فال روزانه : فال امروز ۱۵ تیر

فال روزانه : فال امروز ۱۵ تیر

فال روزانه ۱۵ تیر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز واسه شما سخته که بدون فکر کردن به اینکه چیجوری می تونید از زیر بار مسئولیتهایتان شونِه خالی کنین به اونا نگاهی بندازید. شما در این مورد خیلی سریع تصمیم می گیرید و در حالیکه در مورد فرار کردن از مسئولیتهایتان صحبت می کنین ممکنه ناخواسته کسی رو ناراحت کنین. حواستون باشه، واسه اینکه ممکنه شما خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر می کنین عصبانی شید. حتی اگه حالا تنها هدف شما لذت بردن و خوش بودنه، هنوز عاقلانه ترین راه اینه که اول کارایی که به درد بخور و سازنده هستن رو انجام بدین.

اردیبهشت: کار کردن سخت و بیشتر از اندازه رو متوقف کنین و وقتی رو با فعالیتهای لذت بخش که در خونه می تونید انجام بدین سپری کنین. گذروندن وقت تو یه باغ یا تو یه محیط قشنگتر می تونه واسه یه مدت ذهنتون رو از مسائل پیچیده دور نگه داره. شما نمی تونید سیل افکاری که به ذهن شما می آیند رو متوقف کنین، اما می تونید توجهتون رو به سمت موضوعات لذت بخش تر هدایت کنین.

خرداد: تعیین کردن مرز بین زیرکی و حماقت کار سختیه و شما الان نمی تونید روی این لبه باریک زندگی کنین. اما از شکست خوردن نترسین، واسه اینکه هوش فوق العاده عطارد همراه با ثبات و ایستادگی کیوان به اندازه کافی می تونه از شما حفاظت کنه. لزومی نداره هر فکر جالبی که به ذهنتون میاد رو با بقیه در میان بذارین. اگه ایده هاتون رو واسه خودتون نگه دارین می تونید قدرت و اعتبار بیشتری به دست بیارین.

تیر: با اینکه سرکوب کردن رویاهایتون ممکنه شما رو ناراحت کنه، ولی به مدت کوتاهی بهترین کاریه که به شما پیشنهاد می شه. به جای اینکه در رویاهایتون به هر جای نامعلوم ای سفر کنین، عاقل باشین و الان روشی رو پیدا کنین که قدرت تخیل شما رو تحتِ کنترل خود درآورد. شریک کردن یه نفر دیگه در رازهاتون به شما کمک می کنه که به این تخیلات پایان داده و به زندگی واقعی خود برگردین.

مرداد: ایجاد یه رابطه عاطفی امروز واسه شما لازمه و شما به طور کاملً واسه این رابطه آمادگی دارین. حتی اگه فکر می کنین با بیان نکردن احساساتتون می تونید از قبول کردن این رابطه احساسی فرار کنین، شما باید خوب استراحت کنین و بعد در مورد اون صحبت کنین. پس معطل نکنین، واسه اینکه امکان داره تا چند روز آینده کم کم دید مثبت خود رو از دست بدین.

شهریور: الان اتفاقات بسیار مهمی در زندگی شما در حال وقوعه که اگه به اونا خیلی جدی توجه نکنین، فرصتهایتان رو از دست میدید. با اینحال اگه بتونین بعضی وقتا از موضوعات بسیار بی اهمیت لذت ببرین، شما در دراز مدت بیشتر می تونید سازنده باشین. کلید خوشبختی شما در متعادل بودنه.

مهر: امروز وقتی که شما در مورد خلاقیتهای خود صحبت می کنین دوستانتون شما رو تشویق می کنن، واسه اینکه اونا حتی وقتی که شما کارایی که دوست دارین رو انجام می بدید شما رو بیشتر تشویق می کنن. اما تمایل و علاقه شما جلب توجه کردن در برابر دیگرونه، پس شما دوست دارین کاری رو انجام بدین که واسه بقیه لذت بخش باشه. این طرز تفکر می تونه باعث به وجود اومدن یه موقعیت «برنده- برنده» عالی شه، پس از قدرت تخیل خود استفاده کنه تا از امروز با خاطره خوبی یاد کنین.

آبان: واسه شما لازمه که نسبت به قبل اجتماعی تر باشین. حالا خوبیش اینه شما به اعتقادات خود معتقد هستین. و حالا اگه شما بتونین این تعصب خود رو با یه پیشنهاد با انگیزه اجتماعی رابطه بدید، حتی امکان داره که این تعصب شما شدیدتر هم شه. اما شما باید یکم هم با احتیاط باشین و قبل اینکه تعهدی رو به صورت جدی قبول کنین باید در طول روز چندین بار در موردش فکر کنین.

آذر: در حالی که شما کارای عقب افتاده ای رو که قبلاً از انجام دادنشون طفره رفته اید رو جبران می کنین، لازمه که خیلی با این مسأله راحت برخورد کنین. این اتفاق اونقدر هم که به نظر می رسد بد نیس، واسه اینکه توجه کردن به مسئولیتهای کاری تموم نشده ً شما رو از رویاپردازی کردن باز نخواد داشت. شاید شما امروز آمادگی خطر کردن رو نداشته باشین، اما اگه شما به کارای تموم نشده خود سر و سامانی بدین، خیلی زودتر از اون چه که فکر می کردین وقت آزاد پیدا می کنین.

دی: شما به خاطر نبود تواناییتان در تعادل برقرار کردن بین مسئولیتها و علاقه تون به تفریحات تابستونی به ستوه اومده اید. حتی اگه به نظر می رسد که نمی تونید بیشتر از یه انتخاب داشته باشین، شما می تونید قوانینی رو بوجود بیارین که به واسطه اونا در بین تفریح کردن هم بتونین لیاقت خود رو نشون بدین. اما با فکر کردن به اینکه باید هم جهت با این اصول حرکت کنین خودتون رو محدود نکنین.

بهمن: ممکنه شما فکر کنین که بقیه از شما خوشحال تر هستن و زندگی بهتری دارن، ولی این فکر یه خیال باطله. در حالی که شما خود رو با بقیه مقایسه می کنین، وقتی که شما از بیرون به زندگی اونا نگاه می کنین، همه چیز متفاوت به نظر می رسد. به جای اینکه نگران باشین که چیجوری می تونید با بقیه برابری کنین، همین الان تصمیم بگیرین که چه کارایی می خواهید انجام بدین و بعد قدمهایی کوچیک اما مشخص شده وردارین، تا چیزی که منتظرش هستین اتفاق بیفته.

اسفند: به نظر می رسد که شما نسبت به قبل نافرمان تر شده اید، واسه اینکه شما نمی تونید به درستی منظور خود رو بگید. شما قادر هستین در مورد مسائلی صحبت کنین که به شما ربطی ندارن، پس ممکنه نتونین اونا رو سانسور کنین. متأسفانه ممکنه بقیه منظور شما رو به درستی متوجه نشن، پس باید روش خود رو تغییر داده و عقیده های متفاوت رو قبول کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*