فال روزانه : فال امروز ۱۵ فروردین

فال روزانه ۱۵ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما امروز دوست دارین راه میان بری رو امتحان کنین و یا بر مشکلی که بقیه هم خیلی توجهی بهش نمی کنن سرپوش بذارین. شما وقتی این کار رو بکنین، واقعا خوشحال میشین. البته فقط واسه یه مدت کوتاه! و حالا جهان واسه شما زیاد بر وفق مراد نمی چرخد و نتیجه عملتون به خودتون بازخواهد گذشت! پس قبل اینکه دست به کار احمقانه ای بزنین، داشتن نگاه منطقی بهتون کمک می کنه که واقعیتا رو وارد زندگی تون کنین.

اردیبهشت: شما امروز حس خوبی دارین و این حس کمکتون می کنه تا از هر چیز مهم به درستی استفاده کنین. شما می تونید به توانایی مثبت خود -یعنی دیدن پتانسیل های مثبت در هر موقعیتی و انگیزه دادن به بقیه واسه پیش رفتن در جهت هدفتون- به طور کامل آگاهی داشته باشین. اما بیشتر از اندازه ایده خود رو بزرگ جلوه ندین، چون اگه مشخص شه که نمی تونید به تموم قول هایی که می بدید عمل کنین خیلی سریع پشتیبانی بقیه رو از دست میدید!

خرداد: تحت تاثیر افکار و خیالات خود قرارگرفتن شاید در ظاهر مثل تفریح و سرگرمی بی ضرری باشه، اما نتیجه کار از خیالات شما درسرسازتر هستش. الان شما قادر هستین آسمون آبی رو هم به بقیه بفروشین! حتی اگه اصلا قابل دسترس نباشه. بدیش اینه حتی کار سخت و زیاد و هم واسه درست کردن تصویر قشنگی که شما از واقعیات زندگی واسه خود رسم کردین کافی نیس. به جای اینکه با داشتن انتظارات نشدنی خود رو در دام شکست بندازید، در جهت برآورده ساختن آرزوهای منطقی تون هر کاری از دستتون برمی آید انجام بدین.

تیر: شما امروز در مورد بیان وجود کردن دودلی دارین، چراکه نمی خواهید حقایقی که دیدین رو بد نشون بدین. شما دوست ندارین کسی باشین که به بقیه خبرهای بد می دهد، اما فریب کسائی که از لباس های جدید امپراطور تعریف می کنن رو هم نمی خورید! بیشتر از اینکه به همه چیز نه بگید بهتره که اصلا چیزی نگید. بحث کردن با کسائی که نمی خواهند اتفاقاتی که جلوی چشمشون اتفاق افتاده رو ببینن فقط انرژی تون رو تحلیل می برد.

مرداد: ماه امروز در نشونه تون قرار داره و بهتون یادآوری می کنه حساسیتای جدید شما روی نقطه نظراتتون اثر میذاره. افراد دیگه در مورد حوادثی که قراره اتفاق بیفته دید خیلی مثبتی دارن، و حتی اگه شما دودلی داشته باشن شاید با اونا همراه می شید. اما شما نباید در دام افکار جذاب و فربینده بیفتید. با زیرکی کار کنین و و بیشتر از رویاهای زیبای افراد دیگه به موشکافی خود اعتماد کنین.

شهریور: امرور عطارد یعنی سیاره بخت شما تحت تاثیر سیاره ژوپیتر قرار می گیرد و هر فکر خیلی کوچیک و بی اهمیت رو تبدیل به رساله ای به طور کامل فلسفی می کنه! شما حالا می تونید هر چیزی رو با دلیل آوردن های عقلی توجیه کنین و این موضوع شما رو تبدیل به گفتگو کننده ای موثر میی کنه. اما بدیش اینه دیدن جنبه منفی یک موضوع واسه شما خیلی سخته و شاید خیلی دیر شه. اگه در مرحله اول دیدید که یه فکر و ایده زیاد خوب نیس پس بر خوب بودن اون اصرار نکنین. اگه این کار رو انجام بدین انرژی و وقت باارزشتان رو تلف کردین.

مهر: شما امروز حتی اگه بتونین قدرت های خیلی بزرگ پیش روتون رو مجسم کنین، حس عالی و مثبتی دارید. منظور ما اینه که شما نسبت به همیشه واقع بین تر شده و مشکلات رو هم می تونید ببینین. حالا شاید واسه بالاتر رفتن از شک هایی که به خودتون داشتین مقابله کنین. حالا خوبیش اینه نگاه های منفی در وجود شما زیاد دووم نمی بیارن، مخصوصا اگه قبل اینکه تصورهای غلط زندگی واقعی تون رو تحت تاثیر بذارن اونا رو از زندگی خود خارج کنین.

آبان: شما امروز زیاد تمایل ندارین که خونسرد و تحلیل گر باشین، حتی اگه روش عادی شما در زندگی همیشه این جوری باشه! شما تحت تاثیر احساسات عمیق خود هستین و آماده پریدن شدین!! باهمه این احوال ترس و نگرانی تون در حالیکه مانع از رفتن به مراحل بعدی می شه، شما رو هم در هم می شکند. اما اگه فقط یه بار بتونین بر محدودیت هایی که خودتون ایجاد کرده و دوستشون دارین پیروز شدین، اون وقت شرایط بر وفق مراد می شه. اگه نمی خواهید از قوانین خود پیروی کنین، پس تغییرشون بدید.

آذر: پرداختن به مسایلی که قبلا واسه اونا زمینه سازی کرده بودین، به خصوص در مورد مسائل احساسی حالا واسه شما تبدیل به موضوع مهم و سختی شده. امروز حتی باوجود سیاره بخت شما که تشویق تون می کنه به امیال آنی خود اهمیت بدین، عاقلانه تره که به جای پیدا کردن دوستیای جدید، دوستی های قدیمی خود رو از نو زنده کنین. اگه هم تنها هستین و دوستی ندارین، بهتره به جای اینکه به دنبال پیدا کردن دوست باشین اول احساسات قلبی خود رو تقویت کنین.

دی: امروز امکان داره ایده های کس دیگه ای با ایده ها و افکار شما اختلاف داشته باشه، اما اصلا فکر خوبی نیس که واسه رسیدن به برتری نارضایتی تون رو تبدیل به جنگی تموم عیار کنین. حتی اگه فکر شما بهتره، مطرح کردن مشکلات فرصتی که در جستجویش بودین رو ایجاد نمی کنه؛ این کار فقط مشکلات بیشتری رو جلوی راه شما ایجاد می کنه. اما شما با بازنگری کردن در کارتون، بهتر کردن برنامه هاتون و دوباره تلاش کردن وقتی که همه آمادگی دارن، فرصت عالی واسه نشون دادن هوشمندی و زیرکی خود دارین.

بهمن: شما امروز می تونید هرکسی رو راضی کنین که دیدگاه های مثبتی دارین و روی اونا اصرار می کنین. اما شور و هیجان شما اصلا نمی تونه جانشین کاملی واسه کارای سختی که شما رو به اهدافتون می رساند باشه. اگه خیلی بلند پروازی نکنین، می تونید برتمام مشکلات مسلط شده و به موفقیت ها دست پیدا کنین، اما نباید فوری منتظر دیدن نتیجه باشین. این نتیاج بیشتر از چیزی که شما توقع دارین زمان و انرژی می طلبد.

اسفند: شما امروز کارایی زیادی دارین که باید تمومشون کنین، اما باید در برابر اتفاقات عجیبی که رخ می دهد تلاش های زیادی رو متحمل شید. حتی اگه احساس می کنین که درحال از پا افتادن هستین، تلاش کنین از نظر الهی خود رو به حد کمال برسونین. شما غالب اوقات وقتی به مانعی غیر قابل عبور برمی خورید باور و ایمان خود رو از دست می بدید، اما حالا آماده هستین که جربزه به خرج داده و به همه نشون بدید که کی هستین!

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *