فال روزانه : فال امروز ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

فال روزانه ۱۵ مرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: زمان رسیدن به آرزوهاتون نزدیک شده؛ شما باید بین نیازای افراد دیگه و خواسته های خودتون تعادل برقرار کنین. این بدین معنی نیس که شما باید در برابر بیان کردن احساسات خود مقاومت کنین، بروز ندادن احساسات کاری منطقی نیس. عوضش تلاش کنین حساسیت بیشتر از اندازه نداشته باشین، واسه اینکه اگه شما به نیازای افراد دیگه توجه نکنین، ممکنه ناامیدی بی اهمیت شما تبدیل به مشکلی اساسی بشه.

اردیبهشت: ونوس سیاره بخت شما در حالیکه شما رو برمی انگیزاند که به خاطر رسیدن به رضایت واسه خودتون دردسر درست کنین، باعث می شه تموم گونه های جور واجور احساسی رو تجربه کنین. اما حالا شما به این راحتی هم راضی نمی شید، واسه اینکه نیازای شما خیلی شدید و آرزوهاتون خیلی بزرگ هستن. شما با حق شناسی نسبت به نعمتهایی که دارین به جای داشتن انتظارات بیشتر می تونید از موقعیتی که الان دارین هم لذت ببرین.

خرداد: امروز شما می تونید یه کاه رو به کوهی تبدیل کنین و دوری کردن از این رفتار براتون خیلی سخته، واسه اینکه امروز محدوده دیدتون کمی کوچیک شده. زندگی به این پیچیدگی که شما فکر می کنین نیس. اما بدون اینکه مانع تحقق پیدا کردن آروزهایتان بشه از تعداد اونا کم می کنه. صحبت کردن در مورد شکستهایتان وقتی می تونه بهتون کمک کنه که از افراد دیگه نخواهید مشکلات شما رو حل کنن.

تیر: شما خیلی عوض شده اید و هرچیز کوچیکی شما رو زود عصبانی می کنه. شما می دونین که قراره اتفاقی بیفته اما به طور کاملً نمی دونین که چه حادثه ای قراره اتفاق بیفته. حتی اگه بدونین که چی می خواهید، راه شما زیاد روشن نیس، واسه اینکه نیازای احساسی شما شایدً به طور کامل شما رو ارضا نمی کنن. به جای اینکه فقط توقعتان رو بالاتر برده و بیشتر بخواین، قدر چیزایی رو که دارین بدونین و به خاطر اونا شکرگزار باشین.

مرداد: شما امروز واسه توازن برقرارکردن بین کار و تفریح انرژی خیلی زیادی صرف کرده اید، اما هنوزم واسه اینکه به آرامش برسین کارای زیادی باید انجام بدین. غرغرکردن به خاطر برنامه هایی که دارین باعث خوشحال تر شدن شما نمی شه. حتی اگه احساس تنبلی می کنین، سریع از جاتون بلند بشوید و به کاراتون برسین. به جای اینکه درصدد پیدا کردن راه هایی واسه فرار کردن از زیر بار مسئولیتهایتان باشین، روشهایی واسه خوشحال بودن و لذت بردن پیدا کنین.

شهریور: امروز شما ناراحت و پریشون اید، واسه اینکه روشن بیان کردن خواسته هاتون تبدیل به کار خیلی سختی شده. بخشی از مشکلتون اینه که شما میدونید احتمال اینکه بقیه انتظارات شما رو برآورده کنن خیلی کمه. با اینحال احتمال داره وقتی که شما ناخواسته تسلیم ناامیدی می شید توقعاتتان از بقیه هم بیشتر شه. لازم نیس واسه اینکه افراد دیگه با در نظر گرفتن واکنشهای شما بفهمن که شما کمی هم انعطاف پذیری دارین از خواسته های خود کم کنین.

مهر: امروز ممکنه دوستان و همکارانتون از شما توقع کار بیشتری داشته باشن، اما با وجود اینم هیچی نمی تونه تلاشهای یه ریز شما رو متوقف کنه. تمایل شما به راضی نگه داشتن بقیه بیشتر از اندازه شدیده. اگه شما کمتر قول بدین می تونید بقیه رو از دردسر نجات بدین. اگه دست رد به سینه کسی بزنین و اون رو ناامید کنین بهتر از اینه که در آخر کار با یه سری از خواسته های غیر مناسب مواجه بشوید.

آبان: شما با برنامه های پنهونی آشنا هستین، اما حالا با وجود ماه در دوازدهمین خونه شما مربوط به رازها، بهترین کار اینه که هر چیزی رو افشا نکنین. اما از رد و بدل کردن نظر کردن در مورد محرکها و انگیزه های خود دوری نکنین، واسه اینکه اگه بخواین به بقیه نشون بدین که چی براتون از همه چیز مهتره، این کار آسون ترین روشه. شما نسبت به اعتقادات خود خیلی متعصب هستین. حتی اگه افراد دیگه امروز قادر نباشن دیدگاه های خود رو با شما در میان بذارن، در آخر اونا به دیدگاه های قوی شما احترام می ذارن.

آذر: شما می تونید در فعالیتهای گروهی تون عالی فکر کرده و اراده کردن کنین. با اینکه ممکنه برنامه ریزی های شما با برنامه هایی که معمولاً مورد قبول افراد گروه قرار می گیرد فرق داشته باشه، اما شما احساس می کنین که با تصمیم های گزینشی موفق میشین. حواستون جمع باشه که خیلی زود تسلیم خواسته های بقیه نشید، وگرنه شما مدیریت کردن گروه با در نظر گرفتن برنامه های سازنده تون رو از دست میدید.

دی: امروز شما به سختی می تونین فکرتون رو روی کارتون متمرکز کنین. و حالا حتی اگه کارای زیادی واسه انجام دادن داشته باشین، تمایل شما به لذت بردن قوی تر از نیازتون به موفقیته. ماه هماهنگ برج اندازه الان در دهمین خونه شما قرار داره که این خونه با مسائل کاری شما رابطه داره، ولی شما الان می خواین هم کار کنین و هم سرگرمی داشته باشین. ولی عاقلانه ترین کار اینه که اول کارای خود رو انجام بدین.

بهمن: شما احساس می کنین که خیلی فوری باید روی مسأله غیر قابل حلی که در روابط دوستی شما حاصل شده کار کنین. متأسفانه الان شما هرچقدر هم که تلاش کنین، نمی تونید این مسأله غامض رو حل کنین. به خاطر همین الان به شما پیشنهاد می شه یه مدت اون رو به حال خود  رها کرده و تا جایی که می تونید به جنبه های مثبت فکر کرده و لذت ببرین.

اسفند: توانایی شما در رها کردن احساسات پیچیده و به روشنی در مورد خود صحبت کردن موهبتی واقعیه. اما این توانایی بعضی وقتا هم می تونه به ضررتون تموم شه. واسه دنبال کردن تموم راه های احساسی وقت کافی وجود نداره. با اینکه این کار می تونه صبر شما رو به بوته آزمایش بزاره، اما باید تلاش کنین واسه همیشه نکات مبهم رو از بین ببرین.

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *