتون باشه که شما احتیاجی به شناختن این خیالات و رویاها ندارین، با این حال، اونا تو یه فرصت بر شما ظاهر می شن تا افق فکری شما رو وسیع کنن. و شما رو قادر می سازند تا راه حل هایی که قبلا ممکن نبودن رو امروز بررسی کنین!

خرداد: با این که شما امروز تلاش می کنین تا کارای سختی که بر شما تحمیل شده رو انجام بدین، شما درصدد اون هستین که همه چیز رو واسه دوستان تون معلوم کنین. راه جدید شما بستگی به بقیه داره که می تونن موجی از تغییرات تازه و با تازگی رو واسه رابطه شما و هم اینکه زندگی اجتماعی تون به ارمغان بیارن یا خیر؛ هر چند شما در طول روزای کوتاه آینده تغییرات خلقی بسیار شدیدی رو تجربه می کنین، اما از طرف دیگه به طور کامل آماده می شید که پس از انجام کاراتون، تفریح و شادی رو به زندگی تون برگردونین.

تیر: امروز همون طوری که ونوس جذاب و گیرا وارد دهمین خونه از راه شغلی شما می شه، به شما این قدرت رو می دهد تا تو روزهایی که درپیش رو دارین، از کار و شغل تون آخر لذت رو ببرین اما این روحیه جدید می تونه کمی استرس به شماوارد کنه چون که شما می خواهید از پس کاراتون خوب برآیید و تا جایی که می تونید موثر و به درد بخور واقع شید. حالا خوبیش اینه، اگه کمی از حد و حدودی که همیشه واسه خود قائل می شدید خارج شید و تو یه چهارچوب جدید کار کنین، می ببینن که کاراتون به اون سختی و پیچیدگی که فکر می کردین نیستن، و شما شاید از راه های مختلفی که براساس جرأت و جربزه خود انتخاب کردین، پادا ش دریافت می کنین.

مرداد: به نظر می رسد اگه امروز واقعا ابرهای تیره از آسمون زندگی شما کنار برن و آسمون تون صاف شه، شما بتونین دید روشنی از اتفاقاتی که در آینده براتون می افتد داشته باشین. شما تا حدی قادر به دیدن چیزایی که می خواهید هستین و می دونین که چیجوری باید به آنهادست یابید، هم اینکه این توانایی رو دارین که واسه رسیدن به اونا از هر راهی که می خواهید برید. این به شما اجازه می دهد تا بتونین واسه خودتون اهداف عالی و بزرگی در نظر بگیرین و با کمی همت و در عین حال شانس، میتونین که رویاهای همیشگی خود رو معنی ببخشین و اونا رو محقق کنین.

شهریور: ممکنه شما در بالاترین درجه احساساتی باشین که همزمان با هم به شما حمله آورده ان و این شما رو می ترسوند و از راه بدر می برد. بعضی چیزها یا بعضی افراد تمایل و اشتیاق شما رو بیدار می کنن، اما الان خیلی زوده که بخواین در برابر اونا عکس العمل نشون بدید. احتیاط و هوشیاری شما بسیار خردمندانه س، به خاطر اینکه هیجان شما به این منجر می شه که بدون هیچ سختی ای واقعیت و بی طرفی خود رو از دست بدین. قبل اینکه یهویی به درون موضوعی بپرید، خوب فکرکنیدو آروم داخل اون شید.

مهر: سیاره حاکم شما ونوس در هفتمین خونه از شراکت شما واسه ماه های آینده اقامت می کنه و این اتفاق می تونه تاثیر موثر و خوبی بر روابط شما با بقیه بزاره. موقعیت جدید می تونه خلاقیت شما رو تقویت کنه، طوریکه باعث شه شما جذاب تر و مفیدتر به نظر برسین. حالا خوبیش اینه، شما می خواید که از فرصت هایی که در مورد ارتباطات تون پیش میاد استقبال کنین که مطمئنا هر زمان دیگری بود بدون هیچ سختی ای از کنارش می گذشتید. از این نترسین که وقتی رو به خوشی و شادی بگذرونین. اگه وقتی واسه تفریح و گردش بدست آوردید به بهترین راه ازش استفاده کنین.

آبان: الان زمان خوبیه که اون اصول اساسی که زندگی کاری تون رو موثر و به درد بخور می سازه رو بنا کنین. اگه بتونین کمتر تمایلات خود رو بگید، می تونه به پیشرفت شما تو یه موقعیت اجتماعی کمک می کنه. اما الان، ونوس خوش گذران در نشون شما قرار گرفته و میتونه شما رو به بالاترین درجه برسونه. اینکه شما در روزای آینده با این انرژی آتشین خود چیکار می خواهید بکنین، انتخاب خودتونه. اما یادتون باشه که عمق و شدت این اشتیاق مهمه تا شما موفق شید وگرنه شما سریع تمایل تون رو از دست میدید.

آذر: احساساتی که شما درباره شخص خاصی دارین امروز ممکنه مشخص شه که به طور کامل درسته. اما اگه بخواین فقط براساس احساسات رفتار کنین ممکنه رابطه شما دچار اشفتگی و پیچیدگی های سختی شه. کنترل روی احساسات تون ممکنه یه سیاست به طور کامل مناسب باشه؛ به هر حال، اگه وقتی به طرف شخص دیگری تمایل پیدا کردین سخته که در این رابطه الان تون بی طرف بمونین. با این وجود، بهترین کاری که می تونید بکنین اینه که قبل اینکه سریع حرکت کنین، خوب به عواقب راهی که در پیش گرفتین فکر کنین.

دی: شما ممکنه احساس کنین که واقعا به کمبود وقت دچار شدین. این ممکنه به شما کمک کنه که همین امروز کارتون رو شروع کنین، هرچند عاقلانه ترین کار اینه که صبر کنین. معمولا، صبر و صبر نقطه قوت شماس، اما امروز چیزی شما رو وسوسه می کنه تا دست به یه کار غیر ارادی بزنین. بدون اینکه احساسات خود رو بگید، فقط اونا رو ببینین. اگه بخواین شتاب زده عمل کنین، مطمئن باشین که یه فرصت عالی و عجیب رو از دست میدید.

بهمن: شما امروز آماده یه جهش بزرگ هستین، حتی اگه حس کنین که قبلا در راه قرار گرفته اید. موشک تقویت یافته انرژی شما آماده آتشه، اما بهتره که اول راه خود رو مشخص کنین. بدیش اینه، شما ممکنه در آخر به طور همزمان به فرصت های مختلفی و بسیار متفاوتی برسین که ندونین از بین اونا کدوم رو انتخاب کنین. با اینحال، انتخاب یه راه درست الان زودتر از ان که فکرش رو بکنین نتیجه میده و شما رو هدف تون می رسونه.

اسفند: امروز ممکنه وسوسه شید تا از فرصت جدیدی که به شما روی کرده تا پولی بدست بیارید یا یه سری از منابع گذشته خود رو مدیریت کنین استفاده کنین. واسه شما خیلی با اهمیته که قبل اینکه دست به کار شید، بدقت برنامه جدید خود رو بررسی کنین به خاطر اینکه ممکنه این کار بیشتر از اون که واقعیت داشته باشه، به درد بخور به نظر برسه. یادتون باشه که شما می تونید بیشتر از اون چیزی که الان دارین ، بخواین ، اما بهتره که قبل از این که شرایط شما رو مجبور به عقب نشینی کنن، خودتون کمی به عقب برگردین و روی کاراتون فکر کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *