فال روزانه : فال امروز ۱۵ دی

فال روزانه : فال امروز ۱۵ دی

فال روزانه ۱۵ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال تناسب اندامفال زیبایی

فروردین: ممکنه امروز شخص خاصی بر سر راه شما واسه رسیدن به رضایت و خوشحالی و راضی بودن مانع بسازه که  باعث شوکه شدنتون شده و مجبور شید واسه رسیدن به حق خود با ایشون بجنگین. شما در موقعیتی قرار ندارین که بذارین شخص دیگری در مورد شما قضاوت کنه. یادتون باشه که احساسات شما الان بسیار قویه و این باعث می شه که دیگه لازم نباشه که واسه غلبه و ایستادگی در برابر این مشکل خود نیروی خود رو هدر داده و با اون بجنگین. عوضش، ایده های بزرگ خود رو در راه عمل بذارین و قدم به قدم و کم کم جلو برید.

اردیبهشت: سیاره حاکم شما ونوس می تونه عشق آروم و ملایم شما رو به عشقی آتشین و سوزان تبدیل کنه که خواسته ها و آرزوهاتون رو زیاد کنه. حالا خوبیش اینه، به نظر می رسد شما قادر به جلوگیری از اشتباهات خود هستین، حتی اگه احساسات خود رو واسه رسیدن به اون چیزی که مطلوب تونه کنار بذارین. با این وجود، اما هنوز بهترین کار اینه که  راه سخت و عالی رو انتخاب کرده زمانیکه واسه گرفتن عالی ترین موفقیتی که می تونید تمرکز کنین.

خرداد: شما امروز حتی اگه شغلتون هم ایجاب کنه، نمی تونید یه جا بشینین!! حتی اگه راهی واسه همکاری کردن با دوستانتون در طول روز پیدا نکردید، باید خستگی و بی حوصلگی رو از ذهن خود بیرون کنین؛ چون که دوستان شما خودشون در فکر آماده کردن شرایط لازمن. اونا هم اینکه می تونن شما رو به داشتن ایده های مثبت تشویق کنن، پس به دقت به حرف هاشون توجه کنین

تیر: شما ممکنه امروز بسیارتلاش کنین که به فردی از طبقه خودتون نزدیک شید، اما ممکنه با دیدن اینکه بقیه اون چیزی که واسه شما مهمه رو بی معنی و بدون اهمیت می دانند ناامید  شید. اگه حالا احساس پذیرفته نشدن می کنین تلاش نکنین انرژی و وقت تون رو واسه درمون بخشیدن به زخم تون هدر بدید. درعوض، به سفری که در پیش دارین تمرکز کنین. در زندگی شما جایی واسه افکار منفی وجود نداره. به یافته های مثبت فکر کنین و اونا تو ذهن خود تصور کنین!

مرداد: تعطیلات شما به نظر می رسد تا فردا به پایان نرسه، و ممکنه بخواین هر لحظه اون رو تو ذهن خود ثبت کنین و از اون به بهترین راه استفاده کنین؛ حتی اگه بدونین که باید خود رو واسه یه هفته کار همیشگی آماده کنین. درباره اینکه تفریح کمتری انتظار شما رو می کشد نگران نباشین، بلکه به این فکر کنین که شما می تونید با  در راه و راهی نو قرار گرفته و روی بقیه تاثیر مثبتی داشته باشین. شما می تونید این رفتار و افکار خود رو به بقیه هم گسترش بدید.

شهریور: شما نمی خواهید اگه کسی به شما پیشنهاد کاری رو داد اون رو قبول کنین حتی اگه ایشون می دونست که این کار از عهده شما بر میاد که موقعیت خاصی رو اداره کنین یا اینکه برنامه دیگری  رو به شما پیشنهاد داد. اما این درباره انتخاب  کار درست در برابر غلط نیس. واقعا، می تونه حق با هر کسی باشه. به طور رو، راه های زیادی واسه رسیدن به اهداف برابر هست، اما اینکه شما راه خودتون رو برید باعث می شه که دل تون هم با کار همراه باشه و شما رو قادر می سازه که باقی مونده احساسات خود رو واسه رسیدن به اهدافی عالی تر کامل و هماهنگ کنین.

مهر: پلوتون تیره و سایه افکن به سیاره حاکم شما ونوس چیزی عجیب و مرموز می دهد که باید اون رو همین امروز بررسی کنین، و این کار باعث می شه افکار روشن و آسونی که درباره عشق داشتین تبدیل به عشقی پیچیده و سخت شه. ممکنه شما بازم ترجیح بدین که خود رو درگیر احساسات تون نکنین و این کار رو با سرگرم کردن خود توسط فردی از دور و بری ها تون انجام می بدید. اما قادر نیستین که تو کاراتون پیشرفت کنین مگه اینکه اونا رو اول دسته بندی و بعد اولویت بندی کنین. تلاش واسه رسیدن به چیزای دور از دسترس و سخت رو رها کنین و قدر اون چیزی که درست در جلوی شماس رو بدونین.

آبان: ممکنه مجبور باشین این روزا به گامی که در زندگی برمی دارین توجه بیشتری داشته باشین چون که تازگیا زیاد به کاراتون فکر نمی کنین و اونا رو بدون تامل و توجه انجام می بدید در حالیکه معمولا این طور عمل نمی کنین؛ شاید از این بی فکری خود عصبانی شید ولی الان زمان اون نیس که بخواین اون رو بپوشونین و رد کنین. تلاش کنین موقع عصبانیت احساسات خود رو بروز ندین. به هر حال، امروز شرایط بهتر نمیشه. اون چیزی که تو ذهن دارین رو با بقیه تقسیم کنین، در راهی قدم ورندارید که مانند موقعیتی که قبلا داشتین شما رو ضعیف و شکننده کنه.

آذر: امروز فرصت خوبی واسه پیوستن به یه گروه ورزشیه، یا اگه دوست ندارین فعالیتی داشته باشین و فقط ناظر باشین اونا رو از تلویزیون تماشا کنین. اما شما آدمی هستین که موقع تماشای یه بازی داد و فریاد می کنین و نظرات خود رو در بین بازی بیان می کنین! نظراتی که درباره بازی، بازیکنان، داور مسابقه یا هر چیز دیگری که اون لحظه از ذهن شما عبور کنه. شریک کردن بقیه در احساسات و نظرات تون می تونه کمک کننده باشه اما نباید تلاش کنین که بقیه رو مجبور کنین که حتما مانند شما فکر کنن.

دی: پلوتون بی رحم با ونوس ملایم و مهربون امروز در سومین خونه از ارتباطات شما هارمونی و هماهنگی عجیبی دارن، پس شما نیاز ندارین که از بیان کلمات تون جلوگیری کنین. شما حرف های زیادی واسه گفتن دارین و نباید اجازه بدید که هیچی مانع از این بیان حقیقت شه. این قضیه فقط درباره این نیس که شما چه می گویید، بلکه درباره اینه که چیجوری اون رو بیان می کنین. ممکنه شما فکر کنین که نمی تونید در عین پریشونی، مهربون هم باشین، اما نه، شما توان هر کاری رو دارین.

بهمن: به نظر می رسد زندگی واسه شما هر روز بهتر و بهتر می شه، اما باید قبل از این که بخواین وارد مرحله جدیدی از زندگی شید کارای نیمه همه رو که کنار گذاشته بودین رو تموم کنین. ممکنه در طول هفته های آینده سرعت تغییرات در زندگی شما زیاد شه، اما شما باید الان روی لحظه حال تمرکز کنین نه اینکه نگران آینده باشین؛ اگه لازم بود بی باک باشین، اما حواستون باشه که کارای تموم نشده تون به خاطر بی توجهی و آسون انگاری کنار گذاشته نشن.

اسفند: ونوس عاشق حالا در نشون شما ظاهر شده، شادی و انرژی رو واسه شما به ارمغان می آورد و از پلوتون تیره و کدر پشتیبانی دریافت می کنه، و پلوتون اشعه های عیاشی و خوشگذرونی و بی خیالی رو به افکار ناخودآگاه شما پخش می کنه. دسترسی به تموم زیبایی ها الان سخته و الان فرصتی به مراتب سخت تر از گذشته واسه تجربه اونا دارین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*