فال روزانه : فال امروز ۱۵ شهریور

فال روزانه ۱۵ شهریور

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال عشق دقیقفال چوب محشر

فروردین: فرقای میان دوستی و عشق کمی آدم رو گیج می کنه، اما این موضوع بیشتر در مورد بقیه صدق می کنه، نه شما. این معنیش این نیس که شما هیچ جوابی ندارین؛ بلکه معنی اش اینه که حالا حالا قصد پرسیدن سئوالای زیادی رو ندارین. به نیازای افراد دیگه توجه کنین، واسه اینکه امکان داره ناآگاهانه چیزای مهمی که نیازمند توجه شمان رو پوشیده نگه دارین.

اردیبهشت: سیاره بخت شما یعنی ونوس در تلاشه توجه شما رو به سمت روابط دوستانه همیشگی تون هدایت کنه، در حالیکه شما تلاش می کنین نیازای خود رو با نیازای کس دیگه ای هماهنگ کنین. اما امروز درحالیکه رویاهای شما با واقعیات زندگی روزمره تون منافات دارن، شما در برابر افکار مبهم از پا در میاید. هنوزم ممکنه حقایق مهمی رو از دست بدین، پس یه یا دو روز صبر کنین و بعد تصمیم پایانی خود رو بگیرین.

خرداد: الان خیالات رویایی از تجربیات عملی باحال تر به نظر می رسن، اما این سخن معنیش این نیس که شما تلاش می کنین تا اتفاقی بیفته. حتی اگه شما قبلاً در دوستی هاتون ثابت قدم بوده باشین،  ولی امروز دوست دارین عضو جدیدی رو واسه تفریح کردن معرفی کنین. بدیش اینه بهتره بعضی از رویاها رو از یاد ببرین، پس قبل اینکه افکارتون رو با بقیه در میان بذارین در موردش فکر کنین.

تیر: امروز ممکنه از شما بخوان در مورد یه مشکل خانوادگی قضاوت کنین، اما شما دوست ندارین تنها کسی باشین که این جور مواقع بهش نیاز دارن. این سخن معنیش این نیس که شما کار اشتباهی انجام دادین، بلکه معنی اش اینه که شما به حس خود اطمینان ندارین و شاید خود شمام از نصیحتای دوستان صمیمی تون سود ببرین. نظر دادن و کمک کردن به افراد دیگه می تونه به درد بخور باشه، اما باید بدونین که همه آدما- حتی شما- دید کاملی نسبت به حقیقت ندارن.

مرداد: امروز یه سوء تفاهم کوچیک بین شما و آبجی و یا برادرتون ممکنه شما رو از راه اصلی تون منحرف کنه و مجبور باشین انرژی تون رو صرف حل کردن این مشکل بکنین. اگه شما آبجی و داداش ندارین ممکنه با یه دوست و یا با همسایه تون اختلاف پیدا کنین. یکی از راه های به کمترین حد ممکن رسوندن مشکلات دوری از غیبت کردنه، چراکه صحبتهای بی دلیل درمورد افراد دیگه زمینه مناسبی رو واسه شروع یه دعوا جفت و جور می کنه.

شهریور: امروز شما دید تازه ای نسبت به شغلتون پیدا کردین. شاید این تغییرات ذهنی شما در نتیجه سود مالی زیادی باشه که در نتیجه کار سخت و زیاد حاصل شده. الان شما ترجیح می دین که به خرید برید و همین موضوع می تونه شما رو واسه بیشتر کار کردن علاقه مند تر کنه. انگیزه ها و محرکاتون هرچه که باشن براتون به درد بخور و سازنده هستن چون باعث شدن شما احساس بهتری پیدا کنین.

مهر: امروز شما خیلی پرمشغله هستین و زیاد از این موضوع راضی نیستین، اما دور وبریا تون هم فعالیتهای شما رو محدود کردن و به شما فرصت زیاد کار کردن رو نمی دن. یادتون نره که نگاهاتون به اندازه چیزای دیگه می تونن در خوشبختی شما اثر داشته باشن. اگه شما شکایت کرده و غر بزنین مطمئناً روز خوبی دارین. اما اگه انرژیای مثبت رو جذب کنین و اونو به دوستانتون هم انتقال بدین روزی بسیار خوب و عالی دارین.

آبان: شور و اشتیاق شدید شما می تونه در روابط تون با یکی همکاران یا با نامزدتون باعث بروز اختلاف بشه. اما زیاد صحبت کردن در این مورد فقط اثر منفی میذاره، مگه اینکه شما در جستجوی حقیقت و راستی باشین. مردم از این اخلاق شما که خیلی راحت حرف می زنید و خیلی راحت هم قول می دین خسته شدن. یادتون نره که نباید در مورد یه کار صحبت کنین بلکه فقط باید اونو انجام بدین.

آذر: حتی اگه شما از زندگی روزمره تون راضی هم هستین، با فکر کردن و تمرکزکردن توانایی بهتر شدن رو هم دارین. به جای اینکه بی هدف رویاپردازی کنین، در حالیکه با احتیاط افکارتون رو به راهی می کشونید که تصاویر مثبتی رو در ذهتان می پروراند، اونا رو تحتِ کنترل خود درآرین. شما همون طور هستین که خودتون فکر می کردین، پس با تغییر دادن تصویرهایی که نگاه شما رو میسازن، روزای بهتری داشته باشین.

دی: شما امروز دلتون می خواد ساعتای متمادی به خاطرات دوران کودکی خود فکر کرده و به اون دوران شیرین برگردین، اما شاید خودتون هم دقیقاً نفهمید که واقعاً دنبال چی هستین! دیدگاهاتون معمولاً در حال عوض شدنه، اما هنوزم دوست ندارین دیدگاه جدید خود رو به بقیه اعلام کنین. البته شما از قدرت راضی کردن خیلی بالایی برخوردارید؛ پس از این توانایی خود استفاده کنین و اصلاً هم نترسین.

بهمن: امروز برنامه ریزی کردن واسه اهداف دراز مدت براتون مشکل ساز هستش، چراکه زندگی شما در حال تغییر کردنه و شما نمی تونین دقیقاً بفهمین که چه چیزایی براتون مهم تر هستن. به جای اینکه با فکر کردن به مسائل حاشیه ای ذهن خود رو منحرف کنین، فقط روی اتفاقاتی که در زمان حال اتفاق می افته تمرکز کنین. اگه این جور عمل کنین به همه کاراتون می رسین.

اسفند: امروز ونوس قشنگتر براتون مشکل بوجود میاره، به خاطر اینکه این سیاره، سیاره بخت شما یعنی نپتون رو که در دوازدهمین خونه شما یعنی خونه سرنوشت و تقدیر قرار داره، پریشون کرده. امروز زندگی شما پر از عشق می شه و عنان اختیار رو از شما می رباید. اما حتی اگه جذابیتای این فرد خیلی زیاد باشه، بازم این رفتار شایسته شما نیس!! شما می تونین با تمرکز کردن بر جنبه های الهی و نه شخصی آرزوهای خود، تواناییای خود رو یه پله بالاتر ببرین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *